סגור

חרף הזעם כלפיו: אדלשטיין יגיע להשקת קמפיין הליכוד

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין יגיע לאירוע השקת קמפיין הליכוד, חרף הזעם כלפיו על החלטתו לאפשר את כינוס המליאה. אדלשטיין הסביר כי ברצונו לתרום לקמפיין ככל יכולתו

משה סלע, חדשות כיפה
כד בטבת התשפ
,
21 בינואר, 2020 14:08
אדלשטיין. יגיע לאירוע ההשקה

אדלשטיין. יגיע לאירוע ההשקהצילום: דוברות הכנסת

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין יתייצב הערב באירוע הקשת קמפיין הליכוד, שיתקיים בנוכחות ראש הממשלה בנימין נתניהו. אדלשטיין העביר מסר לאנשי המקפיין של נתניהו כי בכוונתו להתגייס לטובת קמפיין הליכוד, זאת חרץ הזעם והביקורות שהוטחו עליו מצד הליכוד.

כזכור, אדלשטיין נכנע בתחילת השבוע ללחצים מצד כחול לבן, והודיע כי יכנס את מליאת הכנסת לטובת דיון בחסינות נתניהו. חברי כנסת של הליכוד זעמו על החלטתו של אדלשטיין וטענו כי מיהר להיכנע ללחצים בזמן שהיה עליו להישאר איתן בדעתו ולא לאפשר את כינוס המליאה. 

כזכור, חבר הכנסת מיקי זוהר מתח ביקורת קשה על החלטת אדלשטיין ואמר: "זו הייתה החלטה שלו נטו, הוא היה יכול למנוע את הפארסה הזאת. אם הוא היה מקבל החלטה שלא לכנס את המליאה, איש לא היה יכול לשנות את זה. אני חושב שהציבור בבית מאוד חכם ורואה שיש לנגד עיניו החלטה גרועה של היו"ר, שמאפשר קרקס פוליטי בכנסת."

 

21.01.2020

1. למי אכפת ממה חושב מיקי זוהר (משה)

למזלנו ולשמחתנו לליכוד לא אכפת ממה חושב מיקי זוהר או יאיר נתניהו תלמדו היסטוריה קצת כבר היו כאלה שליקקו ולא קיבלו כלום וכ ר היו כאלה שלא הקשיבו להוד כבודו ביבי ועדיין לא קרה להם כלום להפך הפ רק התחזקו תיקחו דוגמה מיולי אדלשטיין מצביעי הימין לא מטומטמים ויודעים מי מייצג אותם בכבוד ומי לא...ולמי שלא הבין יש סיבה שהמלקקת הראשית מירי לא כזה התקדמה בליכוד בזכות הליקוקים שלה ומיקי זוהר למרות כל ה״ליכודניקיות״ שלו בסביבות המקום ה20

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הסכם קדם נישואין. אילוסטרציה צילום: shutterstock

בלגן משפטי אדיר: האם אלפי הסכמי ממון יבוטלו?

קרא עוד