סגור

ב"ק: "קפצתי ישר לתוך אחד הגלים הכי עכורים של הפוליטיקה הציונית דתית"

החברה החדשה ביותר במפלגת ימינה, שרה ב"ק, בפוסט ראשון אחרי כניסתה לפוליטיקה. "אני בטוחה שאחרי שנצליח להרים את הראש ולהחזיר לעצמנו את התקווה והכוח הפוליטי - נוכל גם לשקם את המבנים הפוליטיים הלא בריאים שנוצרו עם השנים"

חדשות כיפה
כב בטבת התשפ
,
19 בינואר, 2020 21:26
שרה בק

שרה בקצילום: טל עבודי

מספר שמונה במפלגת ימינה, שרה ב"ק, כותבת פוסט בו היא מביעה שביעות רצון מבחירתה להיכנס לפוליטיקה. "אין. כשאני מחליטה לקפוץ ראש - זה בטיימינג הכי הכי" כתבה ב"ק "ביום שלישי, אחרי התלבטויות וכשהבנתי שהבית שבו גדלתי- הבית היהודי, מפלגת תנועת הציונות הדתית עומדת לפני קריסה בקלפי. אמרתי הנני".

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3215658245130326&id=100000585453372&sfnsn=mo

ב"ק כתבה כי היא מבינה שהיא מטילה על עצמה משימה קשה, וכאשת תקשורת היא מבינה את המשמעות כמסקרים אותה ולא להיפך. אך בשל העובדה כי זו הפעם השנייה שהיא נקרית לדגל היא הסכימה להיכנס לפוליטיקה. ב"ק גם מתייחסת לעבודה כי ביום האיחוד של מפלגת ימינה הדבר עלה בהפרת הבטחה בוטה מצד הבית היהודי "קפצתי ישר לתוך אחד הגלים הכי עכורים של הפוליטיקה הציונית דתית".

אך ב"ק מגוננת ברמיזה על המהלך על ידי סיפור חסידי וכתבה "הרבי מסלונים בעצם אומר: לפעמים אין ברירה ודווקא להכניס את הידיים ללכלוך - זו נקיות הכפיים". ב"ק הביעה גאווה שהיא חלק מהמגזר הציוני דתי "אני - תוצר גאה של התנועה הזאת, ואני בטוחה שאחרי שנצליח להרים את הראש ולהחזיר לעצמנו את התקווה והכוח הפוליטי - נוכל גם לשקם את המבנים הפוליטיים הלא בריאים שנוצרו עם השנים. כי כדי לממש את כל הרעיונות הגדולים חייבים כוח פוליטי מחויב לדרך".

19.01.2020

1. הקריסה היא רק בקלפי - אלא מוסרית וערכית (יאיר)

תומכים ברבנות ראשית מושחתת מלאה בנפוטיזם ושוחד. בשליטה על עם אחר, בהמרת נטיה מינית, החבאת נשים מעשיה ועוד. לא פלא ש-40% מהצעירים בורחים מהספינה האיומה הזו.

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

2. אני לא מוצא שב'ק מגוננת על המהלך שהדיח עת עצמה.להיפך-יש ביקורת על המהלך.ג'יפה אינו ביטוי שמיחפה אלא מגנה את הבגידה (טוביה מעצמה)

לא יודע מאיפה הבאתם ששרה בק מגינה על המהלך. היא עצמה מבינה שמה שהיה הוא חמור.

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

3. שרה- למה את לא מכבדת אותנו??? (אורי)

לפתוח קריירה כשליחת ציבור בברברת זה ממש רגל שמאל. לא שאנחנו לא רגילים אבל זאת בדיוק הבעיה! למה אנחנו צריכים לקבל תחושה שהנה עוד פוליטיקאי שממש אוהב לדבר וממש מאוהב בעצמו??? למה אף פעם אין תחושה של חרדת קודש מתפקיד של שליח ציבור??? נבחרי הציבור שלנו מברברים דברים ריקים ומצטלמים המון אבל עושים מעט. והנה הרכש החדש- שרה בק כבר כותבת טור "ברוכים הבאים" לעצמה. עוד לא יום כשליחת ציבור וכבר ברברת. כמה היא גיבורה ואצילת נפש למסור נפשה ולוותר על כל עולמה בשביל להציל אותנו. + וורט חסידי. כיף גדול.
תנסי לזכור- מהיום אנחנו לא המעריצים שלך או העוקבים שלך בפייסבוק, אנחנו הציבור ששלח אותך לחזית כדי שתייצגי אותנו !בכבוד!
מתי יהיו פה נבחרי ציבור שייקחו אותנו ברצינות??? שלא ינסו לבדר אותנו אלא ינסו לעשות ולהביא לשינוי? ושלא ינסו לקנות אותנו בהבלים...

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

4. הפעם לא נצביע לימינה קומבינה. הספינים, השטיפות מוח (יצחק )

של הרבנים כאילו, וכל התרגילים לא יעבדו עלינו.
הפעם הזו נצביע לחרדים, רק כדי שבפעם הבא יוחלפו נציגים. מגיע לציונות הדתית אנשים עם מידות טובות שייצגו אותנו. לא בנט וסמוטריץ.

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

5. מה חמור? (ש)

אין ספק שההתנהגות של רפי פרץ היא דבר חמור, אבל חמור שבעתיים שהתחברת לכהניסט ולאחד משרי החינוך האפלים ביותר בתולדות המדינה. ואת גאה בזה?

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

6. בהצלחה (אבי)

שיהיה לך בהצלחה ב"ה !

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

7. בהצלחה (אסתר)

ה' יצליח דרכך. סיפור חסידי זו התחלה מצויינת

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

8. בהצלחה רבה, תומכים בך (צבי)

בהצלחה בחיזוק העם, התורה וההתיישבות בארץ.

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

9. למספר 3 -למה אתה לא מכבד אותנו עם הקיששוק שלך (טוביה)

אוסף של מפשטים נבוב עם רצו למצוא משהו נגד מועמדת לכנסת. מה יש לך? משעמם . עברתי -תודות לך על הפוסט. הוא יפה ומרגש.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ליצמן, גפני ודרעי בפגישה צילום: דוברות

ראשי הסיעות החרדיות לנתניהו וגנץ: תקציב עכשיו

קרא עוד