סגור

נתניהו מצטרף לקריאה שעל בן גביר לפרוש

ראש הממשלה פנה ליו"ר עוצמה יהודית לאחר שנותר במחוץ לאיחוד הימין הדתי וביקש ממנו שלא להתמודד עם מפלגתו בכנסת בדומה לח"כ שפיר. בן גביר בתגובה: "שהוא לא יטיף מוסר, אם הוא היה מפנה את מקומו, מזמן הייתה ממשלת ימין"

חדשות כיפה
יט בטבת התשפ
,
16 בינואר, 2020 14:14

צילום: פלאש 90. הדס פרוש

ראש הממשלה בנימין נתניהו שלחץ על הימין להתאחד עם איתמר בן גביר, קורא כעת לבן גביר לפרוש מהמרוץ כדי להבטיח את שלטון הימין. נתניהו השווה לפרישתה של סתיו שפיר שמהווה לטענתו אחריות למען גוש השמאל "כפי שסתיו שפיר פרשה על מנת להבטיח את ניצחון השמאל ועקירת ישובים, כך בן גביר צריך לפרוש ולהבטיח את ניצחון הימין ומניעת עקירת ישובים".

מלשכת רה"מ נמסר: "ראש הממשלה משבח את המנהיגות שגילה השר הרב רפי פרץ שעל אף המחיר האישי הכבד פעל ומזער את הנזק של בנט לגוש הימין והציל קולות לגוש. עכשיו מצפה ראש הממשלה מבן גביר, עם כל הקושי שבדבר, שיפרוש מהמרוץ כדי להבטיח את שלטון הימין". 

מוקדם יותר היום גם חברת הליכוד השרה מירי רגב יצאה במסר דומה בעמוד הפייסבוק שלה: "אני קוראת לעוצמה יהודית לקבל על עצמה מנהיגות אחראית ולפרוש מן המרוץ כדי שלא נחזור על שגיאת העבר". ועל כך גם התייחס השר יריב לוין גם הוא מהליכוד: "נותרו בפני בן גביר שתי ברירות. הראשונה היא להמשיך לרוץ ולגרום שוב נזק עצום לימין, והשנייה היא להתעלות מעל העסקנות הזו לומר שהוא זז הצידה".

בן גביר מסר בתגובה לחדשות 12: "מצפה ממנו לעזור לעוצמה יהודית ולא להפריע לה. שהוא לא יטיף מוסר, אם הוא היה מפנה את מקומו, מזמן הייתה ממשלת ימין".

16.01.2020

1. קודם אתה תפרוש, אחר כך אני... (בן יהודה)

כדי למנוע נזק לליכוד ולכל הימין

דווח על תגובה לא ראויה
16.01.2020

2. רק עוצמה יהודית בימין (רון)

דווח על תגובה לא ראויה
17.01.2020

3. יאיר למדת מאמא שרה לנבל את הפה -ומאבא דון ביביבלוף לחיות על חשבון אחרים (דן)

דווח על תגובה לא ראויה
17.01.2020

4. רק בן גביר (נועם)

רק איתמר בן גביר ! בלי עוצמה יהודית אין ממשלה ימנית

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות צילום: Ben Hakoon

"ביטויים מעליבים, מבזים ומשפילים": דו"ח תלונות הציבור על שופטים נחשף

קרא עוד