סגור

בעקבות הפריימריז בליכוד: סמוטריץ' במסר לבית היהודי

בעקבות ניצחון בנימין נתניהו בפריימריז, רבים מהבכירים בימין מברכים אותו. ביניהם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' שניצל את ההזדמנות לדרוש גם פריימריז בציונות הדתית "הציוניות הדתית חייבת להיות קשובה לרחשי הלב של הציבור ולקיים בחירות דמוקרטיות"

חדשות כיפה
כט בכסלו התשפ
,
27 בדצמבר, 2019 10:18
שר התחבורה סמוטריץ

שר התחבורה סמוטריץ'צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

בעקבות ניצחון בנימין נתניהו בפריימריז, רבים מהבכירים בימין מברכים אותו. נתניהו גבר בפער עצום על יריבו גדעון סער, עם 72.5% מהקולות. ניצחון לנתניהו הגיע למרות אחוז הצבעה די נמוך 49% בלבד, לאחר הניצחון סער התקשר וברך נתניהו על הניצחון. בין המברכים היה יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' שניצל את ההזדמנות לשלוח מסר למתרחש בציונות הדתית.   

סמוטריץ' צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "ברכות לרה"מ נתניהו על נצחונו בבחירות לראשות הליכוד. ברכות לליכוד ולגדעון סער על מופע דמוקרטי תוסס, שעורר את השטח, הפיח רוח, והעניק מנדט מחודש להנהגה". סמוטריץ' גם הוסיף ביקורת מרומזת אל הבית היהודי "גם הציוניות הדתית חייבת להיות קשובה לרחשי הלב של הציבור ולקיים בחירות דמוקרטיות אם היא חפיצת חיים ורוצה להיות ראויה לאמונו".

אמש נפגשו יו"ר הבית היהודי ושר החינוך, הרב רפי פרץ, והרב חיים דרוקמן לשיחה בנוגע לעתיד המפלגה, ושם הסכימו שיש לעשות מאמצים לצרף גם את האיחוד הלאומי לרציה משותפת. סמוטריץ' שטרם הסכים להמשיך עם שותפתו הוותיקה, זאת בשל האיחוד בין הבית היהודי עם עוצמה יהודית שנעשתה מאחורי גבו וללא התייעצות עמו.  

עוד ראשי מפלגות בימין בירכו את נתניהו, יו"ר הימין החדש איילת שקד: "ברכות לראש הממשלה בנימין נתניהו על נצחונו. כולנו תקווה כי זהו נצחון ראשון לקראת נצחון גדול של מחנה הימין בבחירות הקרובות, נצחון שיביא להקמת ממשלת ימין חזקה ויציבה למען מדינת ישראל".

גם יו"ר ש"ס, אריה דרעי הצטרף לברכות: "ברכות חמות לך, ראש הממשלה בנימין נתניהו, על היבחרך לראשות הליכוד ומועמדו לראשות הממשלה. כשותף לדרך, אני שמח על הבעת האמון הגדולה שקיבלת הערב מציבור גדול. נשמור על גוש הימין ונקים בעזרת ה׳ ממשלת ימין חזקה, שתשמור על הצביון היהודי של המדינה"

27.12.2019

1. זה בעקבות היקיצה המאוחרת (סטודנט)

רחשי הלב היו גם בבחירות הקודמות, רק הפעם הוא זה שלא סגר דיל בזמן אז כבר הוא לא יכול להשפיל את עוצמה כמו בעבר ולא לקבל את הכסא של הרב רפי כמו שרצה, אז עכשיו רחשי הלב חשובים

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

2. כמה מצחיק ועצוב (משה)

ההוא שתמיד הסביר ברהיטות כמה פריימריז זה דבר לא טוב (כשהיה לו נוח להיבחר במרכז של המפלגה שלו) פתאום נזכר עד כמה צריך להיות קשוב לרחשי הלב של הציבור (בלי קשור לעובדה שזה גלגל ההצלה שלו)
פתטי

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

3. כמה אתה צודק סמוטריץ וקשוב! (ציפי)

צודק לחלוטין!!! על אף הקושי של מצביעי עוצמה... כרגע אין סיכוי לעבור את אחוז החסימה

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

4. אומר מי שdna שלו זו הנצחת מועמדים (כבי)

מתי לאחרונה היה פריימריז בתקומה ?
אה אולי כי אין להם מספיק מתפקדים ?
תחושה שלי זה שתקומה חושבים שהם פופלרים יותר מהרב פרץ, החליטו שהדבר הנכון זה פריימריז.
תקומה זרקו לזבל את בן גביר ומאחל להם שיזרקו אותם לזבל הפעם.
ואני ?
הפעם אצביע ליכוד,
כי אם אלה דתיים עדיף שלא יהיה חלקי עמם

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

5. סמוטריץ, הבית היהודי ותקומה לא אותו ד.נ.א. לך לםריימיריז בינ לבין בנט. איתנו אנו לא רוצים להתיבר איתך וכל הקליקה של תקומה איחוד הלאומי רב מלמדן (אפרים)

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

6. דקודם כל סמוטריץ יעשה םרימייריז פתוחים בתוך תקומה שנראה שבכלל הוא המועמד המבוקש וחא מתוך 1000 אנשים, אלא בתוך כל הציבור, ואחר כך יבוא לבית היהודי להתמ (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

7. מי מעמיס את סמוטי?! (דוד)

בחור עדין נפש צנוע ולא מתלהם, בעל עבר צבאי עשיר ,הוא מוכן לוותר על המקום הראשון במפלגה שתארח אותו ולהסתפק במועט במקום השני ברשימה ותיק בכיר ממש המינימום שבמינימום בהתאם לתכונת הצניעות שכל כך מאפיינת אותו. הוא מתחייב להורות ל 100 רבנים בראשות רבני בשבע שיביעו תמיכה במפלגה שתארח אותו ויורו על חובה הלכתית לתמוך בה, בנוסף הוא מתחייב להורות לערוץ 7 להלל לשבח ולפאר את המפלגה המארחת ולהשפיל כל מפלגה אחרת. מיועד למפלגות מהירות החלטה וחסרות שיקול דעת. רלוונטי לבחירות הקרובות בלבד . לאחר הבחירות הוא כבר יחפש מפלגה מאחרת אחרת. אין שום רלוונטיות למצע המפלגה המארחת . הזדרזו הוא בלחץ

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

8. כיפה (אליהו)

אתר של שקרים
מאחורי גבו של סמוטריץ׳
סגרו פרץ ובן גביר?
כמה אפשר לשקר לציבור
זה דתי לאומי?

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

9. א. סמוטריץ' צודק. ב. היחיד בעל כריזמה ויכולת כמו של נתניהו להנהיג זה סמוטי (חייבים אותו בצמרת)

הרב פרץ? יופי נחמד שבאת, אבל.. בציבור הכללי, סמוטריץ בפרק זמן קצר כשר תחבורה עם עשייה חזקה הרבה יותר. תשאלו 100 איש ברחוב אם הם מכירים את הרב פרץ אולי 10. את סמוטריץ 60.
זה כל ההבדל.

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

10. הרב פרץ מנהיג הבית היהודי (מרוצה ממהלכי הרב הפרץ)

בהצלחה לך הרב פרץ, תצרף גם את נועם, נעבור את אחוז החסימה בעז"ה גם בלי המניפולטור השחצן,
אם מקום 2 לא נאה לו שילך לבנט

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2019

11. טרוריסט יהודי (גמד מסופלס)

נא לבדוק במשטרה את העבר של הג’וק

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

12. הגיע הזמן לצרף את מפלגת נעם לחיבור בין הבית היהודי לעוצמה יהודית,מוזמנים לחתום:https://t.co/oXJWyP5WkG?amp=1 (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

13. הגיע הזמן לצרף את מפלגת נעם לחיבור בין הבית היהודי לעוצמה יהודית,מוזמנים לחתום:https://t.co/oXJWyP5WkG?amp=1 (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

14. הגיע הזמן לצרף את מפלגת נעם לחיבור בין הבית היהודי לעוצמה יהודית,מוזמנים לחתום:https://t.co/oXJWyP5WkG?amp=1 (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

15. הגיע הזמן לצרף את מפלגת נעם לחיבור בין הבית היהודי לעוצמה יהודית,מוזמנים לחתום:https://t.co/oXJWyP5WkG?amp=1 (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

16. אדון סמוטריץ' (משה צפוני)

יש לנו ב''ה 7 מפלגות דתיות. והכל בגלל חוסר אהבת חינם. אז בבקשה...

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

17. בצלאל (א)

אדון בצלאל תהיה צנוע ואל תוותר על עוצמה כי הצעירים איתם ראית חבל מי שבוחר עוצמה לא יבחר משהו אחר חבל

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

18. כולכם מגעילים מצביע ליכוד (אבי)

למה לא להצביע למקור???

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

19. מתי סמוטריץ' נקב בסיבה לאי החתימה? (מאיפה לכם?)

 "סמוטריץ' שטרם הסכים להמשיך עם שותפתו הוותיקה, זאת בשל האיחוד בין הבית היהודי עם עוצמה יהודית שנעשתה מאחורי גבו וללא התייעצות עמו." מאיפה אתם יודעים שזו הסיבה לזה שאין עדיין איחוד? פשוט שזה שאין פריימריז והרב רפי ממשיך להמהיג את הספניה הטובעת מונע מסמוטריץ וציונים דתיים רבים לתמוך בבית היהודי נכון לעכשיו. ניר אורבך הרב דרוקמן וכל מי שמעורב בהשתלטות הזו של הבית היהודי שחררו!!

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2019

20. סמוטריץ חתרן בלתי נלאה (סמוטריץ נרקומן כבוד)

מטר וחצי של גאוה,קונה תמיכת רבנים בתקציבים,נרקומן כבוד,מדיח סידרתי,מגעיל אנשים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יעל שבח צילום: באדיבות המצולם

"סליחה שלא מנענו ממשלת טרור": המשפחות השכולות זועמות

קרא עוד