אדלשטיין מגיב לשמועות: "הדרך היחידה למנוע את הבחירות, היא באמצעות ממשלת אחדות עם רוטציה בין נתניהו לגנץ"

לאחר שנחשפה היוזמה של ח"כ בר לב להקמת ממשלה בראשות יו"ר הכנסת, אדלשטיין מסביר כי הוא לא יחתור תחת נתניהו: "אני עושה בשבועות האחרונים מאמץ עילאי למנוע בחירות, ומנסה לתווך בין כל הצדדים במערכת הפוליטית"

חדשות כיפה
ט בכסלו התשפ
,
07 בדצמבר, 2019 19:14
במקום הראשון. אדלשטיין בנאומו

במקום הראשון. אדלשטיין בנאומוצילום: דוברות הכנסת

לשכת יו"ר הכנסת מיהרו להגיב ליוזמה של ח"כ עומר בר לב (העבודה) ושללו את האפשרות כי יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ירכיב ממשלה בראשות. 

ח"כ בר לב  השתתף היום (שבת) באירוע "שבתרבות" והודיע כי הוא מנסה להוביל מהלך ולאסוף 61 חתימות  ליו"ר הכנסת אדלשטיין במטרה להמליץ עליו בפני הנשיא להרכיב את הממשלה: "אני מנסה לעשות מהלך, להביא 60 חתימות שימליצו בפני הנשיא להטיל על יולי אדלשטיין להרכיב את הממשלה", אמר בר-לב והוסיף: "בגלל שהוא יו"ר הכנסת, אני לא נכנס למאבק הפנימי בליכוד. אני מאוד מקווה ומאמין שאם הנשיא יטיל עליו את זה, הוא יבחר את הבחירה הנכונה".

מלשכתו של אדלשטיין נמסר כי: "יו"ר הכנסת אדלשטיין עושה בשבועות האחרונים מאמץ עילאי למנוע בחירות, ומנסה לתווך בין כל הצדדים במערכת הפוליטית, כפי שמכירים זאת מקרוב כל ראשי המפלגות. הדרך היחידה למנוע את הבחירות המיותרות והיקרות הללו היא באמצעות ממשלת אחדות עם רוטציה בין נתניהו לגנץ. נותרו ארבעה ימים כדי להתעשת ולעשות את הדבר הנכון היחיד למען מדינת ישראל ואזרחיה".

במקביל, שר הביטחון בנט צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי גם הא ינסה למנוע בחירות שלישיות: "‏מערכת בחירות פעם שלישית בעת הזו תביא, ככל הנראה, להחמצת הזדמנות מדינית וביטחונית בלתי-חוזרת למדינת ישראל. בארבע היממות שנותרו, עלינו, כל משרתי הציבור האחראיים בישראל, לעשות הכל להקים ממשלה ולמנוע בחירות אלו. כך אעשה,.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
העבודות להנחת מוביל המים החדש צילום: מועצה אזורית הר חברון

אספקת המים להר חברון משתדרגת

קרא עוד