סגור

כחול לבן נגד הליכוד: "מתנגדים להעלאת מימון המפלגות"

יו"ר סיעת כחול לבן, ח"כ אבי ניסנקורן, אומר כי במפלגתו מתנגדים בתוקף להעלאת מימון המפלגות, מהלך שמבקשים להוביל בליכוד לקראת בחירות נוספות: "אין שום סיכוי שנאפשר הכבדה נוספת על הקופה הציבורית"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ה בכסלו התשפ
,
03 בדצמבר, 2019 17:00
ח"כ אבי ניסנקורן, יו"ר הוועדה המסדרת

ח"כ אבי ניסנקורן, יו"ר הוועדה המסדרתצילום: פלאש 90

עוד כספים לפוליטיקאים? הבוקר (ג') פורסם ב'גלובס' כי לקראת האפשרות של הליכה לבחירות נוספות, עם תום המנדט של הכנסת, בעוד שמונה ימים, בליכוד מבקשים להעלות את מימון המפלגות לקראת הבחירות הנוספות, זאת משום שעל המפלגות יש חובות כבדים בשל מימון המפלגות של שתי מערכות הבחירות האחרונות, ובמקרה של בחירות נוספות פשוט לא נותר להן כסף עבור קמפיינים. 

יו"ר סיעת כחול לבן, ח"כ אבי ניסנקורן, הודיע אחר הצהריים כי הסיעה מתנגדת בתוקף ליוזמה של הליכוד להעלאת מימון המפלגות במקרה שיתקיימו בחירות, וכי לא תאפשר לקדם חקיקה כזו. 

לדברי ח”כ ניסנקורן: "כחול לבן עושה בשעות אלה מאמץ כביר למנוע בחירות נוספות ומיותרות שיעלו למשק הישראלי מיליארדי שקלים וישתקו את המערכת למשך חצי שנה נוספת. אין שום סיכוי שנאפשר הכבדה נוספת על הקופה הציבורית שכל מטרתה הוספת כספים למפלגות. בשעה הזו צריכים כולנו להתמקד במשימה אחת ויחידה - הקמת ממשלת אחדות רחבה".

03.12.2019

1. בשם מה ובשם מי לשלוט (אני)

הליכוד הישחית בטרוף לא מרגיש את העם היתנתק לגמרי כמה מיתחנן להמשיך לישלוט מעבר לכל תחושת בושה. איבדו שרידי מוסר. כמה מיתחננים ומיתחננים. אויה לנו שהעינים ככה רואות ושומעות. לא נישאר מימנו כלום. אפס זירו הפך ללעג ולקלס לכחול לבן ובצדק. מיתננים ומיתחננים עוד קצת ועוד קצת. אל מה יש לכם אופק עתיד הבאתם משהו כאילו. תביאו משהו תביאו רעיון תיקווה. לשלוט לשם מה .

דווח על תגובה לא ראויה
04.12.2019

2. אני איש ימין מובהק אבל הליכוד מושחת. לא הגיוני (יעקב )

לקחת עוד כסף מהקופה הציבורית עבור קמפיינים. להיפך צריך לצמצם את כספי מימון המפלגות.
אז לא יהיה לכם כסף לקמפיינים. אנשים יצביעו גם בלי קמפיינים. מה שקורה במדינה הזו-זה לא נורמלי. לאנשים אין כסף לאכול, לקורת גג. והח"כים עם המשכורת השמנה לא יכולים לקחת מהכיס של עצמם בכדי לקדם את העבודה שלהם בשביל עצמם??
למה לא מפגינים יום יום עד שיופסקו לחלוטים כספי מימון מפלגות?? שיוציאו מכיסם או יגייסו תרומות או שיופיעו באמצעי התקשורת כמו טלווזיה ורדיו בחינם.
הציבור טיפש מפגין על שטויות במקום על מה שצריך.
טוב שהצבעתי לעוצמה יהודית-כל הכסף גייסו מתרומות. לא נגעו בקופה הציבורית.
שמעתי שגם הבית היהודי הצטרף לליכוד ולא התנגד וזה ממש בושה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אברהם יצחק הכהן קוק. מתוך הסרטון צילום: צילום מסך

מרגש: צפו בתיעוד וידאו נדיר של הרב קוק

קרא עוד