"לא יכול להיות שמישהו יחשוב שהמוסר שלו טוב יותר מהמוסר של שניים וחצי מיליון אזרחים"

שר התיירות, לוין תוקף את כחול לבן על החלטתם שלא לשבת תחת נתניהו כראש ממשלה: "לא יכול להיות שמישהו יתנהג ביהירות ובהתנשאות מתמשכת כפי שאנחנו רואים מצד כחול לבן לכל אורך מה שהיה אמור להיות המשא ומתן"

חדשות כיפה
ג בכסלו התשפ
,
01 בדצמבר, 2019 11:59
השר יריב לוין

השר יריב לויןצילום: הדס פרוש/פלאש 90

שר התיירות יריב לוין, יו"ר צוות המשא ומתן הקואליציוני של הליכוד ונציג בלוק הימין, יצא נגד הנהגת כחול לבן, הבוקר (א) בכניסתו לישיבת הממשלה, וטען כי הם מתנשאים ויהירים. 

"אנחנו נגיע לישיבת המשא ומתן בהתאם להזמנה של יו"ר הכנסת, אנחנו מצפים סוף סוף לשינוי", אמר  לוין והוסיף: "הגיע הזמן שכחול לבן תפסיק עם הפסילות האלה ועם ההתנהגות הזאת שהיא לא מקובלת".

השר לוין תקף את ההחלטה של כחול לבן שלא לשבת תחת נתניהו: "לא יכול להיות שמישהו ימנה את עצמו לשומר המוסר ויחשוב שהמוסר שלו טוב יותר מהמוסר של שניים וחצי מיליון אזרחים שרוצים לראות את בנימין נתניהו כראש ממשלה",

עוד אמר שר התיירות: "לא יכול להיות שמישהו יתנהג ביהירות ובהתנשאות מתמשכת כפי שאנחנו רואים מצד כחול לבן לכל אורך מה שהיה אמור להיות המשא ומתן. אנחנו בהחלט מצפים לשמוע היום מכחול לבן עמדה אחרת. לשים סוף לפסילות. לשים סוף לעמדה הזאת שפוגעת בבחירה הדמוקרטית של כל כך הרבה אזרחים ולתת אור ירוק אמיתי, לסכם משא ומתן ולהקים ממשלה. זה אפשרי וזה תלוי רק בהם".

"האחריות מוטלת כולה במלאה על אדם אחד והוא בני גנץ", הדגיש השר לוין, "שיפסיק לעבוד אצל יאיר לפיד ויפסיק לפחד מיאיר לפיד וסוף כל סוף יבוא לנהל מו"מ אמיתי רציני".

"שניים וחצי מיליון אזרחים שתמכו בבנימין נתניהו ראויים ליותר כבוד וליחס אחר מהיחס המתנשא שאנחנו מקבלים עד עכשיו מהכיוון של כחול לבן", חתם לוין.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה לתקיפות צה"ל בשבת האחרונה: "אני לא רוצה שאיש יטעה - אנחנו פעלנו נגד הג'יהאד האסלאמי, וזאת כמובן זכותנו לפעול נגד כל גורמי הטרור, אבל לא הסרנו את האחריות של החמאס על כל פעולה התקפית שיוצאת מרצועת עזה נגדנו. זו הייתה ונשארה המדיניות שלנו. לכן, גם בסוף השבוע צה"ל פעל בתגובה לפעולות טרור שיצאו מעזה, כך היה וכך נמשיך – החמאס אחראי.

לקראת סוף השבוע ישבתי בישיבה השבועית שלי עם ראש השב"כ. הוא דיווח לי על פעולות, שהלוואי ויכולתי לשתף את אזרחי ישראל בהן, הפעולות הכבירות, אין מילה אחרת, שעושה השב"כ באופן רציף כדי לסכל את ההתקפות נגדנו מיהודה ושומרון ובתוך יהודה ושומרון נגד התושבים, וגם בכלל נגד אזרחי ישראל באשר הם. 

ההצלחות שם מרשימות מאוד ושיתוף הפעולה בין השב"כ וצה"ל מניב תוצאות נפלאות למדינת ישראל. בד בבד עם הלוחמה נגד הטרור, אנחנו מחזקים את מרכיבי הביטחון של היישובים ביהודה ושומרון, של אזרחי ישראל שם. זו ההצעה שתונח היום בפני הממשלה – 40 מיליון ש"ח לחיזוק מרכיבי הביטחון. אנחנו נילחם בטרור. הם לא יעקרו אותנו מכאן, זו ארצנו.״

01.12.2019

1. אי אפשר שלא לחשוב שמוסרך טוב משל הזולת (ג)

כי רק ה"אני" הוא אני, והזולת זה מישהו אחר, ו"אני" לא יכול לחשוב לחלוטין באופן ישיר דרך המוח של הזולת, רק דרך מוחו שלו.

דווח על תגובה לא ראויה
01.12.2019

2. יריב תשפשף את המשקפיים - דחוף! (אוהד)

בבחירות האחרונות הבאתם 1,113,617 קולות. כמעט 40000 קולות פחות מכחול לבן.
מי פה היהיר??? מי פה מסרב לקבל הכרעה דמוקרטית? מי פה מתבצר בעמדות?
ממזמן יכולתם להקים ממשלה אם רק הייתה בכם טיפה של הגינות/יושרה/כבוד כלפי המדינה ואזרחיה.

דווח על תגובה לא ראויה
01.12.2019

3. מסכים עם לוין (יהודי פשוט)

אכן גאוה נוראה המוסרניות הנוצרית הזו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

"צריך עוד 4,000 מיטות" - מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות: לקראת החורף נצטרך 4,000 מיטות עם יכולות הנשמה

קרא עוד