סגור

צפו: עימותים במליאה בין אחמד טיבי לגנץ ולאופיר אקוניס: "לא תחנכו אותנו"

חבר הרשימה המשותפת התעמת עם יו"ר כחול לבן, ובהמשך עם השר אופיר אקוניס, שכינה את דבריו "דברי בלע". גנץ אמר לטיבי: "אתם פוגעים בצה"ל, טיבי: "לא תחנכו אותנו"

חדשות כיפה
כ בחשון התשפ
,
18 בנובמבר, 2019 18:59
אחמד טיבי במליאה

אחמד טיבי במליאהצילום: הדס פרוש, פלאש 90

ממשלת מיעוט? עימותים נרשמו היום (ב') במליאת הכנסת, בין ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת ליו"ר כחול לבן בני גנץ, ובהמשך התעמת גם עם השר אופיר אקוניס. העימותים הגיעו בעקבות דבריו של ראש הממשלה נתניהו נגד שיתוף פעולה עם הח"כים הערבים, ותגובתו של גנץ לדברים.

טיבי פנה לגנץ ואמר לו: "אמרת דברים אמיצים של גינוי למסע ההסתה של רה"מ, מסע שמוביל לאיומי רצח של חברי הרשימה המשותפת. לא היה דבר כזה שרה"מ מסית באופן יומיומי נגד חבריי ונגדי. אנחנו חלוקים עם גנץ בנושא המדיני. אף אחד לא יחנך אותנו כשאנחנו מתקוממים נגד פגיעה באזרחים, כאשר אנחנו מזכירים את משפחת א-סווארכה ששמונה מבניה נהרגו. אמרתי דברים דומים כשנהרגו ילדים יהודים. ילד הוא ילד הוא ילד. אני מאתגר כל אחד מכם לגנות הרג ילדים באשר הם". 

גנץ השיב: "בצה"ל מתחקרים איך קרתה התקלה ובחמאס ובג'יהאד מתחקרים איך לא פגעו באזרחים".

בהמשך התעמת טיבי גם עם השר אופיר אקוניס שכינה את דבריו "דברי בלע":

19.11.2019

1. אז (אחמד טיבי)

שמעתי שהגשת תלונה על ביבי בטענה ל"הסתה" ,אז אני רוצה להגיש תלונה נגדך על ההסתה שעשית בתאריך 9.1.11 עם ערבים פלסטינים לעידודם להיות שהידים ולפוצץ את המדינה (תיעוד באדיבות הרשות הפלסטינית ביוטיב- "אחמד טיבי- שהיד")

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות נגד פרויקטור הקורונה: "ההובלה המקצועית של החקירות האפידמיולוגיות תישאר אצלנו"

קרא עוד