סגור

סגן שר החינוך: "ההתנהלות של ליברמן מגעילה"

סגן שר החינוך, מאיר פרוש תקף את התנהלותו של יו"ר ישראל ביתנו ליברמן, על הצבת האולטימטום בפני גוש הימין חרדים וסבור כי עבור נתניהו החרדים הם תנאי הכרחי עבורו להקמת ממשלה

חדשות כיפה
יג בחשון התשפ
,
11 בנובמבר, 2019 8:05
סגן שר החינוך מאיר פרוש

סגן שר החינוך מאיר פרושצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סגן שר החינוך, חבר הכנסת מאיר פרוש,  התייחס אמש להתנהלות יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן   כאשר הציב את האולטימטום לגוש הימין והחרדים. בראיון לרדיו קול חי תקף פרוש את ליברמן ואמר:

"ההתנהלות של ליברמן היא מגעילה בלשון המעטה. גם שהיה לו 5 מנדטים ועכשיו 8 מנדטים. לנו יש 600 אלף מצביעים. והוא העולה מברית המועצות רוצה לקבוע לנו מה לעשות. זאת התנהלות מבישה והוא עושה מאנשים 0. אדם שיש לו 8 מנדטים רוצה להיות מלך. לפני חודש ליברמן לא רצה שנתניהו יהיה ראש הממשלה עכשיו הוא מסכים. ולכן לא הגענו עדיין לרגע האחרון ייתכן ודברים ישתנו עד אז".

פרוש גם התייחס לאי תפקוד משרדי הממשלה והשפעתו על תקציבי הישיבות. "עובדה שאין ממשלה כ- 12 חודש עוד מעט. מרגישים במשרדים את העובדה שאין מלך בישראל. לישיבות יש מזל שאת תקציב 2019 כבר העבירו בשנת 2018. זה היה הנס. מה יהיה ב2020? בעייה גדולה מאוד".

פרוש תומך במינויו של נפתלי בנט לשר הביטחון. "אין ספק שבנט הוא אדם מוצלח והוא יודע לעבוד. מאוד ממוקד ביעדים המכרזים שהוא מציב לעצמו. אבל נתניהו כראש ממשלה משקיע הרבה בענייני ביטחון. שניהם יעשו את העבודה וצריכים להתפלל שתהיה להם סיעתא דשמייא. המצב כיום יותר מורכב ורגיש", אמר.

באשר לאפשרות כי רה"מ  נתניהו יפר את הברית עם החרדים, אמר: "כל אדם שואל את עצמו את השאלה האם ייתכן ונתניהו ישבור את הברית עם החרדים. אבל נתניהו מבין שהוא יכול לבקש את ראשות הממשלה בפעם הראשונה רק בגלל הגוש שהחרדים חלק ממנו. אנחנו עוקבים כל הזמן שאף אחד לא יברח".

13.11.2019

1. ליברמן (אי)

ליברמן הוא הגורם שהביא עלינו את הבלגן הפוליטי.
מסתובב כמו תרנגול שמחליט עלינו. הורס למדינה כאילו הוא סוכן זר שתול במדינה. לכאורהההה כמובן. מאחלת לו שייעלם מחיינו כי בין כה וכה ליברמן עשה אפס לטובת המדינה. סתם נפוח שאוהב רק את עצמו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ אופיר סופר צילום: דוברות

ח"כ סופר: "ילד במדינת ישראל שרוצה להתפלל - לא צריך ללמוד פחות מתמטיקה"

קרא עוד