סגור

סקר מנדטים: בחירות נוספות לא ישנו את המפה הפוליטית

על פי סקר 103FM, במקרה של בחירות נוספות הליכוד יעבור את כחול לבן במנדט, ימינה תיחלש במנדט, אך הקיפאון בגושים נותר בעינו, ולאף צד אין דרך להרכיב ממשלה

חדשות כיפה
ב בחשון התשפ
,
31 באוקטובר, 2019 19:28
פתקי ההצבעות. אילוסטרציה

פתקי ההצבעות. אילוסטרציהצילום: פלאש 90

האם נלך לבחירות שלישיות תוך שנה? גם אם התשובה חיובית, ומיליוני שקלים נוספים יתזבזבו, לא נראה שבחירות כאלה יביאו סוף סוף להקמת ממשלה בישראל. על פי סקר רדיו 103FM המתפרסם הערב (ה'), תמונת הגושים בבחירות חוזרות נותרת בעינה, עם שינויים קלים בין המפלגות.

על פי תוצאות הסקר, הליכוד מתחזק במנדט ל-33 מנדטים, כשבכחול לבן המצב דומה והיא מתחזקת ל-34. הרשימה המשותפת נחלשת ל-12 מנדטים, אחד פחות, ש"ס נשארת עם תשעה, יהדות התורה עם שישה, ישראל ביתנו נותרת עם שמונה, ימינה נחלשת לשישה, העבודה-גשר עם שבעה והמחנה הדמוקרטי עם חמישה מנדטים.

במקרה כזה גוש הימין-חרדים מונה 54 מנדטים, גוש המרכז-שמאל מונה 58, כולל הרשימה המשותפת, וישראל ביתנו נותרת לשון מאזניים עם שמונה מנדטים, ממש כמו היום.

31.10.2019

1. כותרת: "הליכוד יעבור את כחול לבן במנדט". כתבה: "על פי תוצאות הסקר, הליכוד מתחזק במנדט ל-33 מנדטים, כשבכחול לבן המצב דומה והיא מתחזקת ל- (או שהעורך לא יודע חשבון, או שלא יודע עברית, או שלא יודע לערו)

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2019

2. שטויות במיץ - יום הבחירות קובע! (גורי)

אם הימין בעבודת שטח יעילה ואמיתית יעלה את אחוז ההצבעה עבורם ב -10% גוש הימין מביא 61 מנדטים.

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2019

3. להשאיר את הגושים כפי שהם וללכת לבחירות לראש ממשלה!! (רון)

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2019

4. אף אחד לא חושב על שינוי שיטת הבחירות לאיזורית אישי כמו בכל הדמוקרטיות בעולם (תמיד יהיה תיקו בשיטה הנוכחית)

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

5. אפשר,שכן ואפשר שלא (רובי)

אבל לימין תמיד אפשרות להקים ממשלה כחול לבן ניהלה מגעים עם חובקי מחבלים כהזהרתו של ביבי כנראה שמצביעי הימין שתוליים על הגדרות ערים לכך עקרונית עדיין גנץ יכול להקים ממשלה כזאת אבל גם בצד השני חלק מהמחבלים לא מעוניינים להצטרף לממשלה ציונית עם ארבעה " גנרלים" שיורדים יופי למחבקי מחבלים תומכי ליברמן שהם נוטים ימינה צריכים להביט במראה ולשאול אם יש להם באמת רצון לתמוך באיש לא יציב פוליטית ואולי נפשית

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

6. הציבור יכריע לימין מי רוצה ממשלת שמאל מה השתגענו?! (עודד)

בבחירות הקרבות הציבור יכריע לימין בודאות הרי צריך להיות מטורף כדי לתת את מפתחות המדינה לשמאל היום הצעירים מבינים שהמילה מרכז היתה מילה שבאה לגנוב להם את הקול לשמאל ! והם לא יחזרו על הטעות הזו ! כולנו רואים איך גנץ מפלרטט עם מרץ והמפלגות הערביות !!! לא עוד !

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

7. לפי הסקר נמשכת מגמת היחלשות הימין (מאיר)

על פי הסקר, הימין ממשיך להיחלש, אומנם רק במנדט-שניים, אבל בכל זאת נחלש. אין סיבה להניח שבבחירות שלישיות המגמה הזו לא תמשך. דרך אגב הכותרת שגוייה ולא תואמת את התוכן (כחול לבן מובילים ולא הליכוד). בכל מקרה המסקנה היא ששני הצדדים, ובמיוחד הצד הימני, חייבים לעשות כל מאמץ בהקמת ממשלת אחדות. נתניהו לצערינו מתחיל להוות יותר נטל מאשר נכס לשילטון הימין.

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

8. תחזית שיקרית ומוטה (גילי)

בחירות שלישיות בגלל נתניהו שלא משחרר יחטפו נוקאאוט הליכוד ירד ל20 מנדטים כלול לבן יעלו ל40 הרשימה המשותפת תעלה ל15 ואל תשקרו.אין סיכוי שהציבור בישראל לא יתפכח ויבין שבליכוד ונתניהו גורמים נזק עצום לישראל וישלחו אותם הבייתה כמו ששלחו את המערך אחרי מלחמת יום הכיפורים.אל תבלבלו את המוח עם תחזיות שיקריות.

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

9. 8 - חודשיים לאחר יום כיפור הציבור כל כך שלח את המערך הביתה, שהם קיבלו 51 מנדטים... גולדה ודיין המשיכו בתפקידם לאחר הבחירות (ואתה מתעלם מכך ש-55 מנדטים עדיין רואים בביבי נכס ולא נטל)

דווח על תגובה לא ראויה
03.11.2019

10. דיקטטורה דמוקרטית בישראל (הרב שבאמת קרא תורה)

החיים בישראל לא קשים בגלל מזג האויר השמשי, ולא בגלל האוכל הטוב, ולא בגלל הטבע היפה, ולא בגלל האנשים הפתוחים וחמים, ואפילו לא בגלל המצב הבטחוני, שמרבית תושבי ישראל לא מושפעים ממנו ברמה היומית. החיים בישראל קשים בצורה בלתי נסבלת בגלל צורת השלטון, הדיקטטורה הדמוקרטית בישראל, שלטון אשר רודה בתושבים וממרר להם את החיים, שולט בהם כמו בעבדים במצרים. הבירוקרטיה כבדה ומסורבלת, המיסוי כבד להחריד, אין תשתיות טובות לתחבורה ציבורית, מחירי הדיור מהגבוהים בעולם, הכל הכל זה כשלים שלטוניים, ואנשים חיים באשליה שבבחירות הבאות הם יבחרו מישהו שיתקן את זה?? מערכת מושחתת לא יכולה לתקן את עצמה! המלצתי לכל אזרחי ישראל היא חד משמעית תפסיקו לשתף פעולה עם השלטון המושחת שרודה בכם. שום מפלגה בישראל תחת המבנה השלטוני הזה לא תפתור לכם את הבעיות, ואתם תורישו לילדים שלכם מדינה רודנית שלוחצת את עם ישראל עם מיסים הזויים, בירוקטיה הזוייה ושחיתות שלטונית כמו שרק מדינה סוציאליסטית יכולה לייצר. איך מפסיקים לשתף פעולה עם שלטון מושחת ורודני? מספיקים לשלם מיסים ומפסיקים להצביע בבחירות. ככה פשוט. אם כל העם או אפילו חצי מהעם ימרוד בממשל ויפסיקו לשלם מיסים ולהשתתף בבחירות, זה יפיל את השלטון. צריך לחסל את הרשויות בישראל שלוכדות את העם כמו עבדים במצרים. צריך להקים הכל מאפס תחת שלטון בריא שמורכב ממועצה של חכמים שמתחלפים אחד אחד ולא כולם ביחד. בישראל לא יהיה שקט ולא יהיה שלווה כל עוד הדיקטטורה הדמוקרטית תמשיך להתקיים.

דווח על תגובה לא ראויה
03.11.2019

11. ממשלת אחדות מתונה (יאיר)

הייתי רוצה את הליכוד-כחול לבן והעבודה פלוס מפלגה חרדית אחת כדי שיהיה ייצוג לרוב אוכלוסיית ישראל המתונה הן מימין, מרכז ושמאל. לי אישית לא איכפת שתצטרף גם אחת מהמפלגות הערביות כדי שיהיה להם גם ייצוג מסוים כל עוד הם יביעו נאמנות מלאה למדינת ישראל כמדינה יהודית-דמוקרטית ויחרימו את ארגוני הטרור מעזה:
כחול לבן- 33
הליכוד - 32
העבודה- 6
חרדים- 8
ערבים-4
ממשלה יציבה של 83 מנדטים. השאלה מי ישאר באופוזיציה?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיסונים בשיבא צילום: Miriam Alster/Flash90

נתונים מעודדים: הדבקה כמעט אפסית אחרי המנה השנייה של החיסון

קרא עוד