סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

חילופי האשמות בין הליכוד לכחול לבן: "מובילים לבחירות נוספות"

פגישת המו"מ בין צוותי המפלגות הגדולות הסתיימה ללא תוצאות. בליכוד מאשימים כי "כך נראה מי שרוצה בחירות". כחול לבן: "בליכוד דבקים אך ורק ב'נתניהו תחילה'"

חדשות כיפה
כט באלול התשעט
,
29 בספטמבר, 2019 12:05
פגישת גנץ ונתניהו אצל הנשיא ריבלין

פגישת גנץ ונתניהו אצל הנשיא ריבליןצילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

האם הבחירות לכנסת ה-23 התקרבו היום (א') בצעד נוסף? פגישת המשא ומתן הקואליציוני לאחדות בין צוותי המו"מ של הליכוד, בראשות השר יריב לוין, ושל כחול לבן בראשות עו"ד יורם טורבוביץ', הסתיימה ללא תוצאות לאחר שעתיים.

עם סיום הפגישה הזדרזו שני הצדדים לתדרך זה כנגד זה, ולהאשים את המפלגה האחרת בבחירות השלישיות המתקרבות. בליכוד מסרו כי בכחול לבן לא החזירו תשובה לגבי המתווה שהציג נשיא המדינה ריבלין, של הקמת ממשלת אחדות שוויונית ברוטציה, עם שינוי חוקי הנבצרות של ראש הממשלה. גורם בליכוד אמר כי "כך לא מתנהג מי שרוצה לנהל משא ומתן". גורם נוסף בליכוד: "יאיר לפיד מטרפד ממשלת אחדות בגלל שהוא לא רוצה רוטציה בין נתניהו לגנץ, הוא רוצה רוטציה בינו לבין גנץ - ובשביל זה הוא מוכן לגרור את המדינה לבחירות".

מהליכוד נמסר: "ראש הממשלה נתניהו יעשה מאמץ אחרון למיצוי האפשרות להקמת ממשלה בשלב זה, לפני החזרת המנדט לנשיא. גם במידה והמנדט יוחזר, הליכוד יפעל בכל דרך לקידום ממשלת אחדות על פי מתווה הנשיא".

מנגד פרסמה מפלגת כחול לבן הודעה בה נאמר כי "לצערנו בליכוד דבקים אך ורק ב'נתניהו תחילה'. הם מתעקשים לדבוק בבלוק ה-55 ובהפרחת סיסמאות שכל מטרתן לצבור נקודות לקראת הבחירות הנוספות אליהן נתניהו מדרדר את ישראל. מדינת ישראל זקוקה לממשלת אחדות רחבה, יציבה וליברלית בראשות בני גנץ"

29.09.2019

1. בחגורת התנך הפנטסטית הזוהרת עד (עיברייה לאומית)

צריך להחליף את רוח היום ברוחות חדשות. רוחות מעולם הנבואה. אני רוצה ליצור -כמו ציפור מצפצפת שירית פנטפטנית, המפטפטת בנבואה. אני רוצה לשבת על ענן ולנגן לאבא בלוז עיברי לאומי טהור. הכי עיברי שבעולם. אני רוצה לראות את מה שראו יחזקאל ואליהו ומשה ודבורה וכל הנביאים ונביאות. אני רוצה להיות עיברייה לא פחות ולא יותר. אני רוצה ליסוע בזמן. לעשות מסעות בזמן אל מחוזות גן עדן שמחכים לכולנו.

דווח על תגובה לא ראויה
30.09.2019

2. מי שיצר גוש ימין-חרדים הרס כל סיכוי (אני)

לממשלת אחדות. בוז לנתניהו!!!

דווח על תגובה לא ראויה
30.09.2019

3. מדינה שלמה תלויה בגורל של איש אחד !!!! (שי)

ביבי עם המדינה חשובה לך לך הביתה

דווח על תגובה לא ראויה
01.10.2019

4. מי שעשה גוש נגד דתיים וחרדים - הוא זה שעושה בחירות שלישיות....... (שם)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יחייך גם מחר? ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

משפט נתניהו יוצא לדרך: שרים וחברי כנסת מהליכוד יגיעו לבית המשפט

קרא עוד