בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ליברמן תוקף את נתניהו: "נאחז בקרנות המזבח"

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, תוקף את ההצעה של נתניהו לממשלת אחדות: "נתניהו החל לעבוד במרץ על הספין החדש שלו, שיוביל את מדינת ישראל לסיבוב בחירות נוסף"

חדשות כיפה
יט באלול התשעט
,
19 בספטמבר, 2019 15:22
אביגדור ליברמן

אביגדור ליברמןצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

מוקדם יותר היום פרסם ראש הממשלה נתניהו, קריאה ליו"ר כחול לבן, להצטרף לממשלת אחדות וזאת לאחר שיצר גוש חוסם עם הימין והבטיח כי הוא נכנס למו"מ קואלציוני יחד עם יהדות התורה, ש"ס וימינה.
ח"כ ליברמן התייחס לקריאה של נתניהו ואמר: ״בזמן שתוצאות הבחירות מתחילות להתבהר, נתניהו החל לעבוד במרץ על הספין החדש שלו, שיוביל את מדינת ישראל לסיבוב בחירות נוסף במטרה להשיג 61 לממשלת החלומות שלו.  
לגוש שהקים נתניהו אין שום קשר לימין. מצד אחד מדובר בש"ס, מפלגה שנמנעה בהצבעה על הסכמי אוסלו, ומן הצד האחר, המשיחיים, השואפים להחזיר אותנו לתקופת ימי שאול המלך, דוד המלך ולחוקי התורה, ולהפוך את האוניברסיטאות לבתי ספר לנבואה. ונתניהו כמו נתניהו, שהחזיר את חברון לערפאת והצביע בעד ההתנתקות, הוא בטח לא ימין אלא סתם כדאיניק.
יצירת "גוש ההלכה" של 55-56 ח"כים של "הליכוד" המפלגות החרדיות והמשיחיים, והקריאה לבני גנץ להצטרף לממשלת אחדות עם הגוש, זה לא פחות מאחיזת עיניים ויצירת מצג שווא בשביל להכשיר את דעת הקהל לטובת סיבוב בחירות שלישי. נתניהו, שלא מוכן לקבל את הכרעת הבוחר ולהודות בכישלון שלו, נאחז בקרנות המזבח ומנסה לייצר תודעה, שכביכול "הליכוד" ניצחה בבחירות, קראה לממשלת אחדות וגנץ וליברמן הם שהכשילו את המהלך.  
למעשה, נתניהו עובד במקביל בשני ערוצים. מצד אחד, הוא מנסה להרדים את המערכת כאשר הוא קורא לאחדות ומנגד ממשיך בנסיונות שלו לשכנע ח"כים ממפלגות אחרות להצטרף אליו ול"גוש ההלכה" שהקים אתמול, על מנת להשיג רוב של 61 מנדטים. במידה ויכשל בהשגת הרוב הוא יפיל את האשמה להכשלת ממשלת האחדות על גנץ ועליי ויוביל את מדינת ישראל למערכת בחירות נוספת.   
אני קורא פעם נוספת לראש הממשלה נתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטיים, השטיקים והטריקים. בוא נשב אתה, בני גנץ ואנוכי, ונקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה למען עתידה של מדינת ישראל.״

בישיבת הסיעה של כחול לבן, מוקדם יותר היום, אמר בני גנץ: "ראוי כי כולנו נעמיד את טובת העם על פני כל שיקול אחר. העם בחר אחדות, העם ביקש שישראל תהיה לפני הכל. כחול לבן ניצחה את הבחירות, כחול לבן היא המפלגה הגדולה ביותר. נתניהו לא הצליח להשיג את הגוש החוסם הפוליטי שאליו שאף" והוסיף :"כדי להקים ממשלת אחדות לא באים עם בלוקים וספינים. אני מתכוון לפעול ברוח הפתק שהכנסתי בין אבני הכותל ערב הבחירות. 'הבא שלום עלינו ועשה שלום בתוכנו'"

19.09.2019

1. כותל (דן)

בפתק בכותל גם היה כתוב שאחד מהאנשים הראשונים שתפנה אליהם על הקמת קואליציה( כבר בערב הבחירות, אפילו לא למחרת) , הוא אימן עודה?

בראיון שהעניק ל’גלי צה”ל’, הסביר עודה כי הוא “תומך במאבקו הצודק של העם הפלשתיני”. כשנשאל מה הקווים האדומים מבחינתו במאבק הזה, השיב: “אני לא שם קווים אדומים לעם הפלשתיני. לא אגיד להם מאיפה לזרוק את האבן”.

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

2. הלוואי והיה פה בית ספר לנבואה (אני)

אין לך מושג איזה תענוג רוחני זה להתנבא,
אפילו רוח הקודש ועליית נשמה, לא השגת קמצוץ אתה מזלזל בנביאים? אין לך מושג איזה רמה רוחנית גבוהה
זה לא המגדת עתידות בשקל עם כדור שלא עובד שיש בכל מיני פרסומות של החזרת אהבה
אלא נבואה אמיתית ברמה גבוהה מהמקור של כל השפעאתה לא מבין מה אתה מדבר
ומה הבעיה במשיח
יביא לנו גאולה=גילוי הבורא בעולם
אולי אתה מפחד כדי שהוא לא יריח את החטאים שעשית
לכן אתה לא רוצה
אבל קודם תבין את המשמעות של משיח
איזה שפע וטוב יהיה בעולם ובישראל בפרט


בית מקדש 3 זה לא מנגל המוני כמו שלימדו אתכם בבית ספר
הקורבנות יש שאומרים שיהיו צומח ולא חי
וגם צריך להבין מה המשמעות של זה,
זה לא משהו פאגאני כמו שאתם חושבים
הפוך לגמרי מזה

תתעמקו קצת ותבינו שאתם מדברים שטויות
רק כדי ליצור שנאה בעם ישראל על כלום

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

3. ליברמן מזמן לא רלוונטי.. חושב עצמו לגואל שהוא מגעיל בתגובות (אורי )

הבור ששתית ממנו מים אל תשליל ותשליך אבנים. כמה נקנמנופות עם חוסר צדק..שר בטחון שר החוץ ולבסוף שר הטינופת .. כמה מלכלך.. לא ישב עם זה כי יש לו תמיכה ערבים. לא ישב עם זה יש לו חרדים.
יושב עם עצמו וממאיס את עצמו.. וכל התומכים מראים את הבגידה במדינה.. אני ימני ולמחרת היום אני שמאלני.. כמו מטולטלת שעון.. רק התגובה תבוא בשעה שנוחב לו.. בזיון עד סלידה .. אלו הם פני הגויים שונאי ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
20.09.2019

4. ומה אתה עשית? (ארי)

השפל הזה שכח שהוא היה באותו המצב וגם החזיק בקרנות המזבח.המרגל הרוסי שהבת שלו שלו מקבלת מיליונים מהממשלה הרוסית ,הצליח להתחמק מהכלא ...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הסכם קדם נישואין. אילוסטרציה צילום: shutterstock

העיקר זה הרומנטיקה? אז זהו, שלא

קרא עוד