ש"ס נגד רון חולדאי: "מציע שוחד בחירות למצביעי השמאל"

בש''ס הגישו עתירה נגד רון חולדאי בטענה כי הוא משתמש במשאבי העירייה לצורך מתן שוחד בחירות למצביעי השמאל: "ברור לכל בר דעת למה התכוון ראש העיר במתן ההטבות הללו, שאינן חוקיות"

חדשות כיפה 16/09/19 12:43 טז באלול התשעט

ש"ס נגד רון חולדאי: "מציע שוחד בחירות למצביעי השמאל"
בשירות השמאל? רון חולדאי, צילום: Miriam Alster/Flash90

מפלגת ש''ס עתרה היום ליו''ר ועדת הבחירות המרכזית השופט מלצר, כנגד קמפיין עיריית תל אביב והעומד בראשה, המציע, לדבריהם, מתנות והטבות לתושבי תל אביב שיתעדו את עצמם בקלפי.

עיריית תל אביב והעומד בראשה, רון חולדאי, העלו באחרונה קמפיין רשת, הקורא לתושבי העיר לצאת ולהצביע במקום להלין על היעדר תחבורה ציבורית בשבת וכדומה. לכך הם הוסיפו כי כל מי שמחזיק כרטיס תושב ויתעד את עצמו בסלפי בקלפי יזכה לכניסה חינם לברכות שחיה בצפון העיר בלבד, וזאת על אף העובדה  כי בצפון העיר ישנם  אחוזי הצבעה גבוהים, בניגוד ליפו ודרום העיר (שם מצביעים יותר למפלגות הימין). בנוסף הגדילה העירייה לעשות והציעה שלל הטבות נוספות בבארים שאינם כשרים, בכניסה לסינמטק ולמוזיאונים.

ממפלגת ש''ס נמסר: "ברור לכל מי הוא קהל היעד לו מוצע שוחד הבחירות בניגוד לחוק. כל בר דעת אשר מסתכל על מפת ההטבות של העירייה יכול למצוא אותם ממוקמים בצפון העיר וטיפה במרכזה וכן הטבות בברים לא כשרים בלבד (למעט אחד). לאחר פריסת מפת ההצבעה בבחירות, נראה בבירור כי אחוז ההצבעה הנמוך הנו בדרום העיר וכי בצפון ישנו אחוז הצבעה גבוה מאוד.
כמו כן, אחוזי ההצבעה למפלגות השמאל ולמפלגה אליה משתייך ראש העיר, גבוהים מאוד בצפון העיר. אי לכך ברור לכל בר דעת למה התכוון ראש העיר במתן ההטבות הללו, שאינן חוקיות. תנועת ש''ס תמשיך להלחם בכל המנסים לגנוב את הבחירות בדרכים לא חוקיות".

כאמור, ש''ס הגישה באמצעות ח"כ משה ארבל ועו"ד ישראל באך עתירה דחופה לשופט מלצר בבקשה להסיר את הסרטון והפרסומים ולאסור מתן ההטבה למצביעים אשר מהווה שוחד בחירות האסור על פי חוק. 

בעיריית תל אביב טרם מסרו תגובה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר