ירי בנגמ"ש השמאלי: "במרצ לא סופרים את החלשים כי הם מעולם לא הכירו אנשים חלשים"

ראשי העבודה-גשר תקפו את הקמפיין של המחנה הדמוקרטי, בו זייפו תמונה של אורלי לוי אבוקסיס מחובקת עם ראש הממשלה נתניהו: "האנשים האלו אינם מייצגים את המחנה שלנו"

חדשות כיפה
י באלול התשעט
,
10 בספטמבר, 2019 15:40
ראשי העבודה

ראשי העבודהצילום: פלאש 90

במסיבת עיתונאים שנערכה בצהריים (ג') בתל-אביב חשפו בעבודה-גשר את הזיוף בקמפיין מרצ שפורסם הבוקר, ובו תמונה שבה מופיעה לוי אבקסיס כביכול מחובקת עם נתניהו. בתמונה המקורית צולמה לוי אבקסיס מחובקת עם אביה, דוד לוי. התמונה שפורסמה במסגרת קמפיין מרצ זויפה ונערכה בתוכנת עריכה. 

״האנשים האלה שתוקפים בברוטליות את אורלי לוי הם אנטי חברתיים, הם לא סופרים את החלשים כי הם מעולם לא הכירו אנשים חלשים, הם לא יכולים לייצג את מעמד הביניים כי הם מעולם לא חוו קושי. האנשים האלה מייצגים אטימות וניכור חברתי. הם מוכנים לחצות כל קו, ולשרוף כל גשר לשינוי, על מנת לקושש קולות ולנסות להציל את עצמם. האנשים האלו אינם מייצגים את המחנה שלנו, האנשים האלה הוציאו את עצמם מהמחנה החברתי, והוציאו את עצמם ממחנה השלום" אמר פרץ בנאומו.

עוד הוסיף יו"ר מפלגת העבודה: "בוחרי מפלגת העבודה ובוחרי מרצ הם אינם גזענים ושוביניסטים, אלו הם נציגיהם שבחרו לנסות להרעיל את האווירה ולעורר את השדים. היום התעוררנו כולנו וקיבלנו סרטון מלא שקרים, וזיופים. שקרים על הצבעות של אורלי שלא היו ונבראו. והחמור ביותר והעצוב ביותר, שהמוחות הגדולים שהבטיחו לנו מלחמה בממשלתו של בנימין נתניהו, מצאו לנכון לקחת תמונה של אורלי לוי עם אביה, דוד לוי, לערוך אותה מחדש, לזייף אותה, ולשתול את בנימין נתניהו בתוכה. מניפולציה עלובה ומעוררת סלידה. איך אתם לא מתביישים להפוך אותה לאויב? את האישה החזקה הזאת? האישה שהרוויחה ביושר ובעבודה קשה אהדה עצומה בכלל הציבורים בישראל? האישה שמייצגת את התקווה של כל כך הרבה אנשים שהמחנה הזה זקוק להם כמו אוויר לנשימה? היא האויבת עכשיו? לא נתניהו? לא הכהניסטים?. כנראה שלא נותר לכם כבר מה למכור״. 

אורלי לוי אבקסיס התייחסה לסרטון שהעלה השר סמוטריץ' נגדה: ״בשביל סמוטריץ' ילדים רעבים זו בדיחה. הוא הגדיל לעשות ואמר בתגובה לכך שילד אחד משלושה ילדים הוא עני, שהנתונים מוגזמים. כי לו יש 5 ילדים ושניים מהם לא עניים. אתם מבינים? מבחינת סמוטריץ' אם שניים מילדיו לא עניים אז הנתונים משקרים. באמת חשוב שהמצביעים ישמעו את הציניות והזלזול שלו בעיירות הפיתוח, במשפחות הישראליות שלא גומרות את החודש, בילדים הרעבים ובכל מי שלא קשור לקבוצה הפריבילגית אליה הוא משתייך". 

"איך אפשר להיות כל כך מנותק ולהגיד אמירות כאלה? איפה ערכי היהדות עליה גדלנו? כמה עצוב שבמאבקים החברתיים הרבים שהובלתי כמעט ולא היו לי שותפים מהמפלגות שתוקפות אותי עכשיו. הלוא מה שהנחה אותי תמיד הייתה המסורת שלנו – התורה שמזכירה לנו שוב ושוב לזכור את יציאת מצרים, 'וזכרת כי גר היית בארץ מצרים', לזכור מה זה להיות חלש, ולדאוג שלחלשים בחברה שלנו היחס יהיה אחר״, סיכמה לוי-אבוקסיס. 

10.09.2019

1. אני עם אורלי לוי. (אדיר)

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

2. היא חברת הכנסת החברתית אולי היחידה שנשארה. לא מפתיע שמרץ תוקפים אותה (מיכל)

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

3. זה הפרצוף של השמאל הצבוע והגזען (גלית)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

4. בית אמיתי זה ליכוד גדול ולא מערבולת של מפלגות (ענת)


הליכוד יקבל יותר ב 2, 3 מנדטים מהבחירות הקודמות

משום שהליכוד זה בית ובית לא עוזבים.

נוסיף לפחות 2 מנדטים של כחלון.

ועוד 1 של זהות ונקבל כ 38 מנדטים.

מה שצריך זה פשוט ללכת ולהצביע, אחרת זה לא יקרה.

החרדים עם 15 14 מנדטים

ימינה עם 8, 9 מנדטים

ולגבי עוצמה לא יודע, אם לא יפרוש יש כאן סיכון

על מנת לפתור אותו, מי שמתלבט עם ימינה, שיצביע באופן מחולק בין בני הזוג, אחד ימינה השני עוצמה.

תנו לשמאל להמשיך לריב בינהם במפלגות מעורבות, ומה שמשותף להם זה רק אנטי.

אין שם דרך.

ודרך אגב אין דבר כזה מרכז , יש שמאל ויש ימין,

ויש קיצוני.

דווח על תגובה לא ראויה
12.09.2019

5. אורלי (תמר)

ראשית למה לדבר על הילדים ועל אוכל
אפשר לחשוב מה הם כבר מבקשים בעידן של שפע בזכות ראש הממשלה שלנו
לא מכנסים ילדים לשדה הפוליטי
שנית אורלי תביני אם לא תלכו לליכוד השמאל מעולם לא יקבל אותכם אתם יותר ימין מאשר שמואל עוד חמישה ימים לפני שאתם נמחקים לגמרי
תחשבו טוב החזון שלכם כבר לא קיים זה 40שנה
תתחננו לבינימין נתניהו שיקבל אותכם ותרגישו יותר בבית כי אבא שלך בנה את הליכוד ותמשיכי בדרכו בנועם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראשי ימינה חוגגים בערב הבחירות.  צילום: ללא

משרד וחצי לארבעה בכירים: איך תראה חלוקת התיקים בימינה?

קרא עוד