סגור

ברית אחים? בנט תוקף את לפיד

יו"ר יש עתיד אמר שהרב רפי פרץ צריך לגנות דברים של הרב טאו. בנט נחלץ לטובת יו"ר הבית היהודי ואמר ללפיד: "הפסק לירות צרורות שנאה"

גלעד כהן, חדשות כיפה
ט באלול התשעט
,
09 בספטמבר, 2019 9:20
כבר מזמן לא אחים

כבר מזמן לא אחיםצילום: פלאש 90. גרשון אלינסטון

בכיר כחול לבן, ח"כ יאיר לפיד הגיב הבוקר (ב') על הדרישה של שר החינוך, הרב רפי פרץ מערוץ 13 להתנצל על פרסום הכתבה של עמרי מניב, ואמר כי קודם, פרץ צריך לגנות דברים של הרב צבי טאו. נפתלי בנט נכנס לתמונה וענה ללפיד: "גם לי יש מחלוקות מסוימות עם הרב רפי, אבל בחייך—איך תסתכל במראה לאחר קמפיין שנאה רעיל כל-כך?".

הדברים של לפיד ובנט נאמרים כאמור בעקבות פרסום התחקיר אודות כתבתו של כתב החינוך של חדשות 13 עמרי מניב. בתחקיר נחשף כי כתבתו של מניב אינה מדויקת כלל. בכתבה, הציג מניב את הרב נאומבורג ואת מכינת עצמונה, שבראשה עמד שר החינוך כמקום שמחנך לאי גיוס ולאי קבלת החברה החילונית כחברה לגיטימית במדינת ישראל. כעת, כשנחשפו השיעורים המלאים - דרש שר החינוך פרץ התנצלות.

הבוקר, ח"כ לפיד צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "לפני שרפי פרץ דורש שיתנצלו בפניו, קודם שיגנה את הרב טאו שכתב שהחילונים מנסים להכניס פדופיליה ומשכב בהמה לגני הילדים. זו הישיבה שלך. זה הרב שלך. אתה לא יכול להמשיך להיות שר החינוך אפילו דקה נוספת". בעקבות הדברים של יו"ר יש עתיד, נפתלי בנט תקף את שותפו לממשלה לשעבר ואמר: "אדון לפיד, הפסק לירות צרורות שנאה". 

בנט המשיך ואמר: "למה, לשיטתך, הרב רפי פרץ, תא״ל טייס מסוקים, שאוהב כל יהודי, דתי, חילוני, חרדי ומסורתי, לא יכול להיות שר חינוך אפילו עוד דקה?", שאל בנט את לפיד. "הרי פורסם אמש שהכל היה שקרים אגב, גם לי יש מחלוקות מסוימות עם הרב רפי, אבל בחייך—איך תסתכל במראה לאחר קמפיין שנאה רעיל כל-כך? הכל כשר בכדי לקושש עוד קול אנטי דתי? אגב, איפה חילי טרופר ויועז הנדל, דתיי מפלגת ״כחול לבן״? אתם הרי יודעים יפה איזו שפיכות דמים עושים פה. אני סרוג גאה"

09.09.2019

1. לפיד - תפקיד הכתב הוא לדווח אמת. מה שהיה כאן זה אפילו לא שקרים אלא שפיכת דם. חוסר מקצועיות בזירה הציבורית. אבל וכמו שתלמידים לא צריכים להתנצל על מה שה ( גם אם זה לא נעים לאוזניים "נאורות ופלורליסטיות" כ)

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

2. הרב נאמבורג תומך במפלגת נעם (נפתול תעלול)

כמה ציניות, אתם מנסים לגרוף קולות באמצעות הרב שתומך במפלגת נעם, בנסיון להציג מצג שווא של לוחמי הציונות הדתית.
לא יעזור כלום החרדלים שלומדים גמרא, מבינים שזה ספין שנועד לצרכי בחירות, ולא בר ממקום אכפתי ואמיתי...

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

3. יאיר לפיד (אחד העם)

זה לא יאיר לפיד זה לפיד ששורף הכל שימו לב בין השורות איך מתחנחן בנט שהפך את הבית היהודי ללהטבים עם גחמותה של שקד ואמר שיש לו מחלוקת עים הרב רפי פרץ זה לפני הבחירות מה יהיה אחר כך תחשבו על זה הולכים רק עים עוצמה יהודית בכל הכח נעשה ונצליח אמן

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

4. מוקי (מוקיון) לפיד ופתי (נפתלי) בנט, אכן זוג משמיים ומשמימים (אברהם)

להטבי"ם ושניהם. בחייהם ובהעדר נאמנותם לא נפרדו.

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

5. בנט הוא רפורמי (מוטי)

הורס את הציונות הדתית מבפנים!

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

6. אל תתקוטטו..אתם תשבו בממשלה אחת. (אבי)

בלי הבלופר הבלפור !!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

עוקף משמאל? למרות הסכמת טראמפ, נתניהו מתנגד להחלת הריבונות ביישובי יו"ש

קרא עוד