בן גביר מאשים: "אם תקום ממשלת שמאל היא תהיה רשומה על שמה של איילת שקד"

יו"ר עוצמה יהודית מסיר את הכפפות, ומפנה אצבע מאשימה ליו"ר ימינה על הקמפיין נגד מפלגתו: "ל'ימינה' אין שום קמפיין מהותי ואידאולוגי"

חדשות כיפה
ח באלול התשעט
,
08 בספטמבר, 2019 16:50
עו"ד איתמר בן גביר

עו"ד איתמר בן גבירצילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

יו"ר רשימת עוצמה יהודית, עו"דאיתמר בן גביר, משיב למתקפות של מפלגת 'ימינה' נגד מפלגתו ותוקף את יו"ר רשימת ימינה, איילת שקד.

"ל'ימינה' אין שום קמפיין מהותי ואידאולוגי – מיליוני שקלים מושקעים נטו במלחמה בעוצמה יהודית וקריאה לציבור לא להצביע לנו. איילת שקד וכל חברי ימינה יודעים היטב שעל פי כל הסקרים, עוצמה יהודית מתייצבת על אחוז החסימה, כאשר רק מעבר של עוצמה יהודית את אחוז החסימה יציל את ממשלת הימין. למרות זאת, בימינה בוחרים לירות בנגמ"ש ללא הפסקה וללא אחריות, ומנסים לפגוע בעוצמה יהודית. אם בגלל המתקפות של 'ימינה' עוצמה יהודית לא תעבור את אחוז החסימה – ממשלת השמאל שתקום תהיה רשומה על שמה של איילת שקד", כך אמר יו"ר עוצמה יהודית.

בן גביר מוסיף כי "לפני סגירת הרשימות ב'ימינה' לא הפסיקו לטעון כי כוחה של עוצמה יהודית הוא 15,000 קולות בלבד. כעת הם שוב לא קוראים את המפה נכון ושוב מסרבים ביודעין להבין ש-4 המנדטים של עוצמה יהודית יצילו את ממשלת הימין". 

עוד אומר בן גביר: "כנראה שאנשי 'ימינה' בלחץ מהאופציה שלימינם יהיו סוף סוף אנשים שיכריחו אותם ליישם מדיניות ימין מעבר להצהרות. המספרים זועקים ומדברים בעד עצמם: לגוש הימין חסרים מנדטים בודדים כדי להקים ממשלה – ואלו יהיו המנדטים של עוצמה יהודית". 

08.09.2019

1. הפעם דווקא עוצמה יהודית !!!! כף בקלפי (שי)

רק כף בקלפי תציל את גוש הימין!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

2. טוב שיש את כיפה (טוב שיש את כיפה)

בערוץ התעמולה של הגב מלמד, מוחקים את כל התגובות ולא מאפשרים להגיב על מבול כתבות היחצ של מפלגת שקית הקאה המכונה "ימינה"...
הגיע הזמן להחרים את ערוץ 7 ואת העיתון בשבע...
אח''כ הם באים בטענות אל השמאל שהם מייצרים תקשורת לא מאוזנת.
כל הפוסל במומו פוסל"...

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

3. ל 2צודק בערוץ 7 הכפשות נגד עוצמה (שמואל )

אבל מרוב פחד מהתגובות, לא מאפשרים להגיב. לא יעזור להם-אנחנו רק עוצמה יהודית!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

4. קרב אבוד (שמחתי לעזור)

להלן הנתונים:
בבחירות 2013 עוצמה רצו לבד, אז קראו להם עוצמה לישראל. הם קיבלו 66000 קולות, ולא עברו את אחוז החסימה שעמד אז על 75000 קולות.
בבחירות 2015 עוצמה רצו יחד עם אלי ישי ועם יוני שטבון, נציג הר המור. התוצאה – 125000, רחוק ב-11000 קולות מאחוז החסימה. אז כמה מתוך הקולות האלו הם 'של עוצמה' וכמה הביאו אלי ישי או הר המור? ובכן, נראה שחלקו של אלי ישי היה פלוס מינוס 50 אלף קולות. הכיצד?
ביצעתי השוואה של כל המקומות שניכר בהם הבדל מהותי בין ההצבעות (לא לקחתי בחשבון שינויים מינוריים של קולות בודדים לכאן ולכאן, שנובעים מ'קמפיין מקומי' מוצלח)
אז ככה, לקחתי את טבלת ההצבעה מ-2013 ואת טבלת ההצבעה מ-2015 והשוויתי. את כל היישובים שלא היה שינוי ניכר בין ההצבעות מחקתי, ונשארתי רק עם מקומות שהייתה בהם קפיצה גדולה בקולות שהתקבלו.
להלן דוגמאות. כמובן הבולטים ביותר בפער היו אזורים חרדיים מובהקים:
ירושלים – קפיצה מ-8300 ל-18300, בני ברק קפיצה מ-1000 ל-4300, אלעד – 390 קולות הפכו ל-2000, אשדוד – 1000 הפכו ל-4100, בית שמש – 860 ל-2400, ביתר עילית – 740 ל-2300, מודיעין עלית – 166 ל-850.
הפערים הגדולים הנוספים היו במקומות שבהם ש"ס והליכוד חזקים באופן מסורתי (בחלקם - מקומות עם אוכלוסייה חרדית-מזרחית):
נתיבות – 220 ל-2800, אופקים – 172 ל-580, באר שבע – 1400 ל-3900, אשקלון – 850 ל-2900.
עוד סוג של מקומות שבהם הייתה קפיצה משמעותית – יישובים עם אופי מובהק, אתם מנחשים איזה אופי: נווה – מ-8 ל-220, בית אל – 430 ל-730, עלי – 120 ל-370, יד בנימין – 180 ל-580, מצפה רמון – 57 ל-350. שעלבים – 40 ל-120.
כעת סיכמתי את כל הקולות במקומות שעברו שינוי משמעותי ב-2013 וב-2015 ויצא: ב-2013 התקבלו בהם 45000 קולות, וב-2015 התקבלו שם כ-100000 קולות.
המסקנות: חיבור כל הקולות במקומות שבהם ניכרה קפיצה מוסיף כ-55000 אלף קולות (יכול להיות שבדיקה יותר מעמיקה הייתה משנה בכמה אלפים לכאן או לכאן..). מתוכם אפשר להניח ש-50 אלף הביא אלי ישי ופלוס מינוס 5000 הביאו היישובים התורניים, ואנשים עם אופי דומה המתגוררים במקומות שונים, כחברי גרעינים תורניים וכו'.
מסקנה – עוצמה הייתה שווה בשנת 2015 כ-70 אלף קולות. אם נהיה לארג'ים איתם – 75000.
ומה היה ב-2019? פה החישוב יותר מסובך, כי זו משוואה עם הרבה יותר נעלמים.– כמה הם תרמו לאיחוד? קשה לדעת.. בואו נהיה ממש לארג'ים איתם ו'ניתן' להם 100000 קולות.
(אגב, לעצם הדיון מה היה מגיע להם לקבל הבדיקה מעלה שאלה: האם היו מצליחים להביא את אותה כמות גם לאיחוד שבראשו אישה חילונית? אף אחד לא יודע.. זה ספק גדול מאוד בעיניי, לאור כמות המצביעים הגדולה שלהם במקומות כמו כפר חב"ד וקריית מלאכי).
זהו, אלו המספרים.
ועכשיו לשאלת השאלות – האם יש להם סיכוי לעבור את אחוז החסימה:
ובכן, לעניות דעתי הם צריכים חתיכת נס. למה? כי..
א. חב"ד החליטו לא ללכת איתם, מחשש לאובדן קולות (חב"ד מהווים כ-5000 קולות שלהם לפחות, יש אומרים שבסביבות 20000. ראו תוצאות כפר חב"ד, קריית מלאכי וכדומה..). ולכל המתחכמים – כשהרבנים של חב"ד כותבים להצביע רק למפלגה שעוברת את אחוז החסימה ללא שום ספק ופקפוק, זה אומר לא להצביע עוצמה. מפלגה שמדי פעם עוברת בסקרים ולרוב לא – לא נחשבת בשום סרט מפלגה שעוברת *בלי שום פקפוק כלל*.
ב. גם אם החמרנו איתם, והם היו שווים בבחירות הקודמות 100000, (ובתרחיש כזה הבית היהודי + האיחוד הלאומי שווים 60000 קולות) עדיין הם צריכים להשיג לפחות עוד 40000 אלף קולות (כאמור, כנראה יותר), מה שאומר שהם צריכים להצליח לשכנע את "רוב" מצביעי הבית היהודי והאיחוד הלאומי להצביע להם ולא לסמוטריץ' או לרב רפי. קשה מאוד מאוד לראות את זה קורה.
ג. כשאנשי עוצמה מדברים על 'סחף' לכיוונם ואתם שואלים את עצמכם אם זה נכון, אל תחשבו על החברים ביישוב הדוסי שלכם, אלו שכבר הצביעו עוצמה בפעמים הקודמות, אלו שמטקבקים "הפעם אנחנו עם עוצמה", תזכרו, אנחנו מחפשים "עוד" קולות, עוד "הרבה" קולות, קולות "נוספים", אנשים שעד עכשיו לא הצביעו עוצמה – תדמיינו את הדודים שלכם מפתח תקווה/רעננה/מודיעין/גבעת שמואל – האם באמת יש איזשהו סיכוי ש"רובם" יעברו לעוצמה? לא מספיק חלקם, צריך את "רובם"! האם זה שבחברון איתמר מכיר כמה אנשים שאמרו לו ש'הפעם אנחנו איתך, עד הסוף', האם זה באמת מייצג מעבר "מסיבי" של "רוב" מצביעי טב? זה פשוט לא יקרה. ואם תגידו שהם יעבירו מצביעי ליכוד? לא יקרה. מצביעי ליכוד שחושבים על עוצמה הם הראשונים שייענו לקריאות "התקשורת/הפרקליטות מפלילים אותי", "הערבים נוהרים", "השמאל על הגדרות", והם הראשונים שילכו להציל את ביבי.
ד. מצביעי עוצמה לא חסינים מקמפיין הגעוואלד של ביבי, למרות שאנשי עוצמה היו רוצים לחשוב אחרת. לדעתי מי שמונע מרצון להראות ל... (בנט/שקד/הרב רפי/סמוטריץ'/ערבים/ביבי – מחקו את המיותר), הוא הראשון שהיד שלו רועדת כשביבי מכריז שהערבים נוהרים לקלפיות, או שעוד שנייה השמאל עולה לשלטון, הוא יהיה הראשון להראות ל... (טיבי, אמנון אברמוביץ', סתיו שפיר, מחקו את המיותר שוב).
לאור הנ"ל אני חושב, שגם קמפיין מאוד מוצלח שלהם לא יקרב אותם לאחוז החסימה.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

5. למה הסקרים מוטים לטובת מפלגות קטנות? כנסו (שמחתי לעזור)

למה הסקרים מוטים לכיוון המפלגות הקטנות?
כמו שבטח שמתם לב, פעם אחר פעם ברגע האמת מתברר שהסקרים מוטים לטובת המפלגות הקטנות, בטח מימין (ראו מקרה פייגלין והימין החדש הפעם, ראו מקרה יחד 2015 ועוד ועוד) אז למה זה קורה?
א. חשבו על עצמכם. כאשר אתם מתבקשים לענות לסקר על נושא שלא חשוב לכם במיוחד, הנטייה שלכם תהיה להתעלם ממנו. לעומת זאת, כאשר אתם מתבקשים לענות על סקר בנושא שקרוב ללבכם, יש סיכוי גבוה בהרבה שתיענו לסקר. לכן, מצביעי המפלגות הקטנות והאידיאולוגיות, שיש להם רצון ועניין להראות שכוחם גדול – נוטים יותר להשתתף בסקרים. זו עובדה שנראית בכל מערכת בחירות. תראו את זהות והימין החדש בבחירות הקודמות, תראו מה קורה למרצ כבר כמה מערכות בחירות, תראו מה קרה ליחד בבחירות שלפני כן, ולעוצמה בבחירות 2013. ולהיפך – תראו מה קורה תמיד לליכוד.
ב. האופן שבו הסקרים מתבצעים כיום מחזק עוד יותר את היתרון הזה של המפלגות הקטנות, ובטח של מפלגות "צעירות" יותר, עם פעילות רשת רחבה. למה? כי מצביעי ליכוד מנומנמים שהבחירות פחות חשובות להם, יטרחו הרבה פחות להשיב לסקר, אפילו שזה לוקח שנייה, מאשר מצביעי מפלגות קטנות, בטח כאלו שפעילות חזק ברשתות, שם מבוצעים הסקרים. לדוגמה: מצביעי טב כרגע פחות נלהבים ממצביעי עוצמה (גם האגף הליברלי ש'נתקעו' עם החרדלים, וגם האגף החרדלי שנתקע עם הליברלים, לא מתלהבים בכלל מהמצב שנוצר) ולכן הם לא עונים בהתלהבות לסקרים וגם פחות פעילים כרגע ברשתות לטובת המפלגה. לעומת זאת, מצביעי פייגלין, ומצביעי עוצמה רואים במפלגות שלהם את אלו ש'הולכים על האמת עד הסוף' וכו', "המפלגה המושלמת" ולכן הם נלהבים יותר בהצבעתם, וממילא גם שותפים יותר לסקרים.
ג. מתלבטים – נכון לעכשיו יש לפחות כעשרים אחוזי מתלבטים מבין האנשים שיבואו להצביע בסופו של דבר. רוב המתלבטים בוחרים ברגע האמת בדיפולט שלהם, ואלו בדרך כלל המפלגות הגדולות (מישהו באמת מאמין שהליכוד איבד יחד עם כחלון רבע מכוחו? פשוט לא יקרה!) תחשבו רגע על המצביע של כחלון. המפלגה שאליה הוא הצביע נעלמה. לליכוד הוא הרי לא מתלהב להצביע, עובדה שפעם קודמת הצביע לכחלון אז כרגע בסקרים הוא מתלבט. יכול להיות שהוא כבר יודע שבסוף הוא כנראה ישים מחל, אבל הוא סתם לא יטרח לענות לסקר. אבל ברגע האמת, הוא הרי ימני, הוא לא יצביע למערך, וגם לא לכחול לבן, וכנראה גם לא לליברמן, ולכן כנראה שבסוף הוא יחזור לדיפולט שלו, שזה כרגע הליכוד. לכן ברגע האמת הליכוד תמיד מתחזק. מכאן, שהאחוזים שהמפלגות הקטנות מקבלות עכשיו, שהם מתוך סך המצביעים בעלי הדעה *כרגע*, הם למעשה קטנים משמעותית ממה שיהיה ביום הבוחר.
ד. נטייה של מצביעים ללכת על בטוח – ברגע האמת, ואת זה כולנו כבר מכירים, הנטייה של מצביעים רבים היא לוותר על המצוין-אבל-ספק-ריאלי, לטובת הסביר-אבל-ריאלי, העיקר שהרע מאוד לא יתממש. במילים אחרות – ברגע שביבי צועק זה אני או סתיו שפיר, זה אני או יאיר לפיד, חלק גדול ממצביעי ה"פרימיום" מוותרים על ה'חלום הגדול' שלהם, עם המפלגה ה"מושלמת", סותמים את האף ומצביעים למפלגה היותר בטוחה עבורם. אין מה לעשות, ככה הפוליטיקה עובדת. ואל תגידו לי שסמוטריץ' זה היינו הך סתיו שפיר. ברגע האמת המצביע יודע שעדיף לו להיות מתוסכל מזה שלא מפנים את חאן אל אחמר, מאשר ללכת להפגנות נגד פינוי חברון, ושילה, ואלון מורה. שעדיפה ההססנות של ביבי מול עזה, כמה שהיא מעלה את הסעיף, על פני שהשמאל יעלה ויקים מדינה שתהפוך את כפר סבא לעיר גבול. שעדיף את הרב רפי במשרד החינוך, ואפילו לא עלינו בנט, מאשר את סתיו שפיר , ועדיף שמעל שר האוצר, גרוע ככל שיהיה, יעמוד ביבי, מאשר את אורלי לוי שרת האוצר תחת בני גנץ, שתהפוך אותנו לוונצואלה. לכן, ברגע האמת, הבוחרים נוטים ללכת על בטוח.
ה. ועוד נקודה, שאי אפשר לדעת עד כמה היא משפיעה על התוצאות, זה נטייה של מצביעי שמאל לשקר ולומר שהם בעד עוצמה (ראו מצביעי שמאל שמנפחים את התוצאות ב'החתמות' של נעם), כדי לפתות כמה שיותר מצביעי ימין.
בקיצור – הקרב של עוצמה אבוד, עם כל הצער שבדבר.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

6. למה אין לעוצמה סיכוי לעבור. כנסו (שמחתי לעזור)

כדי לעבור את אחוז החסימה, הם צריכים לקבל 140 מתוך 160 אלף קולות שהאיחוד קיבל, או להביא קולות "מבחוץ". בשורות הבאות אוכיח ש"לפחות" 60 אלף קולות מתוך סך הקולות שהתקבלו לאיחוד לא הגיעו מתומכי עוצמה, או אנשים שאפילו קרובים להצביע עוצמה (כנראה זה יותר לכיוון ה-80/80), כך שבמקרה הטוב הם צריכים להביא "עוד" 40000 קולות. ואל תתפתו לזה ששני חברים לשכם מהיישוב אומרים לכם שהם "עברו לעצומה".. כי זה לא הכמויות שנותנות להם סיכוי.
המתודה: החסרת קולות קץ מ-2015 מסך קולות טב ב-2019, תוך ניסיון לנטרל את קולות אלי ישי (את קולות הר המור לא החסרתי, כי אף אחד לא יכול לדעת כמה הם, אז 'פירגנתי' אותם לעוצמה, מה שכמובן לא יחזור על עצמו). כדי שלא יגידו, "אבל עוצמה התחזקו מאז", הוספתי לעוצמה עוד 20 אחוזים או 25 אחוזים.
עבדתי ככה:
במקומות שבהם אין כמויות מצביעי ג וש"ס גדולות, כמו התנחלויות, כמו ערי המרכז מודיעין, רעננה וכדו', התרגיל שעשיתי היה (מצביעי טב 2019) - (מצביעי קץ 2015 * 1.2), יענו הוספתי לעוצמה עוד עשרים אחוזים (למרות שזה ברור שזה פרגון גדול מדי, אבל רק לשם התרגיל). התוצאה היא כמובן סך הקולות שהביאו הבית היהודי והאיחוד הלאומי.
לדוגמה, באפרת יחד קיבלו ב-2015 250 קולות, וב-2019 טב קיבלו 1250. לכן החישוב 'נתן לעוצמה 300 קולות (250*1.2) ואילו טב קיבלו 950.
מקומות שיש בהם ריכוזי ג או ש"ס גדולים, שב-2015 הם מוטים לטובת עצמה בגלל אלי ישי (ומאופיינים בקפיצה גדולה מאוד בין 2013 ו-2015) חילקתי לשני סוגים –
מקומות שאין בהם ציונות דתית כמו ביתר, מודיעין עלית או כפר חב"ד, 'הענקתי' את כל הקולות של טב לעוצמה. (כמובן שאי אפשר לקבל מינוס קולות..)
דוגמא: ביתר – כל הקולות של טב ב-2019 יוחסו לעוצמה, למרות שב-2015 טב קיבלו בביתר 150 קולות. כלומר, גם כאן 'זייפתי' לטובת עוצמה.

במקומות מעורבים כמו רחובות, פתח תקווה, ירושלים, בית שמש וכו' שיש בהם גם אוכלוסייה חרדית וגם קהילה ציונית דתית גדולה יש בעיה כיוון שתרומת אלי ישי גורמת לכך שהמתודה הרגילה תגרום לאפס מצביעי טב ב-2019 באותן ערים, מה שלא הגיוני בעליל (האם הגיוני שבירושלים אין ולו מצביע טב אחד? באשדוד? בבאר שבע? בחיפה?). לכן, במקומות אלו לקחתי את מצביעי טב 2019 וחיסרתי מהם את מצביעי נץ מ-2013 בתוספת 25 אחוזים. גם פה התוצאה נותנת לי את סך מצביעי הבית היהודי/איחוד לאומי באותם מקומות.
לדוגמה: רחובות, עיר עם קהילה דתית לאומית גדולה ובורגנית, וגם עם קהילה חרדית וקהילה שסניקית. ב-2015 הצביעו שם לטב 5800 איש, ולקץ 3000 איש. ב-2019 הצביעו לטב 3800 איש, מכיוון שב-2013 נץ קיבלו ברחובות 1650 קולות, ומנגד יש ברחובות קהילה חרדית שסניקית גדולה, אין סרט בעולם שעוצמה הכפילו שם את כוחם. לכן הם לא "קיבלו" ברחובות את כל 3000 הקולות שלהם מ-2015, אלא רק את הקולות מ-2013, בתוספת מקדם כוח של 25 אחוזים, מה שנתן להם 2000 קולות מתוך 3800 שטב קיבלו ברחובות (עדיין, בחישוב הזה 'גילחנו' מטב מעל חצי, ומפרגן מאוד לעוצמה).

התוצאה, ומי שלא מאמין לי יכול לבדוק בעצמו – מתוך 160000 מצביעי האיחוד, "לפחות" 65000 'שייכים' בוודאות לבית היהודי/האיחוד הלאומי, וזה בחישוב המאוד מאוד מפרגן לעוצמה שנעשה.
חישוב ריאלי יותר שבו לא נוסיף להם עשרים אחוזים ביישובים דתיים ועשרים וחמישה אחוזים בשאר המקומות, כבר יוריד אותם לכיוון ה-80 אלף.. וזה לפני שנוריד את המצביעים שנוספו ליחד ב-2015 בגלל הר המור (בבית אל למשל קפצו מ-400 ב-2013 ל-700 ב-2015. בנווה למשל, עוצמה "קיבלו" בשיטת חישוב זו את כל 220 הקולות של טב ב-2019, מה שלא ממש הגיוני בהינתן שכולם שם תלמידים של הרב רפי...) ולפני שנוריד את אנשי חב"ד, המוערכים בסביבות 10-20 אלף קולות, שיש מצב טוב שהפעם לא ילכו איתם.
מסקנה, בחישוב מאוד מאוד אופטימי, עוצמה היו שווים בבחירות 2019 100000 קולות, ובחישוב סולידי יותר 80000. זה אולי נשמע הרבה, אבל זה רחוק מאוד מאחוז החסימה. וזה אומר שכדי לעבור הם צריכים לשכנע מפדלניקים 'הארד קור' לעבור אליהם, מה שכמובן בלתי אפשרי בעליל.
עכשיו, בטח תגידו אבל הפעם יש להם גם את המצביעים של זהות. לא יקרה. תעשו לעצמכם תרגיל מחשבתי. נניח שאתם תומכי עוצמה והם פורשים, אתם עוברים לזהות? ממש לא. מפלגה שהיא בעד הפרדת דת מהמדינה, כמה שפחות כפייה וכמה שפחות התערבות, בדיוק הפוך מחבורת עוצמה. מצביעים מהקצה השני לחלוטין של המפה הדתית לאומית. לא יקרה.
לכן, המסקנה ברורה – הקרב של עוצמה אבוד.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

7. סקר שלישי ברציפות, סקר כאן חדשות,עוצמה עם 4 מנדטים (שני )

עוצמה עוברת גדול!!!! לא יעזור הכפשות, כולם מבינים שחייבים את עוצמה בשביל להציל את גוש הימין. רק כף בקלפי.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

8. גם אני ומשפחתי עברנו להצביע עוצמה יהודית (שרית)

בהצלחה ל איתמר התותח!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

9. עוצמה יהודית נוסקת וימינה מתרסקת !!!! (א)

איזה כיף !!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

10. די כבר לבלבל את המוח (ב)

בהתנהגות הלא לויאליות שלך אתה מרחיק מצביעים אכלו לי שתו לי די תחבורה לימין ולליכוד מה אתה חושב דבאכלו לי שתו לי שלך תקבל עוד מנדטים תתבגר חבוב זה מתחיל להמאס מדינת ישראל ועם ישראל חשובים יותר ממלחמת האגו שלך אז תתאשת

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

11. תגובה (יהודי)

צודק הממשלה נפלה בגלל ליברמן המשתפ ולא קמה בגל ימינה שבזבזה מאות אלפי קולות ימין .לא להצביע ימינה אלא רק ליכוד ועןצמה

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

12. ל4 (Dj אבי סויסה)

אני ממעלות לא עיר חרדית ואני שסניק מלידה ואני ואישתי מצביעים הפעם עוצמה אז תתפלא יש לעוצמה קהל חדש ובעזרת ה הם יעברו

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

13. דחוףףףףך (מצביע זהות לשעבר)

שימו לב תגובות 4,5,6 בדוק נכתבו על ידי בנט וחבריו כדי לפגוע בעוצמה.
הם יושבים ומנסים לעשות את כל החישובים האפשריים איך לקחת מעוצמה מצביעים.
עצוב שהימין נלחם בתוך עצמו בצורה כזאת.
תגובות 4,5,6 אלו תגובות שנכתבו בכמה כתבות כבר שהיו קשורות בעוצמה ואין שום סיכוי שאדם פרטי ישקיע כל כך הרבה כדי להגיב ככה.

אל תיפלו לספינים של "ימינה".
לכו עם הלב!!!!!
מה שיהיה כבר כתוב מששת ימי בראשית.
פשוט לכו עם האמת הפנימית שלכם!

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

14. תגובה ל6שמחתי "לעזור" מבלבל את המוח (אברהם )

בבחירות הללו רצות רק שלוש מפלגות ימין.
ליכוד,ימינה ועוצמה.
לכולם יש מספיק מנדטים
הפרופיל של מצביעי עוצמה מורכב מ:חילונים, בית יהודי לשעבר,חרדים...
בקיצור זה לא מפלגה מגדרית ולכן מספר המנדטים שלה יכול לגדול יותר מימינה אפילו.
לדוגמא:מפלגת הקשישים קיבלה 7מנדטים, כי זה היה הטרנד והחידוש.
בנט, שקד, סמוטריץ זה הכל אותו דבר, הציבור מחפש משהו חדש יאמין,ולכן עוצמה יהודית שותה את "ימינה" בקשית...

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

15. בשום שכל (יעקב)


אם גודל הגוש היה חשוב לכם, למה השארתם את עוצמה יהודית בחוץ. אם גודל הגוש חשוב לכם, למה אתם תוקפים את עוצמה יהודית עכשיו? הרי גם אתם יודעים שעוצמה יהודית רצים עד הסוף. הרי גם אתם יודעים שאם עוצמה יהודית תפרוש, המצביעים שלהם ישארו בבית... מסקנה:גדול הגוש לא מעניין אתכם, מה שמעניין אתכם זה שססובר תיכנס... חרדל חכם, עשה בחירה נבונה והצבע עוצמה יהודית. למען ההתיישבות. למען היהדות. רק הם ילחמו על כל מה שאנחנו מאמינים, בלי לזגזג.

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

16. לא לשמוע לחולם החלום (בן גביר נביא שקר)

זה שימינה לא נהגה כראוי, אינו משנה את העובדה כי ריצת עוצמה יהודית היא בוודאות זריקת קולות לפח

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

17. רק עצמה יהודית! (בצלאל)

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

18. אגו (אור)

בן גביר כרגע אתה הגורם היחיד שעלול לגרום לאבדן קולות של שלטון הימין. כל הציבור יודע שהתנהגות של בנט ושקד וסמוטריץ היתה לא טובה אבל עכשיו זה אולי הטעיה של בוחרי כחול זיפת המעודדת אותך להמשיך ולאבד את הקולות אתה תחזור אל הטעות של בנט ושקד

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

19. בן גביר חושב רק על הכסא ולא (לביא)

על טובת ארץ ישראל .הרי כולם מוכיחים לו שחוא לא עובר, וגם אין הוכחה אחת שפעם עבר. הוא מנסה להאשים את הימין רק לא את עצמו. ואת מה שהוא יעשה לא ישכחו לו לעולם. מצפונו נקי למרות מה שעשה. בושה וחרפה.

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

20. בן גביר הביתה ! (מלאכי)

בן גביר הביתה !

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

21. תפנימו - קול לעוצמה זה קול לטובת ממשלה עם בני גנץ (יוחאי)

נתניהו לא יכניס את בן גביר לקואליציה. ובדלית ברירה יפנה לגנץ.
התוצאה רשומה על שם בן גביר ומפלגתו ההזויה.

דווח על תגובה לא ראויה
15.09.2019

22. אתם רוצים ממשלת שמאל????? (בנימין)

לא לוקחים סיכונים כאלה! זה המדינה שלנו!
עכשיו כולנו מגלים אחריות ומצביעים לימינה!
לא מצביעים למפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה! לא רוצים ממשלת שמאל!
#ימני_מצביע_ימינה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עידית סילמן ושולי מועלם  צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הימין החדש גילו: נשות הבית היהודי הן החוליה החלשה

קרא עוד