סגור
חדשות כיפה

מנכ"ל חדש למשרד המשפטים

לאחר סערת פיטורי מנכ"לית משרד המשפטים על ידי השר אוחנה, החליטה הוועדה למינויים בכירים לאשר את מועמדו לתפקיד - אל"מ (במיל') עו"ד אופיר כהן

אמיר אוחנה

אמיר אוחנהצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

לאחר סערת פיטורי מנכ"לית משרד המשפטים אמי פלמור, הודיע הבוקר (א') שר המשפטים אמיר אוחנה על מינוי מנכ"ל חדש, אל"מ (במיל') עו"ד אופיר כהן.

הוועדה למינויים בכירים אישרה פה אחד את מועמדו של השר אוחנה, שזכה להמלצות רבות משורת גורמים.

כהן (43) נשוי ואב לשלושה, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדעי המדינה. הוא עו"ד במקצועו המומחה לדיני נדל"ן, מקרקעין ומיסוי מוניציפאלי. הוא נמנה על מייסדי וראשי עמותת משרתי המילואים, בה הוביל וקידם תהליכי חקיקה ותיקון תקנות מול בכירים בשירות הציבורי, נבחרי ציבור ובוועדות הכנסת השונות.

המנכ"ל החדש. אופיר כהן

המנכ"ל החדש. אופיר כהןצילום: גיא קרן

בנוסף, הוא מפקד נפה בפיקוד העורף (המקבילה למפקד חטיבה בזרוע היבשה) ובמסגרת תפקידו הוא אחראי על מס' גדודים ויחידות, המונים כ-1,500 חיילים ולהן ממשק ישיר עם הרשויות המקומיות בשגרה ובחירום. בעברו שימש כמ"פ ומג"ד חי"ר.

השר אוחנה בירך על אישור המינוי בידי הוועדה למינויים בכירים: "אופיר מוכר לי כבר כמעט עשרים שנה ויש לי אמון מלא בו וביכולותיו. הוא בעל כישורים מגוונים, ידע רב וניסיון ניהולי שהמערכת הציבורית בכלל ומשרד המשפטים בפרט יתברכו בו. לאורך תפקידיו השונים במגזר הפרטי ובמערך המילואים הוא זכה להערכה רבה ממנהליו, עובדיו, מפקדיו ופקודיו. אין לי ספק כי המסירות, היסודיות והערכיות בה ביצע את תפקידיו תסייענה לו בכהונתו כמנכ"ל משרד המשפטים".

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
18.08.2019

1. אין תגובות (המעניש)

לכתבה כי אין מה להגיד על ה״שר״ אוחנה
מריונטה לתקופת מעבר
עוד רגע זורקים אותו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איתמר בן גביר צילום: עוצמה יהודית

כמה קולות קיבלה עוצמה יהודית? (והאם היו מוסיפים עוד מנדט לגוש הימין)

קרא עוד