סגור

נשות הבית היהודי: "לשריין את סילמן וסטרוק בעשירייה הראשונה"

חברות פורום הנשים במפלגתו של הרב פרץ פנו למנכ"ל ניר אורבך, בדרישה שיפעל במגעים עם הימין החדש לשריון נשי בכל שלישייה. אחת מיוזמות הפניה אמרה לכיפה: "לא יתכן שהרשימה תורכב משקד ואז רשימת גברים וללא ייצוג לנשות הציונות הדתית"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
כ בתמוז התשעט
,
23 ביולי, 2019 9:22
דרישה להבטיח את מקומה של סילמן וסטרוק. חברי הבית היהודי

דרישה להבטיח את מקומה של סילמן וסטרוק. חברי הבית היהודיצילום: ללא

למלאכת המשא ומתן וגיבוש הרשימה המאוחדת, בין הבית היהודי-איחוד לאומי לימין החדש, נוספה הבוקר (ג') דרישה מצד נשות פורום הנשים בבית היהודי לשריון נשים במקומות ריאליים.

"אנו מרגישות עצמנו גם כנציגות נשות הציונות הדתית בכלל וככאלה אנו מבקשות להכניס למו"מ סעיף שדן בשיבוץ  נשים ברשימה שתתגבש לקראת הבחירות", נכתב בפניה של חברות בפורום למנכ"ל המפלגה ניר אורבך.

לדבריהן, צורת השיבוץ במפלגה המאוחדת עלולה לדחוק את נציגות המפלגה במורד הרשימה: "אנו עומדות על שיבוץ של לפחות  שתי נשים שכבר הופיעו ברשימה שנקבעה בערב הבחירות שעברו - עידית סילמן ואורית סטרוק".

איילת שקד

"מכבדים את איילת, אך רוצים גם נציגות מהציונות הדתית". שקדצילום: פלאש 90

עוד נכתב בפניה כי "להבהרה - אנו מבקשות שריון אשה בתוך כל שלישיה. אנו רואות בעידית ובאורית שליחות טבעיות שכבר נבחרו כדין ומייצגות אותנו ואת כלל נשות הציונות הדתית . לא ניתן למחוק עשייה נשית מרשימה על ידי רשימה גברית". יש לציין כי למרות הדרישה לשריון נשי בכל שלישייה, במצב שבו בסופו של דבר לצד שקד, גם סילמן וסטרוק תופענה בעשירייה הראשונה המצב יהיה בגדר הסביר מבחינת חברות הפורום

אחת מיוזמות הפניה, חברת פורום הנשים איילת הרמל, אמרה לחדשות כיפה כי "לא יתכן ששתי הנשים ראויות שמיצגות את הציונות הדתית יידחקו לאחור. אנחנו מאוד מעריכות את איילת שקד ושמחות שאישה מובילה מפלגה, אך לא יתכן שבסופו של דבר הרשימה המאוחדת תורכב משקד בראש ואז רשימה על טהרת הגברים כשהנשים תשובצנה במקומות נמוכים.

על חלקו של מנכ"ל המפלגה אמרה הרמל כי במהלך כהונתו של ניר הוא קידם רבות את נושא שילוב הנשים ויצר מציאות שלא תתיכן רשימה ללא ייצוג נשי. אנחנו מצפות שהוא ימשיך בקו הזה ושלא נחזור לאחור".

23.07.2019

1. כבר חזרנו לאחור לימי בנט ושקד, אחים של לפיד האנטי-דתי (מאוחר מדי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

2. בתור אישה, לא מזיז לי אם יש נשים או לא (li)

העיקר שיהיו אנשים שמייצגים את מה שאני צריכה, אין לי מושג לגבי סילמן הזאת, לא מכירה אותה ולא מעריכה אותה, אם היא שווה משהו שתעבוד ותתברג למעלה. לא צריך שיריון

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

3. נשים זה חשוב (משה )

אבל יש דברים יותר חשובים

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

4. מהפכות בבקשה (אני)

הנה מיי הבריטית אישה אני חושבת פעם שנייה בבריטניה דווקא שוב מהצד הימני. צריך להיתחדש בפוליטיקה בימינו. עייפנו מהקיים. נוסחאות קסמים היישר מהשרוול שימשכו המונים. כל כך מעייפת הכנסת .

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

5. איילת נציגה מעולה!!! לא צריך מעבר. (אורית )

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

6. סילמן הקשורה לאירגון בראשית בעל האג'נדות מבית הקרן החדשה שגם מממנת אותם במיליונים, מה עוד? (די להונאה)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

7. נשים או כח נשי ? (אליהו)

פורום הנשים בבית היהודי שלחו מכתב לשריין שתי מקומות לנשים .- תשובה
נשים או כח נשי ?
הכנסת לא זקוקה לעוד נשים שבאות לומר שהם גברים. הכנסת , כן זקוקה לכח נשי , היא זקוקה לאיזון. כנסת ,שמאל וימין שיש אחידות דעים בין שמאל וימין שמותר לחמש ולאמן כוחות שמבצעים רצח עם , פשעים נגד האנושות והפרות חמורות של זכויות אדם. זה כנסת שאיבד את האיזון ואת השפיות הרגשית. היא זקוקה לכח נשי . לחמלה , לרחמים. - "ותחמול ". כך , התורה מתארת התגובה של בת פרעה לבכי של תינוק עברי. ובת פרעה מצילה את התינוק . היא יודעת שהוא מילדי העבריים. והיא לא פוחדת למרוד נגד מלך מצריים - אביה.
מאיפה הכח ? - כח נשי. חמלה ,רחמים. היא מתלבשת בכח של בורא עולם - כח הרחמים.
בכנסת הקודמת , איילת שקד חסמה הצעת חוק של יהודה גליק שבא לאסור עלינו לחמש ולאמן כוחות רצחניים. מאז ,382,000 נרצחו - נשים ילדים וגברים בדרום סודן עם נשק שלנו. איילת שקד היתה חסרה כח נשי. הכח להביט בסבל. הכח לחמול. הכח לשנות כיוון. " מן המים משיתיהו " - נגד הזרם. כנסת ישראל זקוקה לכח נשי , כי בית הנבחרים הפך למקום שמכר את נשמת ישראל - רחמניים בני רחמניים - תמורת כספים של רבי מרצחים.

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

8. העשיה חשובה ולא המגדר (אישה)

אפמניזם מבלבל את האנשים

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

9. אורית סטרוק המושחתת, בעבר הרב לוינגר ישר הדרך היתלונן על שהיא גונבת לכיס הפרטי שלה את כספי שכר הדירה שמשלמים מיתישבי חברון למדינה, במיפלגה שניקיון (מזכיר נישכחות)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

10. אם כבר אז נשים רציניות שעשו משהו בחיים כמו אורית סטרוק.קרוליין גליק (סילמן הוצנחה סתם)

הרבה לפני סילמן יש המון מועמדות יותר כבדות משקל ציבורי : אורית סטרוק. קרולין גליק. נדיה מטר ועוד ועוד..אל תצניחו סתם עסקנית מקושרת..

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אורית סטרוק צילום: Sraya Diamant/Flash90

אורית סטרוק: הבטחת בחירות לא בכל תנאי

קרא עוד