סגור

ח"כ יוגב מציג: האתגרים החברתיים של הציונות הדתית

בלוד מתקיים כנס 'אתגרים חברתיים' שיזם ח"כ מוטי יוגב, ועסק בנושא הפריפריה והצרכים החברתיים בישראל. יוגב: "המטרה - לגבש מענה לבעיות חברתיות"

חדשות כיפה
יט בתמוז התשעט
,
22 ביולי, 2019 19:59
ענת נחמיה לביא בכנס

ענת נחמיה לביא בכנסצילום: יח"צ

בעיר לוד מתקיים הערב (ב') כנס 'אתגרים חברתיים' שיזם ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי-האיחוד הלאומי). לדברי יוגב בפתיחת הכנס: "מטרת הכנס - לגבש מענה לבעיות חברתיות, אם זה בחקיקה אם זה לדרישות קואליציונית או למאבק חברתי".

בנושא הפוליטי התייחס יוגב לאפשרות כי המפלגות יתאגדו בבלוק טכני, ואמר כי "לא הכול טכני בחיים, יש דגלים צריך להרים. דגל של עם ישראל הוא דגל שצריך להרים ואנחנו לוקחים אחריות לכך. גם בלב המהומה של הרכבת הקואליציה, דחינו את הדחוף לרגע לטובת החשוב. אני מאמין שהדגלים החברתיים הם הדגלים שאיתם ננצח".

בהמשך הערב דיבר גם יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ, והתייחס למגעים לאיחוד בימין.

ליאורה מינקה בכנס

ליאורה מינקה בכנסצילום: יח"צ

ענת נחמיה לביא, מנכ"לית שותפויות בקרן אדמונד דה רוטשילד, אמרה בכנס כי הציונות הדתית זקוקה לפריפריה. לדבריה, "צריך בטייטל של הציונות הדתית להכיל הרבה יותר אוכלוסיות, לפתח שיתופי פעולה.
הפערים בישראל לא מצטמצמים, אלא מתרחבים. מאז 1974 יש שיפור אצל כולם, אבל אלו שעשירים נהיו הרבה יותר עשירים ואלו שלא, מצבם השתפר - אבל הרבה פחות. אני רואה את הסטודנטים מהפריפריה, אלו שלא מבינים את השיח מול האליטות. הכי שובר את הלב שלילדים אין חלומות".

היא פנתה לציונות הדתית ואמרה: "אתם צריכים לעשות שיח פנימי איך מתחברים מחדש לפריפריה, איך היא צריכה אתכם - אבל יותר אתם צריכים את הפריפריה".

מנכ"לית 'אמונה', ליאורה מינקה, אמרה בכנס כי "בישראל ההוצאה הציבורית על מעונות יום הכי נמוכה וההוצאה הפרטית הכי גבוהה. לא אכפת לי איפה מעונות היום יהיו, נמאס לי מחקיקה פופוליסטית".
לדבריה, "מעונות היום חשובים לצמצום אי השוויון לנשים. תנאי העבודה של מחנכות-מטפלות הוא הדבר החשוב ביותר לטפל בו. אנחנו לא פותחים כיתות כי אין לנו מטפלות, כי חוק הסייעת השנייה גרם להצפה של כך והעבודה מתגמלת פחות. הפער בין שכר הסייעת עובדת ברשויות ובין מטפלת הוא שלושים אחוז. למה שמישהי תלך לעבודה קשה הרבה יותר עם שכר נמוך יותר?"

22.07.2019

1. מוטי יום יום אתה מקיים אמור מעט ועשה הרבה. שירבו כמותך בישראל (ברוך אומר ועושה)

דווח על תגובה לא ראויה
22.07.2019

2. את מוטי רואים בנוף הגליל (נצרת עילית) כל הזמן. צדיק אמיתי שאיכפת לו מכולם (נוף הגליל)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

3. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Maria)

לאחר הקריאה תסכימו איתי שמידע זה טוב מאוד לחלוק איתכם כאן אתכם, אני מאמין שהוא יעורר השראה באחרים שכן מצאתי אושר ושמחה בנישואיי כיום, אני עד חי שזה עובד בשבילי , בעלי חוזר הביתה לאחר שנתיים של גירושין, זה כמעט לא יאומן אך פלאי.
שמי אנדראה מריה, מירושלים - ישראל, אני אחות רפואית במקצועי. לפני כמה שבועות קראתי הערות דומות על פוסט בנושא ייעוץ זוגי בבלוג על גברת ארה"ב בשם תמר. היא העידה כיצד החזירה אהבה אמונה אמיתית בנישואיה השבורים, היא אמרה שד"ר אדודובה שעזרה לה להתפייס עם בעל לאחר מספר חודשים של הפרדה. היה לי כל כך מזל שקראתי את התגובה ברשת לפני כמה ימים והעתקתי במהירות את כתובת הדוא"ל האישית של ד"ר אדודואה כדי לתקשר איתו לעזרה דחופה להחזרת בן זוגי לאהבה לשעבר בבית, הוא מקבל לעזור.
לפני חודשיים ניהלתי קטטה אדירה עם בעלי אנדראה; הוא הביט ישר בעיניי; אמר שהנישואים שלנו נגמרו, הוא אמר שהוא היה מסיים את הנישואים שלנו, הוא לקח את בני פליקס ונסע בארצנו להתגורר בקנדה עם אישה אחרת, מאז אני מנסה להתקשר ולשלוח הודעות ל אותו דרך טלפונים, חציון חברתי ואימייל אבל הוא חסם לחלוטין את התור שלי להגיע אליו והבן שלנו פליקס היה איתו ולא יכולתי לשמוע את הבנים שלי קולו, הכאב הזה שעברתי כל חיי עד היום שפגשתי נהדר ד"ר אדודואה אהבה גלשן כישוף, הייתי כל כך מתוסכל והייתי זקוק לעזרה לפחות להגיע לדבר עם הבן שלנו פליקס. קראו לי להתנצל גם כששנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא הוציא ממני את הבן שלי מעל 7 חודשים אין מילים אין אותיות. המצב הזה הורג אותי כל יום הייתי בדיכאון ונזקקתי נואשות לעזרה ופתרון דחופים בכדי לפתור את הבעיה, אז אני פונה לכתובת הדוא"ל של ד"ר אדודואה. אני מאמין שהוא יכול להיות רק תקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם בני פליקס. . עם זאת, ד"ר אודודואה הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי והילד שלי הביתה תוך 7 ימים מרגע שאהבתי תפילות אהבה. הייתי בהלם וניסיתי את זה, אני ממלא בקפידה את הוראותיו צעד אחר צעד. יומיים אחרי שדוקטודואה אמר שהוא סיים את הקסם את כוחות הכתיב של האהבה לאוויר במקדש הפיתרון, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק סיפקתי פריטים נדרשים. באותו לילה בעלי אנדרס התקשר אלי לטלפון הנייד כדי להתנצל, הוא היה מאוד מפוכח דיבר איתי נחמד, הוא ריחם מאוד על כל מה שהוא עשה כדי לפגוע בי. אנדרס חוזר הביתה עם פליקס שלנו. אני כל כך שמח היום שמשפחתי את משפחתי ואת בעלי ואני אוהבת אחד את השני יותר מתמיד. אודה לנצח ואודה לאודודואה. אני מבטיח לחלוק את עדות החדשות הטובות שלי לחברים שלי ולכולם כאן בעולם.
אודודווה אמר לי גם שיש לו כוחות מחוננים לפיתרון לאתגרי החיים;
 * אוהב כישוף קסם לבן זוגו המאהב של Win-Back
* כישוף קסם להצלחה כלכלית, טבעת קמע למזל טוב
* שורשים ועשבי תיבול מסורתיים לריפוי מחלות, ריפוי לסרטן
  מחלות, ריפוי HIV, לחץ דם גבוה, קסם פוריות האישה
* מספרי LOTTERY מזל
* קמע מבורך צלצל לנצח - משחק.
זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד גם בשבילך.
צור קשר עם Dr.Oduduwa באמצעות איש קשר בדוא"ל אישי למטה:
 (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

4. עם או בלי D9 ????? (מיכאל)

היכן הייתם במשך השנים האחרונות כשרוב מעמד הביניים ומטה נשחק עד דק???

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

כינוס שדולת ארץ ישראל צילום: מאיר אליפור

"יש לנו משימה אדירה של החלת הריבונות" | כינוס היסוד של שדולת ארץ ישראל

קרא עוד