בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

מקורבי שקד נגד הבית היהודי: "ההשמצות מראות שפני המתדרכים לפילוג"

אנשי שרת המשפטים לשעבר לא אהבו את הניסיון לשוות לה תדמית של זגזגנית, מצד גורמים במפלגתו של הרב פרץ, ואמרו לחדשות כיפה: "התדרוכים האנונימיים לא מכבדים פוליטיקאי שהוא חבר בבית היהודי"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
יג בתמוז התשעט
,
16 ביולי, 2019 11:11
איילת שקד

איילת שקדצילום: פלאש 90

מתיחות בימין הדתי: בסביבתה של איילת שקד לא אהבו את הניסיון להפוך אותה ל"ציפי לבני של הימין" מצד גורמים בבית היהודי, והטילו ספק ברצונם ליצור חיבורים אמתיים בין מפלגות הציונות הדתית.

"התדרוכים האנונימיים של גורמים בבית היהודי נגד שקד", אמרו המקורבים לשרה לשעבר לחדשות כיפה, "לא מכבדים אף פוליטיקאי ובטח לא פוליטיקאי שהוא חבר בבית היהודי".

הרב פרץ וסמוטריץ

גורמים בבית היהודי מתדרכים נגד שקד? סמוטריץ והרב פרץצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

על רקע הפגישה בין אנשי שקד ובנט לנציגיו של יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ הדגישו אנשיה כי "שקד פועלת לאיחוד המחנה. ההשמצות והרפש מראים שפני המתדרכים לא לאיחוד אלא לפילוג".

יש לציין כי למרות המגעים בין הימין החדש לבית היהודי-איחוד לאומי, שקד עדיין לא הצהירה באופן רשמי באיזו מסגרת תתמודד אם בכלל. עם זאת, יש לציין כי בשבוע שעבר פורסם לראשונה בחדשות כיפה כי שקד פסלה הצטרפות למפלגתם של הרב פרץ וסמוטריץ' באופן עצמאי, ובהנחה ששריון בליכוד לא עומד על הפרק והיא החליטה בכל מקרה להתמודד, האפשרות היחידה שנותרה לה היא לחבור מחדש לימין החדש ולנסות יחד עם נפתלי בנט ליצור חיבור כולל בימין הדתי שהיא תעמוד בראשו.

16.07.2019

1. אלו השמצות (חיים)

אנא תנו קישור

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

2. שקד (שימי)

לא יאומם אומרת שפניה לאיחוד רק לפני ארבעה חןדשים פילגה את הימין ניסת למחוק את הבית היהודי. לא רוצה איחוד רוצה לחזור על הגב של הבית היהודי ולהשתלט עליו.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

3. ששקד תעזוב זו השמצה ?? זו עובדה מוכחת !! (א)

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

4. אבל זה ממש נכון, (יאיר)

היא זגזגנית, שוקלת 3 מפלגות בו זמנית במשך 3 חודשים. ציפי ליבני לפחות הייתה כל פעם במפלגה אחת.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

5. הפרפורי גסיסה אחרונים (הרב פרץ)

מנסה להציל את עצמו בראש- ויגרום להעלמות הבית היהודי ותקומה חס ושלום!
רבותי חברי הבית היהודי-תתעוררו רגע לפני שתעלמו-ותעמידו את הרב פרץ במקומו-אם לא מוכן לפנות מקומו בראש-יתכבד לשוב להיות איש חינוך-ויעזוב את הפוליטיקה-שאין הוא מתאים לה כלל!!!
תנו לשקד/בנט לעמוד בראש-הרי הם הוכיחו את עצמם בעבר- ותאחדו איתכם את כל הימין- החדש והישן-עוצמה ,פייגלין,הבית היהודי והימין החדש-ונקבל יחדיו-כ-11-14
מנדטים!!!

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

6. שקד אל ירא ליבך (אריק)

בעת הזאת, וכאשר אלה הם האנשים העוסקים בדבר, מובן הצורך והחובה של שקד לשקול היטב את צעדיה היטב בתרם תקבל את החלטתה. להיפך, ההיתי מתאכזב ממנה נורא אם הייתה פזיזה בהחלטתה כמו שנגררה לטעות של רעיון הימין החדש. שקד רוצים אותך באמת בראש איחוד מפלגות הימין אין ספק שאת המתאימה ביותר. עמדי על כך. זאת חובתך ואחריותך למחנה הימין כולו. אין להחשיב במהומה את המצקצקים בלשונם בטענות של הבל. כאלה היו תמיד וכאלה יהיו תמיד

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

7. לכל עסקני הבית היהודי (משה)

בעת הזאת, כשארץ ישראל ותורת ישראל מונחים על הכף, להעמיד את הרב פרץ בראש לא פחות גרוע מלהעמיד צלם בהיכל.רק תפילה אשא שהיום הרע הזה לא יגיע לעולם.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

8. רק אני יעמוד בראש!!!! (ירבעם)

אפילו שכל הסקרים לרעתי ברמות מפחידות..
אפילו שלא היו שום פריימריז שבחרו בי לעמוד בראש האיחוד..
אפילו שבראיון טלוויזיה ראשון איתי שחקתי להם בענק לידיים ונפלתי בלשוני כמו טירון ירוק..
אפילו שכבר הספקתי כמה פעמים ליצור מחלוקת עם שותפי סמוטריץ ואיתמר..
אפילו שאנחנו בבחירות צמודות שכל מנדט יכול להכריע את גורל הגוש כולו..
אני הוא המתאים ביותר לעמוד בראשכם!! למה? ככה!!
ודבר נוסף, עבדתי עליכם לא קוראים לי ירבעם..
שמי הוא הרב רפי פרץ.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

9. דרך מאוד פשוטה ליצור איחוד (יהל)

ששקד הרעה לא תתמודד.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

10. אוי אוי סמוטריץ משקשק על מעמדו אז הוא מתדרך נגדה (אביעד)

הוא יודע טוב מאד שבנט ושקד יודעים שהוא לא ראוי בכלל להיות בחמישיה הראשונה לא באישיות לא בקורות החיים ולא במספר המצביעים זה שהוא סובב את הרב רפי פרץ בפגישה לילית עם ר' זלמן מלמד שלו בביתו של הרב דרוקמן לא אומר שבנט או שקד יתנו לו לחזור להיות מקום 2 אז הוא מתדרך נגדם כדי להציל את עורו ואת את הסיכוי שלו לשבת על כיסאות עור הצבי

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

11. אף ליכודניק לא יצביע לבית היהודי בגלל שקד, כמו שאול מופז היא צריכה להבין שהצלחתה הייתה מקרית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

12. שקד מעולם לא היתה בראש (א)

מאיפה החוצפה שלה??
כנראה בנט מתמרן אותה שוב

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

13. פעילות של פמניסטיות רדיקליות (ג'ון)

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

14. אופורטוניסטית (מלכה)

איילת שקד, כבר החלטת באיזו
מפלגה את רוצה לרוץ?
קוראים לזה אופורטוניזם.

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

15. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (JaniceMaria )

לאחר קריאת תסכימו איתי כי מידע זה טוב מאוד לחלוק כאן עם אתם, אני מאמין שלה יהיה השראה לאחרים גם כמו מצאתי אושר ושמחה הנישואים שלי היום, אני עד חי זה עובד בשבילי , בעלי חוזר הביתה אחרי 2 שנים של גירושין, שלה כמעט לא יאומן אבל נס.
שמי ג'ניס מריה, מבואנוס איירס - ארגנטינה, אני דוקטור במקצוע. לפני כמה שבועות קראתי הערות דומות על מערכת יחסים ייעוץ בלוגים פוסט על הגברת בארה"ב בשם תרזה, היא העידה איך היא החזיר בחזרה אהבה אמיתית אמון לתוך הנישואים השבורים שלה, היא אמרה ד"ר אאודואה שעזר לה ליישב עם בעלה לאחר מספר חודשים של הפרדה. הייתי כל כך בר מזל לקרוא את זה coment ואני להעתיק את כתובת הדוא"ל האישית Dr.Oduduwa לתקשר איתו אישי לעזרה לעזרה דחופה להחזיר את הבעל שלי לשעבר בעלה
 {dr.oduduwaspellcaster@gmail. com
בשבוע שעבר בבוקר יום שני אני שולח הודעת דוא"ל לתקשר עם ד"ר Oduduwa אותו לעזרה.
לפני חודשיים היה לי מאבק ענק עם בעלי אנדרס הוא הביט ישר לתוך העיניים שלי; אמר שהנישואים שלנו הסתיימו, הוא אמר שהוא סיים עם הנישואים שלנו, הוא לקח את הבן שלי פליקס ולנסוע שלנו של הארץ כדי לחיות בקנדה עם אישה אחרת, מאז אני כבר מנסה להתקשר ולשלוח הודעות לו דרך טלפונים, חציון חברתי ודוא"ל אבל הוא חסם לחלוטין את הקו שלי מלהגיע אליו ובנו פליקס היה איתו ואני לא יכולתי לשמוע את הבנים שלי קול, הכאב הזה אני עובר כל חיי עד היום פגשתי הגדול Dr.Oduduwa אהבה גלגלית אהבה, הייתי כל כך מתוסכל וזקוק לעזרה לפחות כדי להגיע לדבר עם בנו פליקס, הייתי לקרוא להתנצל גם כאשר שנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא לקח את הבן ממני ממני במשך 7 חודשים אין מילים ללא מכתב. מצב זה היה להרוג אותי כל יום הייתי מדוכא ואני זקוק נואשות עזרה דחופה ופתרון כדי לפתור בעיה זו אז אני קשר כתובת הדוא"ל של ד"ר אודואה כפי שאני מאמין שהוא יכול רק מקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם הבן שלי פליקס . עם זאת, ד"ר Oduduwa הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי ואת הילד בחזרה הביתה בתוך 7 ימים של אהבה תפילה איות, הייתי המום ונתתי לו לנסות, אני בזהירות בצע את ההוראות צעד צעד. יומיים אחרי שדודודואה אמר שהוא עשה כישוף סיים את כוח הכתיב של האוהל בבית המקדש של הפתרון, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק כדי לספק פריטים הנדרשים. באותו לילה טלפן אלי אנדרס בטלפון הסלולרי כדי להתנצל, הוא דיבר אלי בחביבות רבה, הוא הצטער מאוד על כל מה שעשה כדי לפגוע בי. אנדרס יחזור הביתה עם פליקס שלנו. אני כל כך שמח היום שיש לי את המשפחה שלי משוחזר ובעלי ואני אוהב אחד את השני יותר מאשר אי פעם. אני אעריך לעד את אודודובה. אני מבטיח לחלוק את עדותי החדשות הטובות לחברי וכולם כאן בעולם.
Oduduwa אמר לי גם יש לו כוחות מחוננים לפתרון האתגרים הבאים של החיים;
 * אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר
* הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל.
* wards - מגן הגנה
* שורשים מסורתיים ו herbals כדי לרפא מחלה, תרופה לסרטן
  מחלות, תרופה HIV, לחץ דם גבוה.
* קסם פוריות
* מזל המספרים מספרים
* טבעת מבורכת לזכייה - משחק וכו '.
יש לך מזל גדול לקרוא את העדות החדשה שלי כאן היום, זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד גם בשבילך.
WhatsApp: +79268011965
 dr.oduduwaspellcaster@gmail. com

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Hadas Parush/Flash90

עמית סגל מכחיש: "לא צונזרתי"

קרא עוד