בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

בכיר בימין החדש מעריך: לא נתחבר לאף גורם עד השבוע הבא

בכיר במפלגתו של בנט לא צופה פריצת דרך משמעותית מול פייגלין בימים הקרובים. במפלגה ציינו כי ברצונם לעמוד בתאריך היעד שקבעו לפתיחת המגעים לחיבורים השונים בימין הדתי

משה ויסטוך, חדשות כיפה
ד בתמוז התשעט
,
07 ביולי, 2019 17:02
נפתלי בנט

נפתלי בנט צילום: תומר נויברג/פלאש 90

על רקע הדיווחים על התקרבות משמעותית בין נפתלי בנט ומשה פייגלין, בכיר בימין החדש מסר היום לחדשות כיפה, כי מפלגתו לא תסכם על ריצה משותפת עם אף גורם אחר בשבוע הקרוב.

הבכיר ציין כי במידה וייחתם הסכם כזה או אחר, הם לא יחכו עד לתאריך היעד שנקבו לפתיחת המשא ומתן, אלא יוציאו הודעה מסודרת מחשש להדלפות. לצד זה, העריך כי בימים הקרובים לא יהיה סיכום ממשי שיעמוד על הפרק לקראת בחירות 2019 מועד ב'. במפלגה עצמה אמרו כי בכוונתם לדבוק בתאריך היעד שקבעו לפתיחת המגעים לחיבורים השונים בימין הדתי.

משה פייגלין

משה פייגליןצילום: ראובן קפוצ׳ינסקי

כזכור, לפני מספר שבועות הודיעו במפלגה כי הם משהים את המגעים לחיבורים השונים: "לאור ריבוי הודעות שגויות בנושא המשא ומתן, החל מעכשיו ועד ל-15/07 לא נעסוק במשא ומתן, בדיוני סרק על חיבורים, בהדלפות, במיקומים ובתפקידים, אלא נתמקד בהבאת כמה שיותר קולות לתנועה ולמחנה. החל מ-15/07 נחדש את המשא ומתן עם המפלגות השונות ונגבש חזית ימין גדולה עד למועד הגשת הרשימות הסופיות".

בשבוע שעבר הציב יו"ר זהות אולטימטום לבנט, ולפיו עם עד סוף השבוע שעבר הוא לא יסכים לקיומן של בחירות מקדימות לבחירת זהות העומד בראש החיבור הפוליטי ביניהם, זהות תרוץ בנפרד, אלא אם יימצא פתרון שיוסכם על שני הצדדים.

בימין החדש התייחסו לדברים ואמרו ביום שני האחרון כי "בזמן האחרון, ואף היום, ישנן פניות אלינו של אישים נכבדים כמו משה פייגלין ובצלאל סמוטריץ באמצעות ציוצים, פוסטים, אולטימטומים פומביים וכתבות סרק בתקשורת". 

08.07.2019

1. מאוחדים? (עמרם)

נחשף הסוד האפל ביותר של ה"עדה" האתיופית אותו הם מסתירים בקפדנות מהישראלים:

1 האתיופים הגיעו לישראל עם העבדים שלהם ה"ברייה". מבלי שהרשויות בישראל ידעו על כך.

2 האתיופים עוד באתיופיה כפו על ה"ברייה" את העבדות רק בגלל שהם שחורים יותר.
ה"ברייה שחורים בעלי שער מקורזל ושיניים לבנות והם כהים בעורם יותר מהביתא ישראל".

3 גם ילדיהם של הברייה נחשבו כעבדים במשפחה שהחזיקה אותם. וכך היו "אדונים" רבים מ"הביתא ישראל" שהחזיקו שפחות ברייה בבתיהם לצרכים מיניים בלבד. וידועים גם מקרים הפוכים של "גבירות" שהחזיקו עבדי בריה בבתיהן לצרכים מיניים.

4. היה מקובל שאדונם של הברייה יביא מהם צאצאים אם כי אלו לא נחשבו בשום אופן כיורשים שווי זכויות.

5 "הביתא ישראל" ציפו שהברייה שלהם מאתיופיה ימשיכו לעבוד אותם ולשרת אותם גם בישראל ואכן כמה מהברייה שהגיעו לארץ בעיקר המבוגרים יותר נשארו להתגורר ולעבוד בבתי אדוניהם לשעבר כמובן ללא תשלום. גם אלו שקיבלו את עצמאותם בתעודת זהות כחולה נשארו עבדים!

6 על מדינת ישראל להקים וועדת חקירה ממלכתית כדי לחשוף אחת ולתמיד את הגזענות הצביעות והרוע הלא נתפסים של ה"עדה" האתיופית. לחקור על החזקת עבדים אתיופים ממוצא "ברייא" (כהים יותר) בכפייה על ידי אתיופים ממוצא ה"צ'ואה" (כהים פחות) כיום בישראל!!!

7 גם היום בישראל, הגזענות הפנימית נמשכת. חיילים ממוצא אתיופי סירבו לקבל את מרותו של מפקד מבני הברייה.

8 אחוז קטן של דם "ברייה" בדמו של אדם הופך אותו לפי ה"עדה האתיופית" אוטומאטית ל"ברייה מלא" ו"הכתם" לא יכול להתנקות. האתיופים בישראל מסתייגים בתוקף מנישואין ל"ברייה".

מקורות:
חוקרת הפולקלור הגר סלומון. האנתרופולוגית שלווה וייל. מלכה שבתאי. נטשה מוזגוביה.
7 ימים של 1.11.2002

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2019

2. גלגל יריחו (נוני)

בדומה לשכנים החבשים נהגו "ביתא ישראל" לבצע מילת נשים בטקס שאינו דתי. במדגם שפורסם בשנת 1997 נמצאה ב-42 מתוך 113 נשים שנבדקו עדות למילה מסוג כלשהו. המדגם לא פורסם בתקשורת הישראלית מחשש לתגובתה של החברה ליוצאי אתיופיה. (ויקיפדיה)

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2019

3. ארור חם (בן בעור)

לפי כל בדיקות הגנטיקה המוסתרים מהציבור ע"י כת הפולטיקלי קורקט האתיופים אינם יהודים. פרופ' סטיבן קפלן שחקר לגבי ה"עדה" במשך 30 שנה הגיע למסקנה חד משמעית: האתיופים אינם יהודים ואינם מצאצאי יהודים!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2019

4. הוא לא זבולון המר ולא יוסף בורג (אני)

ולכן אין לו מקום בכנסת ישראל. מדובר באנשים אגוצנטרים שבאו לקדם את עצמם מתוך אמביציה אישית, ותו לא.

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2019

5. מקווה שלא יתמודד ולא יגרום נזק לציבור (ענת)

ממילא אין הבדל בינו לבין הליכוד, ומבחינה דתית הוא קרוב יותר לדת הקונסרבטיבית, ולכן רצוי שייעלם מעל במת ההסטוריה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יאללה הביתה. מליאת הכנסת צילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

הולכים לבחירות: הוגשה הצעת חוק לפיזור הכנסת

קרא עוד