סגור

אחרי חודשיים בלבד: מנכ"ל משרד ראש הממשלה פורש מתפקידו

יואב הורוביץ, שהיה ראש הסגל של נתניהו ובחודשיים האחרונים מילא את תפקיד מנכ"ל המשרד, הודיע לראש הממשלה כי הוא מסיים את תפקידו. את תפקידו ימלא בתקופה הקרובה סגן מזכיר הממשלה

חדשות כיפה
ח בסיון התשעט
,
11 ביוני, 2019 16:25
פורש. יואב הורוביץ

פורש. יואב הורוביץצילום: מאיר ועקנין, פלאש 90

מנכ״ל משרד ראש הממשלה, יואב הורוביץ, הודיע היום לראש הממשלה נתניהו על רצונו לסיים את תפקידו. הודעה זו באה בהמשך להודעה קודמת של הורוביץ לראש הממשלה לפני הבחירות הקודמות, בה ביקש לסיים את תפקידו עם הקמת הממשלה, או לכל המאוחר בחודש יוני. 
הורוביץ שימש בשלוש השנים האחרונות כראש הסגל של ראש הממשלה ובשנה האחרונה שימש במקביל כמנכ"ל משרד ראש הממשלה

ראש הממשלה הודה להורוביץ על שלוש שנות שירות מסור ומקצועי בהם טיפל הורוביץ בנושאים הלאומיים והמרכזיים על סדר היום של מדינת ישראל - בהם נושאי התיישבות, ביטחון, כלכלה וחברה.

ראש הממשלה נתניהו אמר לאחר פרסום ההודעה: "יואב היה בצמתי העשייה המרכזיים וסייע לי רבות בעשייה חשובה למען מדינת ישראל. אני בטוח שהוא ימשיך לעשות חיל בהמשך דרכו". הורוביץ עצמו אמר: "אני רוצה להודות לראש הממשלה על ההזדמנות והאמון שקיבלתי ממנו ועל הזכות לעבוד לצידו ולשרת את אזרחי ישראל ואת מדינת ישראל".

ראש הממשלה נתניהו החליט כי סגן מזכיר הממשלה רונן פרץ יכהן כממלא מקום מנכ"ל משרד רה"מ ויעבוד בשותפות עם ראש המועצה הלאומית לכלכלה פרופ' אבי שמחון. רה"מ: "אני בטוח שרונן, שנמצא במשרד כבר שש שנים, ידע לנהל את המשרד באופן מקצועי וראוי".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אלי סדן צילום: צילום מסך יחצ

הרב אלי סדן בבקשה מיוחדת מבוגרי המכינות

קרא עוד