סגור
חדשות כיפה
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

פוזלת לכל הכיוונים: ליברמן ושקד חוברים לרשימה משותפת?

הסיבה שליברמן לא מפחד מבחירות? יו"ר ישראל ביתנו ושרת המשפטים נפגשו מספר פעמים בשבועות האחרונים, ושוחחו על אפשרות לריצה משותפת בבחירות הקרבות, כך על פי גורמים המעורים בשיחות. במידה וירוצו ביחד- יכפילו את כוחם ל-10 מנדטים

היה שם כל הזמן. בנט, ליברמן ושקד

היה שם כל הזמן. בנט, ליברמן ושקדצילום: פלאש 90. הדס פרוש

על פי מספר מקורות, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ושרת המשפטים היוצאת איילת שקד נפגשו פעמיים בשבועיים האחרונים ודנו בנושאים פוליטיים, כך פורסם לראשונה בחדשות 13. 

הפגישה הראשונה בין השניים היתה במסיבת יום העצמאות בביתו של איש הנדל"ן ברק רוזן בהרצליה פיתוח. השניים שוחחו ממושכות באירוע, כך לפי גורם שנכח במקום. מי שעוד היה בין 100 המוזמנים הוא בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, שתיצפת על ליברמן ושקד בחשדנות. 

השרה שקד, שעמדה במהלך הבחירות בראשות הימין החדש יחד עם השר בנט, נפגשה עם ליברמן פעם נוספת בשבועיים האחרונים, הפעם בארבע עיניים. במהלך קמפיין הבחירות תקף בנט, לא פעם,  בחריפות את ליברמן על תפקודו כשר ביטחון. 

גורם בישראל ביתנו אמר כי הפגישות בין שקד לליברמן הן אחת הסיבות לכך שהאחרון אינו חושש ללכת לבחירות, ומתעקש על חוק חוק הגיוס ללא פשרות, ואף צופה תרחיש של חבירה בין של ליברמן ושקד לרשימה אחת. 

הפגישות בין השניים מבוססות על סקר חדש שנערך היום (א') ביוזמת גורם פוליטי, שכבר בחן את התרחיש של ריצה משותפת של ליברמן ושקד בבחירות הבאות. לפי הסקר בתרחיש הזה יכפיל ליברמן את כוחו הפוליטי מחמישה לעשרה מנדטים. 

גורמים בסביבת שקד שללו את הפרסומים, ואמרו כי היא וליברמן מיודדים מאוד כבר תקופה ארוכה ונפגשו פעמים רבות בעבר בארבע עיניים. הגורמים בסביבת שקד הוסיפו כי בכל מקרה פניה להצטרפות לליכוד. 

מלשכת שרת המשפטים מאשרים את דבר הפגישות: "השרה אכן נפגשה עם ליברמן לפני כמה שבועות, אך הנושא של ריצה משותפת בבחירות לא היה על הפרק". 

מלשכת ליברמן נמסר: "ח"כ אביגדור ליברמן נפגש עם שרת המשפטים היוצאת איילת שקד ביום העצמאות. הם החליפו כמה מילים בנוכחות של עשרות אנשים ותו לו". 

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
27.05.2019

1. שקד לא מטומטמת כל כך. (ישראלית)

מאמינה לה שלבה יותר עם הציונות הדתית.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מטה ימינה הערב צילום: חדשות כיפה

ממהרים להתפלג: ימינה הודיעה על פיצול לשתי סיעות

קרא עוד