סגור

להב"ה לגדעון סער: שכנע את ביתך לעזוב את בן זוגה הערבי

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, שלח מכתב לבכיר הליכוד, ח"כ גדעון סער, בו קרא לו לפעול להפסקת הקשר של ביתו, אלונה, עם בן זוגה, השחקן הערבי אמיר חורי: "כאב יהודי מוטלת עליך החובה להסביר לאלונה, באהבה, שלעם ישראל יש ייעוד וחזון לעולם כולו"

חדשות כיפה
ט באייר התשעט
,
14 במאי, 2019 10:56
גדעון סער

גדעון סערצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בעקבות הפרסומים לפיהם אלונה, בתו של חבר הכנסת גדעון סער מנהלת זוגיות עם השחקן הערבי אמיר חורי, פונה הבוקר (שלישי) יו"ר ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) בנצי גופשטיין לסער, ומבקש ממנו לפעול לכך שבתו תפסיק את הקשר עם חורי. 

במכתב ששלח גופשטיין לסער פונה אליו תחילה גופשטיין בנימה אישית: "אין ספק שאתה כיהודי גאה הנאמן למורשת ישראל סבא, מתנגד לקשר הזה. לא מדובר בגזענות חלילה אלא בסוד קיומו של העם היהודי. לעיתים קורה שכביכול בשם האהבה יש כאלה ששוכחים מאין הם באו ולאן הם הולכים. נדמה להם שאנחנו עם ככל העמים, והאהבה היא עיוורת ומעל הכל". 

גופשטיין ממשיך וכותב לסער: "כאב יהודי מוטלת עליך החובה להסביר לאלונה, באהבה, שלעם ישראל יש יעוד וחזון לעולם כולו. שהיא בת למורשת ארוכה, למסורת רבת ועתיקת שנים, שהיא היא אשר שמרה עליו במשך כל שנות הגלות הארורה, בה סבל עם ישראל מרדיפות, אינקוויזיציות, מסעי צלב, פוגרומים ושואה. מסורת זו קבעה הבדלה מהגוי ושמירה על יחודו של העם היהודי. בגלל שמירה על מסורת זו החזקנו מעמד, ויכלנו מוסרית ופיזית להגיע חזרה לארץ ישראל ולהקים בה את מדינת ישראל, המדינה שעליה חלמנו והתפללנו במשך אלפיים שנה, "ותחזינה עינינו בשובך לציון". 

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטייןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

את המכתב חותם יו"ר להב"ה בהצעה לסיוע עבור סער: "אשמח להיפגש איתך ביחד עם הצוות המקצועי שלנו שמטפל בהרבה מקרים דומים ולשוחח עימכם פנים אל פנים, ונלמד יחד את חשיבות העניין וכיצד לעזור לאלונה לא לנתק את עצמה משרשרת הזהב של עם ישראל". 

גופשטיין אומר הבוקר כי "המקרה של אלונה לצערי הוא אחד מיני מקרים רבים בהם אנו נתקלים לעיתים תכופות בארגון להב"ה. מצער כי צעירות יהודיות רבות אינן מודעות לחשיבות שמירת הגחלת היהודית ולכך שלו עם ישראל יתבולל הוא ייעלם ולא יישאר ממנו זכר. כמו במקרים רבים אחרים, אני מקווה כי גם כאן נצליח לשכנע את אלונה כי הקשר הזה מזיק לה ולעם ישראל, ואני מקווה שתעזוב את חורי ותכיר במהרה חתן יהודי".

בתגובה למכתב כתב ח"כ רם שפע (כחול לבן) בחשבון הטוויטר שלו: "מי אתה אדון בנצי גופשטיין שתקבע איזו אהבה היא לגיטימית? גופשטיין הוסיף ואמר כי "הקשר הזה מזיק לה ולעם ישראל". מי שמך אדון גופשטיין להיות דוברו של העם היהודי?
החשש הגדול הוא שהמכתב ההזוי הזה עלול להפוך ללגיטימי, בעידודו של רה"מ שעשה הכל כדי לוודא שממשיכיו של הרב כהנא ייבחרו לכנסת". כתב שפע.

14.05.2019

1. חבל וגם כואב (משה)

מצער מאד חבל אפשר לנתק את הקשר זה לא כואב אין דברים בשם האהבה
יש דברים בשם המודל או הטרנד .כמו שאמר בן ציון את יהודיה כשרה ובת יקרה לאבא מאד אהוב קבלי החלטה אמיתית בם היהדות הנהדרת

דווח על תגובה לא ראויה
14.05.2019

2. שתתבייש עושה בושה לליכוד .... (שימי)

מה ? האמת שלא ידעתי שלבת של גדעון יש חבר ערבי , ממש בושה לליכוד ולאביה בפרט , זה נגע שחילחל מהשמאל הקיצוני והשמאל המתירני וחבל שכך .

דווח על תגובה לא ראויה
14.05.2019

3. לעם היהודי אין שום תפקיד (מזכרת בתיה)

מספיק עם ההתנשאות הדתית הזו.
תיחנקו איתה, קיצוניים דוחים. זכותו של כל אדם לחיות את חייו כרצונו.

דווח על תגובה לא ראויה
14.05.2019

4. שואה סמויה מתחוללת בעם היהודי כולו (איציק)

אם בנצי גופשטיין יהיה ראש ממשלת ישראל הבא אז אנחנו (העם היהודי) לא נגמור כמו השומרונים שהולכים ונכחדים עקב מחסור בנשים. כשהפיקו טלנובלה אנטישמית "תשוקת הנצים" שהיהודים אפסים ועכברושים ודלושת הנצים הם גזע העליון (הנאצים) שהם גיבורי הטלנובלה , מריו סימרו שהוא אדולף היטלר 2 גרם לדנה גרסיה היהודיה טהורה שתבגוד בנו (ביהודים חילונים) ועוד טלנובלה אנטישמית "הבגידה" שמריו סימרו גורם םדנה לחשוב שבחורים כמו מריו גדלים על העצים. לפני 9 שנים עוד טלנובלה אנטישמית "מישהו צופה בך" אחרי שדנה גרסיה בגדה בנו עם הנאצי "רפאל אמאיה" שגילם את הרוצח בסדרה שהוא יוזף מנגלה 2 , אחרי שדנה קיימה מערכת יחסים אינטימים עם רפאל אז נהיו לה עיניים ירוקות שטניות

דווח על תגובה לא ראויה
14.05.2019

5. נישואי תערובת מסכנים את המזה"ת בשואה, עקב מלחמת היהודים (דומינו ישראלי)

עקב נשואי התבוללות יתערבבו בצבור החלוני רבים שאינם יהודים לפי ההלכה, ולא יהיה שום הכר בינם לבין החלונים בני היהודיות, ואף יתוספו עליהם צאצאי התערובת, ואז כל אחד ואחד מבניו של הצבור העברי הלא-אורתודוקסי יעבור מהסטטוס הנוכחי של "בחזקת יהודי לפי ההלכה" לסטטוס של "ספק נכרי לפי ההלכה".
השנוי במעמדם של הלא-אורתודוקסים הרה אסון:
היהודים שומרי המסורת, בגלל התגברות פחדם מנשואי תערובת של בניהם עם עברים-ספק-נכרים, ינקטו אמצעים להתבדלות (כבר עכשיו רבנים קוראים ליסד מרשם אוכלוסין פרטי, ומשלוב תוצאות סקרי דעת קהל, לרבות זה שפורסם ב"הארץ" 22.08.14, יוצא שעמדתם של רבים מאד מהמסורתיים היא כשל הדתיים, בענין ההתבוללות). האמצעים שינקטו המסורתיים והדתיים יהיו חמורים הרבה יותר משנוקטים הם היום כדי להתרחק מהצבור הלא-אורתודוקסי, ובנוסף, יחנכו מילדות להתיחס לגויים-העברים האסורים בחיתון כאל "מוקצה", כפי שנהגו אבותינו בגולה כלפי ה"שקצים" וה"שקצות".
|
ההבדלות הממושכת תוביל לנכור הדדי. נכור הדדי ממושך מוביל לחסר אמון הדדי וממנו לעוינות הדדית, ובתמצית, בלשונו של מרטין לותר קינג: "אנשים בד"כ שונאים אחד את השני ... מפני שהם מופרדים".
זהו מעגל שוטה. סופו הפרדה חברתית מוחלטת ללא הפרדה גיאוגרפית וללא הפרדה של מוסדות השלטון, שהיא, למעשה, הפרדה מרובת נקודות חכוך-פצוץ בין פצלי האוכלוסיה העוינים זה לזה.
(מצבנו נפיץ בלאו הכי: ר' ידיעה מאת אמיר אורן ב"הארץ" 11.12.12 על הערכת קהילת המודיעין של ארה"ב שמביאה דעה על "עימות פנימי" בישראל לפני שנת 2030).
האם מתון כלכלי שיתמשך ללא סוף עקב חשש המשקיעים מפני הדרדרות למלחמת אזרחים הרסנית, לא יחליש את ישראל עד כדי "ברירת שמשון"?
האם החשש המתמשך מ"ברירת שמשון" ע"י מדינה שכבר אין לסמוך על יציבותה הפנימית לא יביא את "הקהיליה הבינ"ל" לפרקה מנשקה הגרעיני?

דווח על תגובה לא ראויה
14.05.2019

6. אם בת של ח"כ מהליכוד יכולה ללכת עם ערבי זה אומר שמשהו יסודי ועמוק לקוי (ג)

יסודי ועמוק לקוי בהתנהלות שלנו כלאום. זה לא נורה אדומה זה פרוז'קטור אדום זה מגדלור אדום, צריך שינוי גישה דחוף בהול ומיידי מהתנהגות רכה ומחילה כלפי ערבים לגישת או הם או אנחנו.

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

7. בנצי אינך יהודי טהור לצערי זו עובדה (אני יהודה אבא שלי ערבי מה בעיה עם זה אדם לפחות . )

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

8. להב"ה זה ארגון מנצל משפחות במצוקה. גובה הרבה כסף מהם וגם מנצל מינית בנות . הרבים שלהם מנצלים בנות לקשר מיני לזהר. (עדה )

לא להתקרב שקרנים . מניסיון

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

9. חכו, היא עדיין לא התחתנה איתו (שרית)

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

10. מדינה דו לאומית (ענת)

מה אתם מתפלאים? רוצים להחזיק בחמישה מיליון
ערבים רק כדי לא להחזיר שטחים? זאת התוצאה.

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

11. בת ישראל. למה תתבוללי. (שמואל)

קחי קורס קצר ביד לאחים ותתפקחי מן האשליה

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

12. למה זה עיניינו (ורד)

שכל אחד יעשה בחייו מה שרוצה

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

13. זה לא רק התבוללות, זה נכון שמוסלמי הוא גוי אבל גם אסקימוסי הוא גוי (ג)

ללכת עם אסקימוסי זה"רק" להתנתק מהיהדות, אבל ללכת עם מוסלמי זה גם להתנתק מהיהדות (לפחות בפועל) אבל במקביל גם לתרום לריבוי של האויב, והילדים של זיווג זוועה כזה בסבירות גבוהה מאוד לא יתגייסו לצבא ולא ישמרו על עצם קיומינו כעם בא"י, ויהיו בחזקת בוגד משת"פ פוטנציאלי (מבחינת כל הצדדים לסכסוך)

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2019

14. מגיב מספר 3 (י)

תפסיק עם ההסתה שלך, אם הגעת למצב שאתה מאחל לאנשים להיחנק אז אתה היחיד שקיצוני כאן. תגובה ירודה ועלובה ביותר.
בוודאי שלעם היהודי יש תפקיד בעולם, זו הסיבה שהעם הזה שרד מציאויות בלתי אפשריות בגלות ובארץ. ברוב המלחמות שלחמנו היינו במיעוט כוחות וניצחנו בכל זאת. אתה לא רק קיצוני, אלא גם עיוור.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תוצאה מהפרעות בלוד. תמונות דומות בעכו.  צילום: Yossi Aloni/Flash90

פרעות תשפ"א בעכו: "מי שמשתתף בפרעות - מקומו עם האויבים"

קרא עוד