סקר מנדטים לא לפיד ולא גנץ: זה המועמד שנתניהו צריך לחשוש ממנו בבחירות הקרובות

נפתלי בנט מאותת לאחרונה על חזרה לפוליטיקה ובסקר ראשון של i24 news נראה שהוא גובר על נתניהו בהתאמה לראשות הממשלה ב-13% | מפלגת מאוחדת של ליברמן, סער, בנט וכהן תזכה ב-33 מנדטים

חדשות כיפה חדשות כיפה 09/07/24 22:12 ג בתמוז התשפד

לא לפיד ולא גנץ: זה המועמד שנתניהו צריך לחשוש ממנו בבחירות הקרובות
נתניהו |, צילום: Yonatan Sindel,Flash90

סקר מנדטים חדש שפורסם הערב בi24 news מגלה כי ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט מוביל על ראש הממשלה בנימין נתניהו בהתאמה לראשות הממשלה ב-13%. זאת לאחר שלפני מספר שבועות בסקר שפורסם בN12 הצליח בנט לראשונה לעקוף את נתניהו בשאלה על ההתאמה לתפקיד.

מפלגה בראשות ליברמן, סער, בנט וכהן תזכה ב-33 מנדטים

עוד פורסם בסקר כי המפלגה המשותפת של ליברמן, סער, בנט ויוסי כהן תזכה ב-33 מנדטים במידה והבחירות היו נערכות היום. הליכוד עומדים במקום השני עם 17 מנדטים, המחנה הממלכתי במקום השלישי עם 14 מנדטים ויש עתיד במקום הרביעי רק עם 11 מנדטים. במידה והמפלגה המשותפת של ליברמן ובנט לא תוקם, הליכוד היו מגיעים למקום השני אחרי המחנה הממלכתי (22 מנדטים) וזוכים ל-21 מנדטים.

טענות שהבית היהודי תוקע את החוק של ישראל ביתנו. ליברמן ובנט

ליברמן ובנט, צילום: פלאש 90

תקווה חדשה, בל"ד והציונות הדתית - מתחת לאחוז החסימה

יש עתיד, המפלגה הגדולה באופוזיציה, היו מגיעים למקום השלישי עם 15 מנדטים ומיד אחריהם מפלגת ישראל ביתנו עם 14 מנדטים. ש"ס מטפסת מהשבוע שעבר ומגיעה ל-11 מנדטים. עוצמה יהודית גם היא עולה בסקרים ומגיעה ל-10 מנדטים. יהדות התורה והדמוקרטים זוכות ב-8 מנדטים כל אחת. המפלגות הערביות נשארו ללא שינוי, רע"מ הגיעה ל-6 מנדטים וחד"ש תע"ל ל-5. בנוסף, תקווה חדשה הימין הממלכתי, בל"ד והציונות הדתית לא עוברות את אחוז החסימה.

הסקר נערך על ידי "טימור גרופ" בשיתוף iPanel