למי היה מצביע שמוליק סילמן לו הבחירות היו נערכות היום? "לא יודע"

בעלה של יו"ר הקואליציה, הסביר מדוע תרם לקמפיין מימון ההמונים עבור ראש הממשלה לשעבר, "תרמתי לא כי הוא צריך את הכסף אלא כהזדהות", ואמר כי גם נתניהו וגם בנט טובים כראשי ממשלה: "נתניהו ניהל את הקורונה מעולה ביחס למורכבויות, גם בנט"

אלעד הומינר, חדשות כיפה 19/01/22 09:40 יז בשבט התשפב

למי היה מצביע שמוליק סילמן לו הבחירות היו נערכות היום? "לא יודע"
שמוליק ועידית סילמן, צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

שמוליק סילמן, בעלה של יו"ר הקואליציה מימינה, עידית סילמן, ענה הבוקר (ד') ל"שיחה בהפתעה", של איש התקשורת שרון גל בתכניתו ברדיו "גלי ישראל". תחילה שאל גל את סילמן על הכסף אותו תרם לקמפיין מימון ההמונים שעלה השבוע עבור מימון משפטו של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו.

סילמן חשף מדוע החליט לתרום: "קמתי בבוקר ונתקלתי בסרטון של בני משפחת נתניהו עם עורכי הדין שלו. ראיתי שם מישהו עם מגאפון צועק ׳מושחת מושחת׳ והבנתי שאיבדנו את זה, הבנאדם תרם את חייו למדינה, הוא במלחמת חייו, לא יודע, הגענו למצב שאיבדו את זה. תרמתי לא כי הוא צריך את הכסף אלא כהזדהות". בהמשך אמר: "תרמתי לגיוס כי אני אוהב אותם, את משפחת נתניהו".

"הרבה אנשים צריכים לומר סליחה"

שרון גל: "אתה עכשיו בקלפי, שני פתקים לפניך, ביבי וימינה, מה אתה שם?"
שמוליק סילמן: "מי שירכיב את הגוש הגדול יותר, בזה טעינו"
שרון לחץ: "שני פתקים, ביבי או בנט, מי אתה שם?"
סילמן: "אני לא יודע".

סילמן אמר כי הוא חש שלנתניהו עושים עוול. "ביום השבעת הממשלה ראיתי את נתניהו, ניגשתי אליו וביקשתי ממנו שיצטלם איתי, הוא ענה בשמחה, יש לי תמונה איתו. איש לבבי, מנהיג מצוין. אם אתה שואל אותי - צריך לראות איך משנים פה כיוון". 

נתניהו במליאה

"יש לי תמונה איתו" | צילום: נועם מוסקוביץ', דוברות הכנסת

על הממשלה בראשות בנט, אמר סילמן: "יש דברים שטובים בממשלה הנוכחית ויש דברים שמייסרים אותי. ברור שהייתי מעדיף ממשלת ימין, מה השאלה, אבל לא היה ברירה. אני רגוע כששניהם מרימים את הטלפון האדום", אמר והתייחס לנתניהו ובנט.

בעלה של יו"ר הקואליציה נשאל על ההבטחות  הרבות שהופרו. "דבר ראשון הכעס הוא לגיטימי, לא משנה מה, אבל ימינה אף פעם לא היו האצבע ה-61 בממשלה הזו".

בהמשך הסביר: "אני מסתכל קצת קדימה, אתה יודע למה נפלנו? נתניהו הביא את הסכמי השלום, הוא הביא חיסונים, היום אנחנו לומדים שהוא ניהל את הקורונה מעולה ביחס למורכבויות. גם בנט מנהל מעולה. אני אומר לך את הדעה שלי, הרבה אנשים צריכים לומר סליחה".

 

 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר