למרות הביקורת: הממשלה אישרה את מינויו של ח"כ מאיר יצחק הלוי לסגן שרת החינוך

מכונת הג'ובים עובדת: היום ימונה חבר הכנסת מאיר יצחק הלוי לסגן שרת החינוך יפעת שאשא ביטון. הלוי ירכז את התחום הבלתי פורמלי במשרד. "אני נכנס בהתרגשות גדולה לתפקיד סגן שרת החינוך ואעשה כל שביכולתי להצליח במשימות הרבות הניצבות בפניי", אמר

חדשות כיפה 12/12/21 11:12 ח בטבת התשפב

למרות הביקורת: הממשלה אישרה את מינויו של ח"כ מאיר יצחק הלוי לסגן שרת החינוך
הלוי, צילום: אילן בשור

הממשלה אישרה היום (א') את מינויו של ח"כ מאיר יצחק הלוי לסגן שרת החינוך יפעת שאשא ביטון. שרת החינוך סיכמה עם סגנה כי הוא ירכז את תחום החינוך הבלתי פורמלי, הכולל בין היתר את מינהל חברה ונוער, החברה למתנ"סים, תנועות וארגוני הנוער, חינוך חברתי ועוד.

במפלגת תקווה חדשה יש שליטה מלאה על תחום החינוך: שרת החינוך יפעת שאשא ביטון, יו"ר ועדת החינוך שרן השכל וסגן השר הנכנס מאיר יצחק הלוי. ביקורת רבה נשמעה כלפיי המפלגה והג'ובים שהיא מסדרת לחבריה: על שישה מנדטים הם קיבלו חמישה משרדי ממשלה כאשר שלושה שרים התפטרו בנורווגי ושלושה נכנסו במקומם. דני דיין קיבל את התפקיד של יו"ר יד ושם, אבי גנון הוא משנה למנכ"ל משרד החינוך, נתנאל איזק מנכ"ל משרד ירושלים ומורשת וקובי מצא הוא משנה למנכ"ל שר המשפטים.

שרת החינוך ד"ר שאשא ביטון סיכמה עם סגנה כי ירכז את תחום החינוך הבלתי פורמלי, הכולל בין היתר את: מינהל חברה ונוער, החברה למתנ"סים, תנועות וארגוני הנוער, חינוך חברתי ועוד. מדובר בתחומים חינוכיים שבהם עסק ח"כ יצחק הלוי בהצלחה רבה בכהונתו כראש העיר אילת ובשנותיו הרבות כמדריך וכמחנך.

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "אני מברכת את חברי מאיר על כניסתו לתפקיד ושמחה על ההירתמות לסייע לחיזוק מערכת החינוך. אתגרים רבים ניצבים לפתחנו במערכת החינוך בכלל ובחינוך הבלתי פורמלי בפרט - ואני בטוחה שסגני וחברי, יתרום להצלחת המערכת ולמען ילדי ישראל".

סגן שרת החינוך ח"כ מאיר יצחק הלוי: "תודה רבה על הבעת האמון ועל שיתוף הפעולה של חבריי סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער ושרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון. אני נכנס בהתרגשות גדולה לתפקיד סגן שרת החינוך ואעשה כל שביכולתי להצליח במשימות הרבות הניצבות בפניי. מבחינתי זו סגירת מעגל מדהימה ומרגשת - התחלתי את פעילותי המקצועית והחינוכית לפני 46 שנים והיום אני חוזר על מנת להמשיך במלאכה החינוכית ולפעול לקידום הנוער, נושאים חברתיים ועוד נושאים רבים ומאתגרים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר