משקפי שמש או כרטיס אשראי? מצעד הפריטים שאבדו הכי הרבה לבאי הכנסת

מה משותף לטבעת, לטאבלט ולמוט סלפי? אלה מהווים חלק קטן מהאבידות שכנסת ישראל רוצה להשיב למבקרים. והחל מהבוקר יש לכם שבועיים להתקשר לכנסת ולתת סימנים מזהים

חדשות כיפה 24/11/21 08:27 כ בכסלו התשפב

משקפי שמש או כרטיס אשראי? מצעד הפריטים שאבדו הכי הרבה לבאי הכנסת
משכן הכנסת, צילום: הדס פורוש, פלאש 90

חוק יסוד אבידות ומציאות: שיאו של מושב החורף של הכנסת ה-24, ועם שובן של קבוצות המבקרים למשכן הכנסת התרבו גם מספר האורחים שאיבדו חפצים הקרובים לליבם בחדרי הדיונים, במליאת הכנסת ובמקומות אחרים ומפתיעים במשכן. כתבת הכנסת של "ישראל היום" דניאל רוט אבנרי, סקרה את האבידות.

36 טבעות, 30 כרטיסי אשראי

החל מהבוקר (ד'), במשכן מאפשרים למאבדים במשך השבועיים הקרובים להתקשר למשכן, לאתר את האבידה ולקבלה בעזרת סימנים מזהים, בטרם כל האבידות יועברו למשטרה. ב"ישראל היום" הגיעו לחדר האבידות בכנסת, לראות מקרוב את השלל הרב שאבד.

נמצאו שם 76 זוגות משקפי שמש, 48 רישיונות נהיגה, 36 טבעות, 34 תעודות זהות, 30 כרטיסי אשראי, 26 זוגות משקפי ראייה, 23 עגילים, 22 מפתחות, 12 שרשראות, 12 שעונים, 11 מפתחות רכב, תשעה צמידים ועוד ארנקים, אייפדים, מוטות סלפי, כרטיסי קופ"ח, טלפונים, מטענים ניידים ונייחים, אוזניות ואפילו זכוכית מגדלת.

מנהלת הוועדה דלית אזולאי אמרה סיפרה כי: "רק בשבוע שעבר, מצאנו בחדר הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי חוברת מיוחדת מלאה בטקסטים בכתב יד. ניסינו לזהות את בעליה של החוברת, שנקראת 'השראות', מתוך הטקסטים - אך לא הצלחנו".
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר