סגור

הרב דרוקמן נפגש עם מנסור עבאס אך מבהיר: "איתן בדעתי שלא להקים איתו ממשלה"

בלחץ סביבת נתניהו, נפגש יו"ר רע"ם עם זקן רבני הציונות הדתית במטרה לגרום לח"כ סמוטריץ' להסכים להקמת ממשלה בהישענות על הקולות הערבים, הבוקר הצהיר יחד עם סמוטריץ' כי הוא מתנגד למהלך

חדשות כיפה
כא באייר התשפא
,
03 במאי, 2021 21:15
הרב דרוקמן וח"כ סמוטריץ

הרב דרוקמן וח"כ סמוטריץ'צילום: דוברות הציונות הדתית

בחירות 2021: לקראת פקיעת המנדט של ראש הממשלה נתניהו, המגעים להקמת ממשלה בשיאם והשידולים להצטרף לממשלה מפתיעים. על פי פרסום של כרמל דנגור, יו"ר רע"ם, ח"כ מנסור עבאס, נפגש בשבוע האחרון עם הרב חיים דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית, בביתו במרכז שפירא, כחלק מהמגעים להקמת ממשלה.

הפגישה - שארכה קרוב לשעתיים - נערכה בלחץ סביבתו של נתניהו במטרה לגרום לח"כ בצלאל סמוטריץ', שהוא ואנשי מפלגתו "הציונות הדתית" קשובים לרב דרוקמן, להסכים להקמת ממשלה בהישענות על הקולות הערבים. כידוע, סמוטריץ' מתנגד נחרצות להישענות על רע"ם בכדי להקים ממשלה, והיום (ב') הרב דרוקמן הודיע כי הוא מגבה באופן מלא את סמוטריץ'.

מוקדם יותר, פנינו מחדשות כיפה לרב דרוקמן אשר הכחיש בתוקף שנפגש עם מנסור עבאס, "לא היה ולא נברא, לא נפגשתי עם מנסור עבאס ואני איתן בדעתי שאין להקים איתו ממשלה"

כאמור, הבוקר פורסם מכתב בו הרב טאו קורא להכשיר ממשלת ימין בתמיכת רע"מ, המכתב שהוביל ללחץ מטעם הליכוד על רבנים מהציונות הדתית שיוציאו הודעות דומות, גם על הרב דרוקמן הופעלו לחצים כאלה, אשר היום לאחר פגישה עם בצלאל סמוטריץ' הודיע כי הם נשארים איתנים בהחלטתם שלא לשבת בממשלת מיעוט ימנית כשמפלגת רע"מ תומכת מבחוץ.  

מאוחר יותר יצאה הבהרה מלשכתו של הרב דרוקמן, כי עבאס אכן ביקש להיפגש עם הרב דרוקמן לפני כשבועיים, והרב אשר לא מסרב להיפגש עם אנשים, אכן נפגש איתו.

למרות הניסיונות למצוא פתרון לפלונטר הפוליטי, והדיווחים המראים על הניסיונות לקרב בין השניים, עד כדי פגישה, ניראה כי ההתנגדות של הרב דרוקמן להקמת ממשלת בתמיכת הערבים, עומדת באיתנה, וכי הוא מגבה את סמוטריץ' בהחלטתו שלא להצטרף לממשלה שכזו.   

 

03.05.2021

1. ממש לא!!! (ל1)

הרב דרוקמן בחיים לא יתמוך בממשלה עם האויבים שלנו!!

דווח על תגובה לא ראויה
04.05.2021

2. עומדת באיתנה????!!!! יש מגיה לאתר החובבני הזה?? (אליעזרה בת יהודית)

מילא להשתלח ברבנים, הרי כבר מזמן הורדתם את ה׳כיפה׳, אבל שיאי העילגות והעברית המשובשת פשוט נשברים שוב ושוב...

דווח על תגובה לא ראויה
04.05.2021

3. מציאות (דוד)

סמוטריץ איש עקרוני

דווח על תגובה לא ראויה
04.05.2021

4. אם מישהוא רוצה לדעת מה היא העמדה הראויה בכל נושא שיברר מה עמדתו של הרב דרוקמן וינהג ההיפך. (כלל לחיים)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המהומות  בלוד צילום: מיכל אברהם

מהומות נגד יהודים ברמלה: "כל בית עם דגל ישראל - חטף אבנים"

קרא עוד