סגור

לא נסוג: סמוטריץ' בקמפיין נוסף נגד מנסור עבאס

הציונות הדתית לא חוזרת בה מהמתקפות על מפלגת רע"מ וקוראת לסער ובנט להתחייב לממשלת ימין. "מתק השפתיים של עבאס בנאומיו לא יכול להסתיר את תמיכתו ותמיכת תנועתו במחבלים. ובטרור ובפעולות שנועדו לפגוע ולשלול את קיומה של מדינת ישראל"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
ט באייר התשפא
,
21 באפריל, 2021 10:10

צילום: צילום מסך

13 ימים נותרו לנתניהו להרכיב ממשלה, כשאחד המכשולים העיקריים הם חוסר הנכונות של הציונות הדתית לקבל תמיכה ממפלגת רע"מ. התקיפות החוזרות ונשנות של הציונות הדתית נגד המפלגה הערבית הביאה לכך שרע"מ הצביעה עבור יאיר לפיד במליאת הכנסת. אך הקשיים שהציונות הדתית מביאה על נתניהו לא מביאה אותה לנסיה, והבוקר (ד') היא משחררת סרטון נוסף נגד מפלגתו של מנסור עבאס.

הציונות הדתית הוציאה סרטון תחת הכותרת: מי אתה מנסור עבאס? וקוראת לנפתלי בנט וגדעון סער להצטרף לממשלת ימין ולא להישען על מפלגה ערבית. "אם תעדיפו ממשלה הנשענת על תומכי טרור במקום להקים ממשלת ימין תזכרו לדראון עולם בהיסטוריה של מדינת ישראל" נמסר מהציונות הדתית. עוד הוסיפו: "מתק השפתיים של עבאס בנאומיו לא יכול להסתיר את תמיכתו ותמיכת תנועתו במחבלים ובטרור ובפעולות שנועדו לפגוע ולשלול את קיומה של מדינת ישראל". 

לבסוף מסרו כי "אנו קוראים לנפתלי בנט, איילת שקד, גדעון סער, זאב אלקין ויועז הנדל- אל תאפשרו הקמת ממשלה הנשענת על מי שהכריז אך לפני חצי שנה (כמוצג בסרטון) שהוא עוסק עתה בגייהאד אזרחי רק כי כרגע האפשרות לאחוז בנשק ולצאת למלחמת ג׳יהאד איננה אפשרית.  אם תעדיפו ממשלה כזאת על פני האפשרות להקים ממשלת ימין אמיתית תזכרו לדראון עולם בהיסטוריה של מדינת ישראל".

21.04.2021

1. כאילו שביבי וסוללת יועציו לא ידעו את כל זה? מנסור החליט להשתנות כמו סאדת (הציונות החרדלית)

נתניהו הוא המכשול היחיד להקמת ממשלת ימין על מלא מלא.
אם נתניהו לא יסיק את המסקנות ויפנה מקומו למי שיבחר מהליכוד (כץ / ברקת / לוין / רגב / אדלשטיין / מי שיבחר) הוא מאלץ את סער ובנט לחבור לגנץ ולפיד, ואז השאלה כמה משקל יהיה לימין בממשלה .אם נבחרי ליכוד וחרדים לא יצטרפו, זה יאלץ את בנט וסער לחבור גם למרץ ואפילו לחבר של נהנתניהו - עבאס.
זו מטרה פוליטית קצרת טווח של בצלאל אבל אסור לנבחרי הליכוד ולחרדים לזרום עם זה. זו טעות על חשבון המדינה. לא יהיו בחירות חמישיות ושישיות ולא יהיה בהם שינוי בסופו של דבר אלא רק החלשה נוספת של הימין.. גם אם ימינה והציונות הדתית ימחקו ויעברו כל הקולות לליכוד עדיין אין 61 אלא רק 59 במקרה הטוב. בוחרי סער לא יעברו פתאום לביבי. סער הצהיר שוב ושוב רק לא ביבי והמנדטים שלו לא יעברו לצד של ביבי, גם אם הוא עצמו ימחק גם. אי אפשר להמשיך לבזבז את התקציב שאין (אנחנו בחוב של טרליון ₪) לבחירות חמישיות ושמיניות. ביבי נכשל ב 4 בחירות שיסיק מסקנה כבר. די.

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

2. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)


לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

מי שתלה את יהבו בתומכי טרור גם אכל את הדגים המסריחים, גם חטף מכות, וגם גורש מן העיר.

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

3. ל-1: המכשול הוא סער שזרק את כל האידיאולוגיה ועם 6 מנדטים מנסה להכתיב לכל הימין (לעומת הליכוד שבחרו בנתניהו, שכבר הצליח להקים יותר ממשלות מסע)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

4. ל-1: המכשול הוא סער שזרק את כל האידיאולוגיה ועם 6 מנדטים מנסה להכתיב לכל הימין (לעומת הליכוד שבחרו בנתניהו, שכבר הצליח להקים יותר ממשלות מסע)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

5. יש פתרון פשוט לתסבוכת! (א)

בלי ביבי תקום ממשלת ימין עם חרדים וציונות דתית והליכוד בראש תוך רבע שעה!


ימין על מלא עושים בלי ביבי!

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

6. סמוטריץ נחקר בשב"כ בחשד לכוונה לבצע מעשה טרור. מנסור לא. (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

7. עוד נפוח עם סיבוב (חיזקי)

נאום הבכורה של רוטמן זה כמו הספר שלו- שווים לפח הזבל.

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

8. הם מפחדים (המעניש)

ממפלגה של 5 מנדטים ברמה שגורמת לי להבין שהחברה שם במפלגת הציונות הדתית נמצאים בהתקף חרדה ופאניקה פסיכולוגי ונפשי. טיפול תרופתי דחוף..

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יעל שבח צילום: באדיבות המצולם

"סליחה שלא מנענו ממשלת טרור": המשפחות השכולות זועמות

קרא עוד