סגור

דרישות נעם לכניסה לקואליציה: תיקון ההחלטה העוסקת בשוויון מגדרי

לפי מפלגתו של אבי מעוז, דינה זילבר וגורמים נוספים במשרד המשפטים , משתמשים בהחלטת הממשלה העוסקת בשוויון מגדרי כך שהשיקול המגדרי קודם לשיקול המקצועי. "נגמרו הימים שדינה זילבר מנהלת את המדינה"

חדשות כיפה
כ בניסן התשפא
,
02 באפריל, 2021 12:56
יו"ר מפלגת נעם, אבי מעוז

יו"ר מפלגת נעם, אבי מעוזצילום: מפלגת נעם

מפלגת נעם, פירסמה אתמול (ה') את דרישותיה לקראת המו"מ הקואליציוני, בין השאר הציגה נעם את דרישתה להקמתו של מטה ממשלתי בשם מג"ן הע"ם (מטה גילוי ונטרול השפעות זרות על מדינת ישראל), שמטרתו למנוע מגורמים זרים אנטי-ישראליים לחדור למערכות הציבוריות במדינת ישראל.

בדרישה נוספת שצוינה בפרסום חושפים נעם החלטת ממשלה אשר לדבריהם מוסתרת מהציבור ואשר באמצעותה דינה זילבר וגורמים נוספים במשרד המשפטים פעלו בשנים האחרונות לשינוי אופייה של מדינת ישראל, בשקט מתחת לרדאר "חשפנו אתמול לציבור, כי גורמים כמו דינה זילבר ופקידים בכירים נוספים במשרד המשפטים, משתמשים בהחלטת ממשלה שמוסתרת מהציבור, כדי לשנות את אופייה של מדינת ישראל, מתחת הראדר. אנו נפעל לתיקונה של החלטת הממשלה מס' 2331 העוסקת בשוויון מגדרי כך שהשיקול המגדרי יצטרך להתחשב בשיקול המקצועי, ונחזיר לצה"ל את ערכי הניצחון והלחימה. נגמרו הימים שדינה זילבר והפקידות של משרד המשפטים מנהלים את המדינה." הוסיפו בנעם.

עו"ד דינה זילבר

עו"ד דינה זילבר. סומנה כגורם בעייתי בעיני נעםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

מדובר בהחלטת ממשלה שהועברה בשנת 2014, ובדומה לחוק כבוד האדם וחירותו, אשר באמצעותו ביצעו שופטי בג"צ את "המהפכה החוקתית", עושים בה פקידי משרד המשפטים מהפכה במשרדי הממשלה ובצה"ל, כאשר  בתואנה של שוויון מגדרי נכפית על מוסדות הממשלה קבלת החלטות לא ענייניות ולא מקצועיות על חשבון עוצמתו של צה''ל וטובת אזרחי ישראל, הסבירו בנעם.

02.04.2021

1. ישר כח (חי)

הגיע הזמן לחשוף את השקר הגדול שהשתלט על המדינה בדמות השפעות זרות על מערכות השלטון. ב"ה שיש את נעם. זו התחלה שתצמח למשהו גדול ומבורך. אשריכם

דווח על תגובה לא ראויה
02.04.2021

2. מירי רגב,אסנת מארק,מאי גולן וגלית טברניאן יסבירו לנו שצריך להחזיר את הנשים למטבח...הכל שולי לעומת חוק החסינות המבוקש (אביב)

דווח על תגובה לא ראויה
02.04.2021

3. פרימיטיבים. שונאי נשים. מה הפלא ש-42% מבני הנוער חוזרים בשאלה. (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
02.04.2021

4. מגן העם. אהבתי. (חיה)

חזק ונתחזק בעד עמנו. זה לא פשוט וצריך לשים לב שלא הורסים יותר ממה שבונים. אבל אני שמחה לשמוע את הדברים הברורים מפי נציגי נעם.
עלו והצליחו!

דווח על תגובה לא ראויה
03.04.2021

5. סוף סוף יש אמיצים שמטפלים בדברים הדחופים והחשובים באמת במדינה (יוני)

מפלגת נעם עלו והצליחו עם ישראל מצפה לבשורה שלכם!!

דווח על תגובה לא ראויה
03.04.2021

6. חזק וברוך (אליהו)

דווח על תגובה לא ראויה
04.04.2021

7. סוף סוף אפשר להתחיל לנשום (שלמה)

כל כך חיכינו אשריכם ישראל אלו הנושאים הכי חשובים לטיפול

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר