סגור

סער ולפיד מגיבים לחתימת המסמך של בנט: "קרס לזרועותיו של נתניהו"

ראשי גוש "רק לא ביבי" השיבו על ההחלטה של בנט לחתום על הצהרה כי לא ישב תחת לפיד. יו"ר יש עתיד השיב לדברים: "יש בנט של אולפני טלוויזיה ויש את בנט בחדרים סגורים - זה לא אותו בנט". סער לעומת זאת רואה זאת כחנופה לנתניהו

עדיאל שביט, חדשות כיפה
ט בניסן התשפא
,
22 במרץ, 2021 9:43
סער ולפיד

סער ולפידצילום: Miriam Alster&Yossi Aloni/Flash90

אמש (א') יו"ר ימינה נפתלי בנט הגיע לראיון בערוץ 20, והציג מסמך חתום בו הוא מתחייב שלא יאפשר ליאיר לפיד להיות ראש ממשלה גם לא ברוטציה, והסביר את המניע לחתימה: "ספין נתניהו הוא שאכתיר את לפיד לראשות הממשלה. לא אכתיר אותו – אני איש ימין והוא איש שמאל. היחיד שהולך עם השמאל זה נתניהו". עוד הוסיף: "הנה המסמך החתום – אני לא אאפשר ללפיד להיות ראש הממשלה גם לא ברוטציה".

הבוקר שני ראשי המפלגות הגדולות במחנה מתנגדי נתניהו הגיבו על חתימת בנט על המסמך. יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, אליו מכוון עיקר המסמך השיב על הדברים הבוקר בראיון ל-103FM. לפיד לא התרגש ורמז כי בנט מתנהג אחרת מאחורי המצלמות: "ש בנט של אולפני טלוויזיה ויש את בנט בחדרים סגורים - זה לא אותו בנט". עוד הוסיף: "אמרתי שאני לא עושה מעצמי את העניין המרכזי, אבל מי שיצטרך לזוז הצידה זה מי שלא יהיה מספיק גדול. לא יהיו חילופי שלטון בלי מפלגת שלטון שעושה אותם - יש עתיד לא זזה הצידה".

גם יו"ר תקווה חדשה, גדעון סער, הגיב לדברים אך הוא פרש את מעשיו של בנט כצעדים לעבור לממשלה תחת נתניהו. "עכשיו כבר ברור לחלוטין: כמה מטרים לפני קו הסיום קרס בנט הישר לזרועותיו של נתניהו" כתב בחשבון הטוויטר שלו. "בנט עוד תיבל את הקריסה ביממה של כזבים וספינים מבית היוצר של אדונו. נכשל במנהיגות. נכשל בעמידה תחת לחץ". לבסוף כתב: "רק תקווה חדשה גדולה - תביא שינוי ותחליף את נתניהו".

22.03.2021

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)

לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

2. אך כספי כספי אן תלך (אני)

אלה יראי שמיים נותנים את כספי לחבריהם, אלה מושבים וקיבוצים אפ ניצנים את כספי ואדמותי לחבריהם, אלה לוביסטים נותנים את כספי לטייקונהם, אלה עובדי ציבור לוקחים כספי לכיסם וכיסי חבריהם, אין מוצא.

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

3. סחיטה באיומים! (גלגל)

או גן ילדים חדש..

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

4. היום ידוע יותר מתמיד כולם יבגדו בכולם, היחידים שתוכם כברם כיום אלו מפלגות מרצ והציונות הדתית, כל השאר שקר שקר שקר כסף כבוד אשכנזים (עדו)

היום ידוע יותר מתמיד כולם יבגדו בכולם, היחידים שתוכם כברם כיום אלו מפלגות מרצ והציונות הדתית, כל השאר שקר שקר שקר כסף כבוד אשכנזים

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

5. לפיד? טוב נו, הגיוני! אבל סער? איזה ימין? (בצלאל סמוטריץ' (לא באמת))

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר מתן כהנא צילום: דוברות הכנסת - נועם מושקוביץ

יותר נשים פחות חרדים: השינויים בוועדה למינוי דיינים

קרא עוד