סגור

סופה לנדבר במתקפה על ליברמן: "שונא את כולם"

באופן חריג, השרה לשעבר ומי שהייתה בכירה במפלגת ישראל ביתנו, תוקפת בחריפות את ליברמן: "איווט מוכן לשבת עם הרשימה המשותפת, הוא דיקטטור והכול עושים לפי דרישה שלו, הוא שונא את כולם ומעביר קולות מימין לשמאל"

שירה שור, חדשות כיפה
ח בניסן התשפא
,
21 במרץ, 2021 23:08
סופה לנדבר

סופה לנדברצילום: Uri Lenz /FLASH90

יומיים לבחירות והמערכת הפוליטית ממשיכה לייצר דרמות. השרה לשעבר ומי שהייתה בכירה במפלגת ישראל ביתנו, החליטה לשבור את שתיקתה ולהביע את הביקורת החריפה שלה על יו"ר מפלגתה לשעבר, ח"כ אביגדור ליברמן. "אינני יכולה להרשות לעצמי להמשיך עם שתיקתי", אמרה הערב (א') לנדבר בסרטון שפרסמה בחשבון הפייסבוק שלה.

לנדבר איננה חברת כנסת מטעם ישראל ביתנו מזה כשנתיים, לאחר שבבחירות לכנסת ה-21, ליברמן לא שיבץ אותה ברשימת מפלגתו. לנדבר הייתה מבכירי ישראל ביתנו ושימשה פעמיים כשרת העלייה והקליטה. 

"שנתיים אחרי שסיימתי את תפקידי כשרת העלייה מטעם ישראל ביתנו, שתקתי. שתקתי כי פחדתי. אני רוצה להזהיר אתכם. אתם מצביעים למפלגה שתמיד מכרה את עצמה כמפלגת ימין" האשימה לנדבר.

 

 

עוד הוסיפה לנדבר: "איווט מוכן לשבת עם הרשימה המשותפת, הוא דיקטטור והכול עושים לפי דרישה שלו, הוא שונא את כולם ומעביר קולות מימין לשמאל. הוא בחיים לא נתן לנו אישור להעביר חוקים של דת ומדינה, יש לו סלידה מהומואים".

בתגובה מסרו מטעם דוברות ישראל ביתנו: "צר לנו שסופה לנדבר בחרה להמיר כעסים ותסכולים אישיים מכך שלא שובצה לרשימת ישראל ביתנו לכנסת לשקרים והשתלחויות אישיות ביו"ר המפלגה. אנחנו מאחלים לגב' לנדבר בריאות והצלחה בהמשך הדרך".

21.03.2021

1. כל הכבוד לה. איזו הופעה מכובדת (--)

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

2. צודקת (המשיח)

מזמן כולם יודעים איזה נזק גורם האנטישמי הזה לרוסים שהם אנשים מדהימים את הכלב צריך לזרוק למזבלה.

דווח על תגובה לא ראויה
22.03.2021

3. הקדוש-ברוך-הוא מגלה (מאיר -עברי אנכי)


כל אנשי הצווארון הלבן, אנשי השוחד, זימה, לכלוך, רמאות, פשע - מכלים את עצמם.

הקדוש-ברוך-הוא מגלה את כל המפורסמים בארץ ישראל הקדושה וגם מחוץ לגבולות ישראל. מגלה את השוחד, הזימה והתועבה, הגניבה והרמאות, כי בורא עולם מזכך ומטהר את העולם.

קדוש-ברוך-הוא רוצה שבתוך מדינת ישראל יתנקו מכל העיוותים, מכל הגנבות, הרמאות, השוחד, הניאוף והזימה. כל אחד שאינו הולך בנתיב הישר בעיני ה' לטובת עם ישראל וארץ ישראל אלא פועל בתוך אינטרסים אישים בלבד יכול לצפות להשלכות מהעליון. ה' לא יראיין פוליטיקאים שמושחתים תאבי בצע ושלטון, אלא יביא אותם למשפט שדה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הקהל פונה לקומות התחתונות בבית ליסין צילום: מתן ליונס, חדשות כיפה

צבע אדום בתל אביב: הקהל פונה - ההצגה בבית ליסין בוטלה

קרא עוד