סגור

ימינה: אם הבחירה תהיה בין בחירות חמישיות לממשלת נתניהו - נשב עם נתניהו

מפלגת ימינה מבהירה לאיזו ממשלה תצטרף, לאחר שבשבוע שעבר הודיע בנט כי מפלגתו לא תצטרף לממשלת שמאל בשביל להחליף את נתניהו. סער הגיב: "טעות חמורה תהיה לתת לנתניהו להרכיב ממשלה נוספת"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
טז באדר התשפא
,
28 בפברואר, 2021 7:36

צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ימינה בדרך לגוש הימין. לאחר שבשבוע שעבר אמרו בימינה כי לא ישבו תחת ממשלת שמאל, הבוקר (א'), במפלגה בראשות ח"כ נפתלי בנט, עולים שלב ואומרים תחת מי הם כן ישבו בממשלה. בימינה אומרים כי בבחירה בין בחירות חמישיות לבין ממשלה תחת נתניהו - הם יצטרפו לנתניהו. בימינה אמנם לא טוענים כי לא ישבו תחת נתניהו מלכתחילה, אך מדובר בצעד משמעותי עבור גוש הימין בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו. כך על פי פרסום בכאן חדשות.

בימינה הגיבו לדברים והתחמקו: "רק ימינה בראשות בנט תשמור על שלטון נתניהו".

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער, השיב לדברים: "אני חושב שכל הציבור זכאי לשמוע דברים מפורשים. טעות חמורה תהיה לתת לנתניהו להרכיב ממשלה נוספת. מבחינת נתניהו להתגלגל מבחירות לבחירות ולנהל ממשללת מעבר. אסור שזה יימשך. אך ורק שינוי יביא להחזרת היציבות הפוליטית". 

נזכיר כי בשבוע שעבר בימינה לא חתמו על הצהרת נאמנות לראש הממשלה. בראיון שנערך עמו בכאן חדשות ביום רביעי שעבר, אמר בנט "ראש הממשלה לא מסוגל להקים ולהחזיק ממשלה יציבה, הגיע הזמן להחליף אותו וזה יקרה רק מימין". 

"ימינה לא תשב בממשלה בהובלת השמאל כולל לפיד כראש ממשלה", אמר בנט באותו ראיון. על השאלה "לפיד הוא שמאל? הוא בעצמו אומר שהוא ימין", השיב: "הוא יכול להגיד גם שהוא קנגרו. אנחנו לא נשב הממשלה בראשות השמאל, אין לנו בעיה שלפיד ישתתף בממשלה. הברירה היא או המשך הדישוש עם נתניהו או שינוי וזינוק בהובלה שלי". 


(ח"כ מתן כהנא באולפן כיפה)

28.02.2021

1. גנץ (חיים )

אל תפרוש על אף כל ההצעות של היורים בגב ובבטן

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

2. היזהרו מבנט. מנסה לגנוב קולות מהימין ולהמליך את הסמול (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

3. רק עוצמה יהודית ט בקלפי (עופרה )

חלאס ימינה לכו תנוחו חפרתם לנו . אתם לא ימין. על מי אתם חושבים שאתם עובדים. רק בן גביר ימין אמיתי . בן גביר בכנסת ונגמרה החגיגה . לפייק ימין .

דווח על תגובה לא ראויה
02.03.2021

4. קול לציונות הדתית - זה קול בטוח לימין. קול לימינה - זה קול שיכול בסוף ללכת להקמת ממשלת שמאל (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
02.03.2021

5. כשבנט אומר שהוא לא מתחייב לממשלת ימין - הוא אומר שיש אפשרות שהוא יישב עם לפיד-עבודה-מרץ. מה שאומר שהוא שוקל למכור את כל ערכי הימין (אלי)

דווח על תגובה לא ראויה
02.03.2021

6. בנט עוד פעם יוצא להרפתקאות מסוכנות. איך אפשר להקים ממשלת ימין בלי נתניהו ? עם לפיד מירב מיכאלי וניצן הורביץ ? איך הוא יכול לסכן עוד פעם את הימין ? גם (אברהם)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שירה איסקוב צילום: Yonatan Sindel/Flash90

שירה איסקוב ושכנתה השיאו משואה: "לכבודן ולזכרן של כל הנשים שלא זכו שזעקתן תשמע"

קרא עוד