יו"ר המפד"ל לשעבר, הרב יצחק לוי: תומך בימינה

בפגישה שהתקיימה בביתו בכפר מימון יחד עם ניר אורבך, אמר השר לשעבר "החלטתי להצביע הפעם למפלגת ׳ימינה׳ מכמה סיבות. נפתלי הוא איש ימני, הוא בעל יכולת, יכולת של הנהגה. הוא בהחלט מנהיג ראוי"

חדשות כיפה 23/02/21 14:37 יא באדר התשפא

יו"ר המפד"ל לשעבר, הרב יצחק לוי: תומך בימינה
צילום: ללא

מפלגת ימינה בראשות ח"כ נפתלי בנט מקבלת היום (ג') תמיכה נוספת. שר החינוך והתחבורה לשעבר ומנהיג המפד"ל בשנים 1998-2003, הרב יצחק לוי, הביע תמיכה במפלגה.

בפגישה שהתקיימה בביתו בכפר מימון יחד עם מועמד ימינה לכנסת, ניר אורבך, אמר השר לשעבר "החלטתי להצביע הפעם למפלגת ׳ימינה׳ מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא שאני מעריך את נפתלי. נפתלי הוא איש ימני, הוא בעל יכולת, יכולת של הנהגה. אני מעריך אותו. הוא בהחלט מנהיג ראוי".

עוד אמר הרב, "הציונות הדתית מוטמעת עמוק בתוך המפלגה - כשאני רואה את הרשימה, אני רואה את מתן, ואת אלון, אותך (אורבך), את איילת שקד, ואת עידית. יש שם ציבור משמעותי מאוד של נציגים של הציונות הדתית ואני תומך בהם כדי לבוא ולהגיד תראו, אני רואה אתכם כחלק מהנציגים של הציונות הדתית שהייתה פעם. אני בטוח שהדבר הזה יביא להעצמה של ערכי הציונות הדתית שאנחנו דוגלים בהם. אשמח לראות שתצליחו בעזרת השם".

ניר אורבך הודה לרב לוי על תמיכתו ואמר "אנחנו בימינה בדיוק בשביל הערכים האלו. ימינה היא הבית של של כל הציונות הדתית. כמנהיג הציונות הדתית וכשר לשעבר בממשלות ישראל, התמיכה שלך חשובה לנו מאוד".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר