סגור

ניר אורבך מודה בהפסד: "אשקול את דרכי"

מנכ"ל הבית היהודי, שהפסיד לחגית משה בהתמודדות, הודה בהפסדו בבחירות וכתב כי "התוצאות הערב ממחישות כי הציונות הדתית הפוליטית היום חצויה ומפולגת". הוא הוסיף כי ישקול את המשך דרכו הפוליטית

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 23:26
ניר אורבך

ניר אורבךצילום: מאיר אליפור

ניר אורבך, מנכ"ל הבית היהודי, שהפסיד בבחירות על ראשות המפלגה לחגית משה, פרסם הערב (ג') הודעה על הכרה בהפסדו, וכתב כי בימים הקרובים אשקול את המשך דרכו. אורבך לא בירך את היו"ר הנבחרת על בחירתה.

חגית משה נבחרה לראשות הבית היהודי

"מרכז הבית היהודי אמר את דברו. אומר זאת בצער, התוצאות הערב ממחישות כי הציונות הדתית הפוליטית היום חצויה ומפולגת", כתב אורבך.  

לדבריו, "מזה תקופה ארוכה, כוחות גדולים ורבים השפיעו והתערבו לנו בבית הפוליטי. עד הרגע האחרון, הם הפעילו את מלוא כובד משקלם בשביל לכבוש את המפלגה. אני גאה בכך שלכל אורך הדרך שמרתי על קמפיין חיובי ונקי. לא הייתי מוכן ללכלך ולטנף את יריביי. אני חושב שיש ערך מוסרי ויהודי להתנהלות כזו - כך לדעתי צריכה להתנהל הפוליטיקה בישראל. 

"קראתי לאחדות, כי אני באמת מאמין בה. אני מודה לכל מאות הפעילים והתומכים, יש לנו חבורה נפלאה. עוד יגיע זמן הסיכומים. לאור התוצאות, בימים הקרובים אשקול את המשך דרכי". סיים.

אורבך (51), הוא מנכ"ל הבית היהודי מאז בחירתו של בנט ליו"ר. הוא נחשב כמקורב לבנט, ונטען כי התמודדותו נועדה למעשה להחזיר את המפלגה לאיחוד עם ימינה, בניגוד לעמדת ראש הממשלה נתניהו, המעוניין כי מפלגות הציונות הדתית ירוצו בנפרד מבנט ושקד.

19.01.2021

1. בלי שום מילת ברכה לחגית? (חיים)

ניר, תתבייש

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2021

2. מסתמן? חגית תשוריין בליכוד?במקום פרץ שרצה כך? (או חגית תעמוד בראש?)

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2021

3. שעת המבחן של אורבך האם פועל למען המפלגה או למען עצמו (מאיר)

ניר היקר, זה שלא נבחרת לא אומר כלום. אתה מנכל טוב, ניווטת את הספינה בימים קשים ותודה רבה על כך. זה לא אומר שאתה הדמות שחייבת להוביל את הרשימה לכנסת. עתה היא שעת מבחן האם אתה פועל לעמן האגו האישי, ומשזה נפגע - עוזב, או שאתה מסור לדרך ולמפלגה, וממשיך לעשות תפקיד חשוב כמנכל. עצוב יהיה לראות שתעזוב בגלל שיקולי אגו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Tomer Neuberg/Flash90

"ארץ נהדרת" תשלם 50,000 שקלים לאיש ההתיישבות

קרא עוד