סגור

פרופ' ירון זליכה הציג את חברי מפלגתו

יו"ר 'המפלגה הכלכלית' הציג את עשרת חברות וחברי רשימת מפלגתו הרצה בבחירות הקרובות. זליכה: "אנשים שפרצו דרך ומובילים בחייהם את השינוי הכלכלי והחברתי שנביא"

שירה שור, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 19:11
זליכה בהודעתו על הקמת המפלגה החדשה

זליכה בהודעתו על הקמת המפלגה החדשהצילום: ללא

פרופ' ירון זליכה, יו"ר 'המפלגה הכלכלית', הציג היום (ג') את עשרת החברים ברשימתו לכנסת. כל שלושת המועמדים הראשונים ברשימה, לאחר זליכה, הינם פרופסורים מובילים בתחומם: אסנת עקירב, ראש החוג למדעי המדינה במכללה האקדמית גליל מערבי, יורם יובל, פסיכיאטר, חוק מוח, איש תקשורת ומתנגד חריף לראש הממשלה, ועליאן אלקירנאווי, לשעבר נשיא מכללת אחווה ומדליק משואה. 

עוד ברשימה: אל"מ במיל' איציק תורג'מן, זוכה פרס ביטחון ישראל, ממייסדי תכנית 'עתידים' ולשעבר מנכ"ל קרן רש"י, עורך הדין חושף השחיתויות נדב עשאהל, לשעבר יועץ מבקר המדינה לינדנשטראוס למאבק בשחיתות, רואת החשבון החרדית, פורצת הדרך, ציפי מנהיימר, ואאיל כריים, יזם, יועץ כלכלי לרשויות מקומיות ומרצה בחוג למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, אליאס אינברום, איש תקשורת ואיש שירות החוץ לשעבר וד"ר עינת קאופמן.

זליכה פתח את דבריו בהצגת חברי הרשימה ואמר:

"הפעם, אני לא מתכוון לדבר על מונופולים וטייקונים, הפעם אני רוצה לדבר על הרשימה שלנו, הרשימה המופלאה של המפלגה הכלכלית לכנסת העשרים וארבע. לא חיפשנו פוסטרים ולכן לא תראו כאלה. לא הלכנו על עלי תאנה ולכן לא מצאנו כאלה. חיפשנו אנשים שפרצו דלת בחיים שלהם, חלקם וחלקן פרצו תקרות בטון, אבל מרגישים שהשיא עוד לפניהם. אנשים שמובילים בחייהם את השינוי הכלכלי והחברתי שאנחנו מתכוונים להביא - כלכלה מודרנית, תחרותית ומכילה. כלכלה שמעריכה כישורים ולא קשרים, מאמץ ולא בטלנות, אומץ ולא פחד. זו הרשימה שלנו, ואין רשימה טובה מזו לכנסת. תאמינו לי, כל אחת ואחד הם טייקונים אמיתיים. אבל טייקונים בזכות עצמם ובכוחות עצמם".

פרופ' יורם יובל, המועמד מטעם המפלגה לכנסת:

"לפני קצת יותר משנה התחלתי באופן ספונטני במחאה נגד השלטון ובעיקר נגד מה שקרה במדינה. הגיע הזמן לעבור ממחאה לפעולה ורק לא ביבי זו לא תכנית פעולה. יש לנו תכנית, ואני אקח על עצמי את שיקום מערכת הבריאות, שעברה עשר שנים של הזנחה שיטתית. משבר הקורונה פגש את ישראל באותו מקום שבו פגשה אותה מלחמת יום כיפור, וכמו ביום כיפור, האנשים והנשים בחלוקים הצליחו במאמצים ובתושייה על אנושיים להוציא ממערכת הבריאות את המיטב תוך סיכון עצמי. כעת, יש להפיק לקחים ולהבין מה עלינו לעשות מכאן. הגיע הזמן להוציא לפועל סוף סוף את הרפורמה בשירותי בריאות הנפש.  אנחנו נוסיף אלפי תקנים חדשים לרופאות רופאים אחיות ואחים, עובדות ועובדים סוציאליים, פסיכולוגיים ופסיכולוגיות. נקצר את שעות העבודה של הרופאים הצעירים. נפתח בית ספר נוסף לרפואה ונגדיל את מספר הרופאים שלנו ונקבע סטנדרטים מחייבים לקופות החולים. יש לנו מערכת ציבורית מהטובות בעולם, אנחנו כאן כדי להפוך את התוצר שלה לטוב בעולם".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דביר שנרב צילום: צילום מסך

לאחר שנפצע קשה בפיגוע - דביר שנרב השלים מרתון ראשון

קרא עוד