סגור

בנט נגד לפיד וליברמן: "הפסיקו להסית בשביל קולות"

יו"ר ימינה טוען כי המתקפות של ליברמן ולפיד נגד הציבור החרדי לא הביאו אף קול: "איווט ליברמן הוציא סרטון דוחה - כמעט אנטישמי - נגד הציבור החרדי בניסיון לקושש קולות"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ג בשבט התשפא
,
16 בינואר, 2021 19:58
ליברמן עם לפיד

ליברמן עם לפידצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

בנט נגד לפיד וליברמן. יו"ר ימינה טוען הערב (מוצ"ש) כי המתקפות של ראשי יש עתיד וישראל ביתנו על הציבור החרדי נועדו לקושש קולות - אך לא הביאו אף קול. לדבריו, הסרטון האחרון שפרסם ליברמן הוא "דוחה - כמעט אנטישמי", והציג את תכניתו לשילוב צעירי המגזר החרדי בשוק העבודה.

"לפיד וליברמן - חדלו להסית", כתב בנט. "צריך לאחד את העם כדי לפתור בעיות; לא לפלג. איווט ליברמן הוציא סרטון דוחה - כמעט אנטישמי - נגד הציבור החרדי בניסיון לקושש קולות. 
האם יש בעיות? חד משמעית. אך ככה לא פותרים בעיות בציבור החרדי. מתקפות לפיד וליברמן לאורך השנים לא הצליחו לגייס חרדי אחד; להיפך - הם רק האטו את השילוב שלהם בכלכלה".

בנט הוסיף כי "בממשלה שבעזרת ה׳ אקים נקדם את התכנית שלנו ״משיסוי לשילוב״ אשר יוריד את גיל הפטור ל-21 וישחרר רבים מהמגזר החרדי לרכוש מקצוע איכותי בגיל צעיר. 
מי שיבחר ימשיך ללמוד בבית המדרש, אך כל האחרים יוכלו לצאת ולרכוש מקצוע איכותי. 

"מי מתנגד ליוזמה זו? הקיצוניים משני הצדדים: לפיד וליברמן בשביל פופוליזם לצד חרדים קיצוניים מסוימים אשר רוצים למנוע את הבחירה של צעירים לצאת בגיל 21 לרכוש מקצוע".

17.01.2021

1. בלי סרוגים אין ימינה ,ְממש כלומינה. (שושנה)

אם הבית היהודי וסמוטריץ לא עם בנט-הוא סיים.קשקשנות מעידה על כלומניקיות ואין לבנט מה לתרום במגרש הכללי.בין כה אם ביבי יוכה על ידי דער ולפיד-ימונו רבנים סרוגים ולא שחורים. בנט ושקד אינם על המגרש הדתי ולכן יעופו. זליכה יהיה הפתעה כי הוא אוכל את בנט לארוחת בוקר,בנט היה שר כלכלה אפס. לא מבין בניסוח משפט אחד בחוק כלשהו. פטפטן ללא תכלית.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתב"ג סגור צילום: Tomer Neuberg/Flash90

תקועים בחו"ל | השגרירות הפנתה אותנו לבקש אוכל מבית חב"ד

קרא עוד