סגור

הבית היהודי פרסמה מסרונים נגד סמוטריץ' ונקנסה

יו"ר ועדת הבחירות נענה לעתירת מפלגת האיחוד הלאומי לאחר שנשלחו מסרונים מהבית היהודי, בעילום שם, היוצאים נגד סמוטריץ'. בהחלטת השופט פוגלמן נקבע כי מפלגת הבית היהודי תישא בהוצאות המשפט בסך 5,000 ש"ח

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כז בטבת התשפא
,
11 בינואר, 2021 18:29

צילום: Hadas Parush/Flash90

קרב בין מפלגות הציונות הדתית: באיחוד הלאומי הוציאו צו נגד הבית היהודי לאחר שיצאו מסרונים נגד יו"ר המפלגה, בצלאל סמוטריץ'. סיבת העתירה הגיעה לאחר שהמסרונים יצאו בעילום שם, דבר שאינו חוקי בניהול קמפיין פוליטי. בעקבות כך פנו מהאיחוד הלאומי ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית, שופט בית המשפט העליון עוזי פוגלמן בדרישה להוציא צו נגד הבית היהודי.

פוגלמן קיבל את דרישת העותרים והוציא צו נגד מפלגת הבית היהודי המורה לה להימנע מלפרסם תעמולת בחירות באמצעות מיסרונים שאינם מזוהים. העתירה יצאה לאחר שיצאו מסרונים בעילום שם בהם נכתב: "סמוטריץ' מפצל את הציונות הדתית, סמוטריץ' ובן גביר ביחד לא עוברים את אחוז החסימה, אסור לסמוטריץ' לפצל את הציונות הדתית". השופט קבע כי פלגת הבית היהודי תישא בהוצאות העותרת בסך 5,000 ש"ח.

המהלך מעיד על ההתקרבות בין הבית היהודי וימינה, בעוד שהסיכוי לחיבור עם סמוטריץ' הולך ומתרחק. על אף פרישתו מראשות המפלגה, הרב רפי פרץ ממשיך לנהל בעצמו את המשא ומתן מול הימין החדש, עד שייבחר יו"ר חדש. כפי שפרסמנו כאן לראשונה ההסכם לריצה משותפת בין הבית היהודי לימין החדש כלל תנאי ראשוני והוא פרישתו של הרב רפי פרץ מראשות המפלגה. בבית היהודי מצפים שהימין החדש יתנו להם שני שריונים בעשירייה הראשונה ברשימה המאוחדת. 


האיחוד הלאומי והבית היהודי בימים טובים יותר

11.01.2021

1. בן-גביר.אם הוא רוצה לתרום למה הוא חייב להיות בכנסת?! (הרי ידוע שהוא מרחיק.)

נניח שהטענות נגדו הן עלילה . ונניח שעשה את מה שעשה בהיותו קטין , אבל אם זה גורם לתדמית שלילית על חובשי הכיפה , שייבין שיש בעיה שבעיני רבים הוא נחשב מייצג חובשי כיפה.
ויש חילול ה' גדול ומראית עין..
ואם הכל בסדר איתו כעת , אז שייתרום לא בתור ח"כ.
וכי חסר משימות לתרום לחברה הישראלית , לרעיון/אידואולוגי שלו מחוץ לכנסת ?!
מה העקשנות הזו שלו ?!?!?!
אז אם מצרפים את עוצמה ללבן את הנקודה החשובה הזו.
גם ככה יש עליהום על חובשי כיפה/סרוגים/מתיישבים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר