בחירות בפתח: שר האוצר סייר בשוק מחנה יהודה

ישראל כ"ץ סייר בשוק מחנה יהודה עם פתיחתו, יחד עם ראש עיריית ירושלים ועם יו"ר ועד סוחרי השוק: "נגבש תכנית מיוחדת כדי לאפשר לכלל השווקים להיערך כראוי לפעילות עד לסיום משבר הקורונה"

יהונתן קליין, חדשות כיפה 27/11/20 11:03 יא בכסלו התשפא

בחירות בפתח: שר האוצר סייר בשוק מחנה יהודה
כ"ץ וליאון בשוק, צילום: דוברות עיריית ירושלים

סיורי הפוליטיקאים בשוק מהווים בדרך כלל חלק בלתי נפרד ממערכת הבחירות, והביקור של ישראל כ"ץ בשוק מחנה יהודה הבוקר (ו') עשוי לבשר על פתיחת של מערכת כזו. שר האוצר סייר הבוקר בשוק מחנה יהודה בירושלים יחד עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון ויו"ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן, במהלך הסיור עברו בין החניות השונות, פגשו את בעלי החנויות ועמדו על הסיוע שניתן לסוחרי השוק ועל אופן אכיפת ההגבלות בריאותיות במקום.

התחלואה ממשיכה לעלות: "מימוש ההקלות יאיץ את רמת התחלואה"

שר האוצר הודיע כי במסגרת התוכנית יקצה משרד האוצר תקציב של כ-10 מיליון שקלים, להשתתפות במימון צרכי מוגנות לשווקים השונים ברחבי הארץ בהתאם לקריטריונים שיקבעו. כ"ץ אמר במהלך הסיור: "אני רואה חשיבות רבה בפעילות השווקים בתקופה זו, לטובת סוחרי השוק וקהל הלקוחות ולכן החלטתי לגבש תכנית מיוחדת, בשיתוף הרשויות המקומיות והנהלות השווקים, כדי לאפשר לכלל השווקים להיערך כראוי לפעילות עד לסיום משבר הקורונה.
נבחן מקרוב את הצרכים וניתן את המענה המתאים לכל אחד מהשווקים.


(טלי פרידמן בדיון בוועדת הקורונה)

ראש העירייה ליאון הוסיף: "בשם כל תושבי העיר ירושלים וסוחריה אני מודה לשר האוצר כ"ץ על הסיוע הרב והרוח הגבית שהוא מעניק לעיר בתקופה מורכבת זו. המענק המיוחד יסייע וישפר את השוק משמעותית. יחד עם הממשלה נצא מחוזקים ממשבר הקורונה ונחזור למסלול חיים רגיל בהקדם".

כ"ץ וליאון בשוק

כ"ץ וליאון בשוקצילום: דוברות עיריית ירושלים

יו״ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן, בירכה על פתיחת השוק הרשמית, כשלמעשה חלקים רבים ממנו נפתחו באופן עצמאי במהלך השבועות האחרונים: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. סוחרי שוק מחנה יהודה מברכים על פתיחתו המלאה של שוק מחנה יהודה ומודים לראש העיר ירושלים משה ליאון על התמיכה האדירה, בניית המתווה והסיוע הרחב לשוק וסוחריו מאז כניסתו לתפקיד ולשר האוצר, ישראל כ״ץ על המאבק לפתיחת השווקים, צעד מתבקש, ועל כך תודתנו לו.
קוראים לאזרחי ישראל להגיע לשווקים, לקנות וליהנות מסחורה טרייה וטעימה ומאווירה מדהימה ופסטורלית שרק השווקים יודעים להציע". אמרה פרידמן.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר