סגור

רשימה ללא כוכבים: בנט נערך לבחירות

הסתערות על המחנה הלאומי – חוץ מה"ביביסטים", רשימה של אנשי עשייה, בלי עסקנים, וקריאת תיגר על מנהיגותו של נתניהו: נפתלי בנט נערך לקרב על ראשות הממשלה - מימין

חדשות כיפה
ג בחשון התשפא
,
21 באוקטובר, 2020 7:25
בנט וראשי ימינה

בנט וראשי ימינהצילום: פלאש 90

בסוף הקיץ, כאשר "ממשלת החירום להתמודדות עם משבר הקורונה" הייתה על סף פירוק, בנט עוד התנגד לבחירות מוקדמות. עכשיו, כשהכל מסכימים שהממשלה אינה מתפקדת, הוא לא רק חושב שיהיו בחירות אלא גם מתכונן אליהן.

מיקי זוהר: "הבחירות יהיו ב-23 במרץ"

על פי דיווח הבוקר (ד') ב'ישראל היום', עדיין לא מדובר בהקמת מטה או בבחירת שם למפלגה, אבל תוכנית פעולה וכיווני התקדמות בהחלט יש. בנט חש שעוצמת התזוזות כה גדולה, עד כדי כך שהוא נדחף לסיטואציה יותר מאשר מייצר אותה. גם נפשית, הוא מכין את עצמו לאפשרות שהעול הכבד ביותר יונח על כתפיו.


(נפתלי בנט)

על פי הדיוווח, אם יהיו בחירות - בנט, שקד, סמוטריץ' וכהנא יעשו הכל כדי להעמיד חלופה לליכוד. הם לא יכוונו למעריצים האישיים של נתניהו, שבכל מקרה יצביעו לו. ובכלל, הם ינסו לא לדבר על "כן ביבי, לא ביבי". מבחינתם כניסה לשיח כזה תפגע במסר שהם רוצים להעביר. במקום זאת, הם יציגו ליכוד בגרסה חדשה. נבחרת של אנשי עשייה מכל הקשת של המחנה הלאומי, צעירה יותר, עסקנית פחות, וימנית. מפלגה עממית ובלי כוכבים - לקח מפרשת הימין החדש שהיה מלא בכוכבים וכזכור התרסק בבחירות - כזו שתעורר אצל המסה הגדולה של מצביעי המחנה לאומי, התלבטות של ממש שוב לבחור מחל.

גם על מנדלביט ומשפטי נתניהו יימנע בנט מלדבר ככל שיוכל. הוא לא שינה את דעתו שלנתניהו נעשה עוול, אבל מבין שאם בכך יעסקו הבחירות הבאות, אזי נתניהו שוב ישלוט במסר - והוא, בנט, ייבלע. לכן, במקום להיגרר למגרשים שנוחים לראש הממשלה, בנט יעשה כל שביכולתו כדי לעסוק בנושאים שמטרידים לדעתו את העם.

בנט יציג גם תוכנית 100 ימים - הצעד שמאפיין מפלגות שואפות שלטון. זה כבר שבועות שהוא מגבש את התוכנית עם שורה של צוותי עבודה. על מנת שיהיה לו עצמו מצפן, וגם כדי שהציבור יבין שהוא בא לעבוד ולא רק מחפש את ראשות הממשלה, בנט יציג שורה ארוכה של הצעות, שכותרתן להפוך את הקורונה להזדמנות. אפשר להעריך שה"ניו דיל" של בנט תהיה תוכנית מאוד מדוברת. 

21.10.2020

1. מה הקשר בין אנשי עשיה לסמוטריץ???? חסר קורות חיים לחלוטין (אורי)

סמוטריץ היה אפס בצבא אחרי שרימה שנים את הצבא והתחזה לבן ישיבה בזמן שלמד תואר למשפטים לפני הגיוס ורק בגעל 28 התגייס לשרות מינמלי כפקיד זוטר בקריה, באזרחות לא עשה כלום עבד בעמותת רגבים הכוללת 5 עובדים בלבד , אעפה יש באיש הזה עשיה? העשיה היחידה שלו היא ללקק לרבני הציונות הדתית בעזרת אביו כדי שידחפו אותו לתוך הפוליטיקה חוץ מזה הוא אפס מוחלט

דווח על תגובה לא ראויה
21.10.2020

2. ל-1 הטיפש והמוציא שם רע (שונא מוציא לה"ר)

סמוטריץ היה שר תחבורה מעולה. זה כבר בקו"ח החיים שלו, הלכלוך שלך - פסה.

דווח על תגובה לא ראויה
21.10.2020

3. יש מראה המראה חצי חצי. כלומר 24 לחלק לחצי נותר 12 (בנט מצחיק)

בנט קנית רכב כדי להוליך בבחירות. נראה לי שהרכב משומש והנהג לא יודע להנהיג. די רד מהסולם. יש הרבה אופניים. חשמליים..

דווח על תגובה לא ראויה
21.10.2020

4. הוא צריך אנשים עם קבלות ולא סתם כוכבי תקשורת (דוד דהאן אשדוד)

אם הוא רוצה קהלים חדשים אז הוא צריך להביא אנשים עם קבלות מוכחות ולא סתם כוכבים כגון אלון דוידי ראש עיריית שדרות או יאיר רביבו ראש עיריית לוד וכדו'. אלו שמות טובים למפלגה שרוצה את להביא קהלים חדשים של מזרחים ובפרט פריפריה

דווח על תגובה לא ראויה
21.10.2020

5. כל חיי הצבעתי למפלגה דתית לאומית ואני לא צעיר (יהודה)

בבחירות האחרונות לא הייתי מסוגל להצביע למי שבגד במפלגתו ואז גיליתי שלמעשה הליכוד הרבה יותר דתי ולאומי מימינה ובשמחה בחרתי בהם ובע"ה כך אעשה בבחירות הקרובות. בנט ימשיך לקבל מנדטים סקרים ואפס בקלפי.

דווח על תגובה לא ראויה
21.10.2020

6. ל1 ו2 בהבעיה העיקרית עם סמוטריץ היא שהוא מבריח קולות של אנשי מרכז ודתייים מתונים. (שלומי )

וכמובן אין זה ראוי שאדם שהשתמט משירות צבאי יהיה מעורב בהחלטות בטחוניות הקשורות בסיכון חיילי צהל.

דווח על תגובה לא ראויה
22.10.2020

7. כמצביע דתי לאומי אין לי למי להצביע (רן, עמק יזרעאל)

בחירות ראשונות - הצבעתי לאיחוד מפלגות הימין בשמחה דבר ראשון בבוקר ועזרתי בקמפיין
בחירות שניות - הצבעתי לימינה בסוף היום בלב כבד וכבר לא השתתפתי בשום קמפיין
בחירות שלישיות - הצבענו אשתי ואני לעוצמה ולג' בסוף היום ובלית ברירה.
בחירות רביעיות - מחכה שתוקם כבר מפלגה דתית לאומית ללא בנט ושקד שעובדים על כולנו. מפלגה שתיתמך בידי רוב הרבנים ושתייצג אותנו באמת. הלוואי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תור בקניון הגדול בפתח תקווה צילום: קניוני עופר

תורים בחנויות ועומס - ללא ריחוק חברתי: פיילוט הקניונים החל

קרא עוד