סגור

בנט: "יכולנו למנוע את האסון - זו לא גזירת גורל"

יו"ר ימינה פרסם פוסט נוסף בו הוא סוקר את קבלת ההחלטות של הממשלה ומציין כי היה ניתן להימנע מסגר שני. "האם נתניהו וגנץ יכלו למנוע את הגל השני הנורא כל כך? התשובה לצערי היא כן. שורש הכל - מחדל אי הכנת הכוחות"

חדשות כיפה
כו בתשרי התשפא
,
14 באוקטובר, 2020 20:09
ח"כ נפתלי בנט.

ח"כ נפתלי בנט. צילום: תומר נויברג/פלאש 90

יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט, מפרסם הערב (ד') פוסט בו הוא תוקף את הממשלה, ומפרט כיצד היה ניתן למנוע את הסגר השני. בנט בוחר לכנות את הסגר כ"אסון יום הכיפורים של 2020", וטוען כי היה אפשר להתנהל אחרת: "האם נתניהו וגנץ יכלו למנוע את הגל השני הנורא כל כך? להציל מעל 1,500 הרוגי גל שני? להציל מעל מיליון מובטלים? התשובה לצערי היא כן. שורש הכל - מחדל אי הכנת הכוחות בהפוגת מאי-יוני".

"כל זה לא היה צריך לקרות. לא גזירת גורל. וצריך לתקן מיד" קובע בנט מפרט כיצד לדעתו היו צריכים להיות הדברים. בנט מציין את הבחירה להטיל סגר כבר בסבב הקודם, ותמיכתו בו, בטענה למנוע קצב הדבקה גדול וגם במחיר עצום למשק. "סגר כללי הוא דבר נורא, מעין נשק גרעיני, אך תמכתי בכך כי הכל היה חדש והיינו זקוקים לזמן. זמן להכין את הכוחות. את בתי החולים. את הקופות". אך מאז הוקמה ממשלה חדשה ובנט מאשים את נתניהו שבזמן ההפוגה לא עשה הכנות כדי להתמודד עם סבב נוסף.

https://www.facebook.com/396697410351933/posts/3533927156628927/

בנט מציין שורה של דברים שהיו צריכים להיעשות בזמן ההפוגה של חודשי מאי ויוני בהם: הגדלת הבדיקות, מיטות אשפוז, חוקרים אפדמיולוגי וגם לא התכוננה לפתיחת שנת הלימודים. לבסוף כתב: "זו אינה חכמה שבדיעבד, וזה לא קשור לקצב הפתיחה" ובכך יוצא נגד ההתנצלות של נתניהו כי שחרר את ההגבלות מהר מידי.  "לא מהירות הפתיחה הבעיה, אלא אי הכנת הכוחות. זהו המחדל החמור ביותר שגרמה ממשלה ישראלית מאז קום המדינה" קובע בנט. לבסוף ציין כיצד יש לפעול בעתיד: "ליישם כעת מה שהיה צריך לעשות בחודשי מאי-יוני, ולמנוע גל שלישי.ובהזדמנות הראשונה לאחר השתלטות על המגיפה, להחליף את הממשלה הנוראה הזו".

 

15.10.2020

1. חלאס לבלבל תמוח אתה לא יותר חכם מכל המומחים שעבדו על זה בלי הפןגה (שני )

דווח על תגובה לא ראויה
15.10.2020

2. לפחות תביע חרטה על זה שפתחת מתחם עבודה זרה בכותל (לבנט)

לפחות תביע חרטה על מתחם העבודה זרה שפתחת בכותל
על זה שבגללך הקבוצה הפוגענית הזו תפסה עוד יותר חוצפה
והיתה מגיעה כל ראש חודש לכותל לחרף ולגדף את האמונה היהודית
על זה שבתקופתך כשר הביטחון הן היו מגיעות למכינות קדם צבאיות
ומשכנעות בנות תמימות לעבור לדת הרפורמית עם 80 אחוזי התבוללות
ונותנות בכותל לבנות תמימות חוברות של עבודה זרה
שמחרפות ומגדפות את האמונה היהודית.
ולוקחות ספר תורה למופעי לעג ובזיון. מכניסות ספר תורה לשרותים, רצות עם ספר תורה, מכניסות ספר תורה לסל קניות, לעגלת בובות - - - וכל זה ברחבת הכותל, וכל זה בתמיכתך.
לפחות תעשה חשבון נפש.
לפחות תתנצל.
לפחות תשתוק.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

טקס קביעת המזוזה צילום: דוברות בנימין

מגרון: בית ראשון ביישוב הקבע

קרא עוד