סגור

המחאה נגד נתניהו: ספירת קרבנות הקורונה תוקרן מול בית ראש הממשלה

פעילי תנועת 'דרכנו' יקרינו על קיר הבניין שמול בית ראש הממשלה בירושלים את מניין הנספים היומי והכולל ממגפת הקורונה בישראל, תחת הכותרת "ועדת חקירה ממלכתית עכשיו"

חדשות כיפה
יג בתשרי התשפא
,
01 באוקטובר, 2020 21:00
המיצג של

המיצג של 'דרכנו'צילום: דרכנו

מיזם מחאה חדש מול בית ראש הממשלה. מדי ערב, פעילי תנועת דרכנו המתגוררים בסמוך למעון ראש הממשלה, יגיעו ויקרינו את מספר קורבנות הקורונה הכללי ואת מספר הקורבנות היומי שנוסף, זאת תחת הדרישה להקים ועדת חקירה ממלכתית לבדיקת כישלון ניהול משבר הקורונה מיידית. 

שיא במספר הנדבקים היומי. נתניהו: "אם יהיה צורך - נהדק עוד את הסגר"

בנוסף יושמעו בכיכר דבריו של ראש הממשלה נתניהו, אותם אמר בעת כהונתו כיו"ר האופוזיציה, בתקופת ממשלת אולמרט: "ראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות אין לו מנדט ציבורי ומוסרי לקבוע דברים גורליים כי קיים חשש אמיתי שהוא יכריע על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות שלו, ולא לפי האינטרס הלאומי. הדבר הנכון לעשות הוא שהממשלה הזו תלך הביתה".

יאיא פינק מנכ"ל תנועת דרכנו, אמר: "מיליון מובטלים, 1600 קורבנות קורונה, רבע מיליון חולים מאומתים, מאות אלפי עצמאים ועצמאיות קורסים והממשלה המנותקת והמנופחת בתולדות ישראל ממשיכה לא לתפקד".

פינק הוסיף כי "ניהול משבר הקורונה על ידי ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום חמורים הוא הכישלון הגדול ביותר מאז קום המדינה ואופן ההתנהלות בזמן משבר הקורונה מוכיח את עוצמת הבעייתיות שבעניין. זאת הסיבה שאנו דורשים הקמת ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את הכשלים, תסיק מסקנות ותפיק לקחים בהקדם למען המשך המאבק שלנו בנגיף.
ראש הממשלה יכול לנסות ולטשטש את הכישלון, או את המחאה, אבל זה לא יצליח לו - הכישלון שלו מהדהד יותר מכל ספין ואנחנו נמשיך להיאבק באחריות על דמותה של המדינה ולמען אזרחי ישראל בכל מקום. לא נאפשר לו למסמס את המחאה".
 

01.10.2020

1. באמת (גלגל)

נתניהו הקריב את חיינו כדי לעודד כלכלה כושלת. הוא חשב לקנות את הציבור עם מענקים מביישים, כאילו לנקנה באמבה לילדים יתן "מנוף" למסחר. מגיע לו בוז ואני לא שמאלני.

דווח על תגובה לא ראויה
01.10.2020

2. עוד תנועה שצצה כמו פטריה אחר הגשם פטריה רעילה מכוערת שיש למגרה!! (גימי-יהודי מיהודה)

כל כמה אספסופים מקימים מושב לייצים וקוראים לעצמם תנועה !שהיא בסך הכל אולי תנועה גסה ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח............................

דווח על תגובה לא ראויה
02.10.2020

3. למה ועדת חקירה ממלכתית? (המסקנות ברורות)

בהתחלה טענו שהמגיפה זו קונספירציה של ביבי כדי להסיט מהחקירות נגדו
איר כך טענו שמגזימים ומפחידים סתם את הציבור
אחר כך טענו לציבור שאין לגיטמיות לממשלה (שנבחרה...) וקראו לציבור לא להקשיב להנחיות
אחר טענו שהכלכלה קורסת ויש לפתוח את המשק
אחר כך כל פעם שהממשלה מנסה לעשות משהו לטפל בקורונה תוקעים לה מקלות בגלגלים
אחר טוענים שהתקהלויות המוניות לשם הפגנה נגד ראש הממשלה זה יסוד הדמוקרטיה וכל הגבלה של התאספות אלפי אנשים זה "ייהרג ואל יעבור"
ואז טוענים שהממשלה אשמה אחרי שעשו הכל כדי לפעול נגדה...

הממשלה אשמה רק בכל שנכנעה ללחצים לפתיחת המשק ואי הטלת סגר, כולל מגבלת הפגנות, כבר לפני חודשיים!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שמואל אליהו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הרב אליהו: "למנהיגי הדת המוסלמים אתם מתגרים באלוקים והולכים נגדו"

קרא עוד