סגור

התכנית של נתניהו: לפגוע בבייס של בנט

במהלך החודשים הקרובים עד למועד הבא של אישור התקציב, מתכנן ראש הממשלה "ללכת בכל הכוח" על מוקדי כוח בציונות הדתית, בניסיון להעביר מנדטים מנפתלי בנט בחזרה לליכוד, באמצעות העברת כספים לחינוך ומוסדות

חדשות כיפה
ד באלול התשפ
,
24 באוגוסט, 2020 8:43
בנט ונתניהו

בנט ונתניהוצילום: פלאש 90

האם ראש הממשלה נתניהו מעוניין לנצל את דחיית הבחירות המסתמנת כדי לפגוע בטיפוס של יו"ר ימינה, נפתלי בנט, בסקרים? על פי דיווח של פרשנית 'גלובס', טל שניידר, מקורות בליכוד טוענים כי המטרה של נתניהו ב-120 הימים עד למועד החדש של העברת התקציב, היא "לשפוך כמויות של כסף על הבייס של בנט", בניסיון להעביר את הגרעין הקשה של הציונות הדתית לשורות הליכוד.

לאחר העיכובים: ועדת הכספים אישרה את דחיית העברת התקציב ב-120 ימים

על פי הדיווח, המטרה של דחיית הבחירות, מבחינת נתניהו, אינה להעביר תקציב במועד, אלא להתחיל, בפועל, את קמפיין הבחירות הבא - בתוך גוש הימין, ולהעביר מנדטים מבנט, שעומד כעת בסקרים על בין 15 ל-19 מנדטים - בחזרה אל הליכוד.


(נפתלי בנט על הקורונה)

הדרך לעשות זאת עוברת במוסדות החינוך של הציונות הדתית. על פי המקור, בסביבת ראש הממשלה מתכננים לתגבר מורים ועובדי הוראה באזורים רלוונטיים לציונות הדתית, ולהזרים כסף למוסדות הציונות הדתית. בסביבת נתניהו מאמינים, על פי הדיווח, כי הבייס של בנט הם מוסדות החינוך של הציונות הדתית, שנאלצים כעת לפטר מורים מחוסר תקציב. אם בליכוד יזרימו לשם כספים ויבלמו את הפיטורים הללו, נתניהו מאמין כי יקנה את אמון ראשי המוסדות והמורים.

אחד המקורבים צוטט בידיעה ואמר כי "לא יאמן שגם עכשיו הוא מתעסק בבנט". כמו כן, דווח כי מי שיעמוד בקשר עם ראשי המוסדות ויהיה אחראי על העברת הכספים הוא יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר.

 

24.08.2020

1. בנט (ללל)

לפחות בניגוד לפוטיןלא יורים בו בככר או מנסים להרעיל אותו.
אין ספק שביבי איש חכם הוא יודע בדיוק מי מאיים על כסאו .לא לפיד המנופח ולא גנץ.בשקט ובהתמדה
בשפה ברורה ובנחת רוח .הוא מתקדם לעבר מנהיגות המדינה.בסופו של דבר בנט יהיה המנהיג פה.
לא כפיה דתית ולא הטיה לדת .כשר חינך או כשר ביטחון הוא הוכיח את יכולתו ואיתו אילת שקד במגבלות האפשר הצליחה לשנות חלק מתפיסת בית המשפט.לשנות מול צמד זה ביבי נזהר

דווח על תגובה לא ראויה
24.08.2020

2. איך נפלו.. בנט וחבריו לפיד וחבר מרעיו. וכל השאר. (בנט מצחיק)

ביבי חכם מכל מי שמחכים. די עם הפוזות אני ואני ורק אני. מנהיג יודע לשרוד גם במצבים הבלתי מציאותיים . ויש לנו ראש ממשלה החבר לא דירקטור ולא דיקטטור כי נבחר. לא בנט. ולא לפיד ולא ליברמן כולם דורסנים דיקטטורים . תרדו מהעצים..

דווח על תגובה לא ראויה
24.08.2020

3. עוד ינובון לרוויה משטנה וחופן דולרים דלוחים בידיכם (חיים )

פונה אליכם , תועי דרך ומשוללי בינה, מוכר החרוזים המשומשים הטוב בעולם- רק באבונים כמו הסרוגים המטורללים עוד מאמינים בו. מכר לכם מציאות מדומיינת של ארץ קניונים חדשה עטויית רעלות - ומוכרי הפלאפל מרמלה מלקקים אצבעות, שוטף אתכם בכסף לא שלו -ונותנים לו זמירות ותשבחות. שני מסייעים לו , סרוגים צעירים עם קבלות שבקושי נמלטו ממשפט על סרחונם - האחד סנבלט השומרוני והשני איתי הבלכי, יורשי דתן ואבירם מרעילי הבארות. המשיכו לקיים את הפסוק - לדבר שקר תקרב ואכלתם לשובע עד להקיא. מסית ומדיח כי יבוא בשערכם- השתחוו לו .

דווח על תגובה לא ראויה
24.08.2020

4. אין על בנט!!! (ירושלים)

לא יעזור לא אי אפשר למכור את הציבור...

דווח על תגובה לא ראויה
24.08.2020

5. בנט ושקד דפקו את הציונות הדתית (שלום ורשבסקי)

תולדות חייו של בנט. -בא לבית היהודי -נטש את הבית היהודי עם חובות -לא עבר את אחוז החסימה -חזר לבית היהודי וביקש משקד לעמוד בראש. -פרק את הבית היהודי העיף את מוטי יוגב ובן דהן שכנע את סילמן לבגוד ברפי על מנת להפעיל לחץ על הרב רפי שיחק ברב דרוקמן להטיל ווטו על עוצמה יהודית. -כרגע מנהל מאבק נגד הממשלה יחד עם לפיד וליברמן. יש למישהו מושג מה הקשר של בנט ושקד לציונות הדתית(למפדל של פעם)?!

דווח על תגובה לא ראויה
24.08.2020

6. מקווה שבנט ימנף זאת כהישג (האיש שבקיר)

אם אכן כך יקרה, הציבור יבין לאיזו עמדת מיקוח הגיע הציבור הדתי, מבחוץ.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Roy Alima/Flash90

אל תחמיצו: הערב - שיא מטר המטואורים של אוגוסט

קרא עוד