סגור

הנשיא ריבלין: "כאזרח בין אזרחים – מערכת בחירות נוספת זו אינה אפשרות"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, קרא היום להימנע ככל הניתן מבחירות נוספות. בתום פגישה שערך עם שר התקשורת יועז הנדל אמר הנשיא: "לא ייתכן שנמשיך ונעסוק באפשרות הזו, כאילו היתה תרחיש הגיוני"

חדשות כיפה
כא באב התשפ
,
11 באוגוסט, 2020 14:18
רובי ריבלין

רובי ריבליןצילום: Flash90

בתום פגישה שערך היום נשיא המדינה ראובן ריבלין, אמר הנשיא כי בחירות נוספות אינן אפשרות ולא ייתכן שנמשיך לעסוק בה כאילו היתה הגיונית. מאוחר יותר צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו: " כאזרח בין אזרחים – מערכת בחירות נוספת זו אינה אפשרות. לא ייתכן שנמשיך ונעסוק באפשרות הזו, כאילו היתה תרחיש הגיוני, בעוד שאנו סופרים את מתינו. אם לשם תקחו אותנו, אתם, הדרג הנבחר, מכל מפלגה שהיא, אם תובילו אותנו אל נקודת השפל המבהילה הזו, תכו את המדינה במכה קשה, מכאיבה ובלתי נסלח".

מוקדם יותר היום התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לדרישתו של ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ, בנוגע להעברת הצעת החוק לדחיית אישור התקציב בתוך 24 שעות, ואמר כי אינו "עוסק באולטימטום". את הדברים אמר במסגרת סיור שערך בבסיס חיל האוויר בחצור, שם שב נתניהו על עמדתו בנוגע לאישור תקציב חד שנתי, עמדה הנוגדת את דרישת כחול לבן. "אני חושב שצריך תקציב במהירות על מנת לענות על הצרכים", אמר.

11.08.2020

1. לא יתכן שנשיא המדינה יטיף מוסר רדיוס לו חזר בו על האמירה האומללה בפרשת דומה בני עמי בחרו בטרור (אריה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2020

2. נקודת השפל המבהילה ביותר היא הבחירה של הנ"ל לנשיאות המדינה.. כמה ברברת! (גאות ושפל)

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2020

3. שיקוליו של ריבלין (יעל)

רובי ריבלין נמנה ידוע על שונאי נתניהו עוד מימי בחירתו לנשיאות בסיועו של מיודענו גדעון סער.ריבלין מבקש להחזיר טובה ולעשות הכל לשפר את סיכוייו של סער.אז יעשו טוב אם יבטלו את מוסד הנשיאות בישראל ויחסכו לנו עשרות מיליונים למטרות חיוניות יותר.ושעה אחת קודם,במיוחד כשמדובר בנשיא חסר כבוד שדוחף אפו לכל דבר שהוא אנטי ביבי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב מאיר נהוראי צילום: בית הלל

יש גבול לסאטירה | על 'היהודים באים'

קרא עוד