סגור

הצעת החוק למניעת כהונת נתניהו תעלה במליאה

סיעת יש עתיד תעלה בכנסת את הצעת החוק שתמנע ממי שהוגש נגדו כתב אישום להרכיב ממשלה: " "זה שאין היום ישיבת ממשלה ואנחנו דוהרים לבחירות כי לראש הממשלה יש כתבי אישום וזה מעסיק אותו - זו בושה וחרפה"

חדשות כיפה
יט באב התשפ
,
09 באוגוסט, 2020 14:28
 יאיר לפיד

יאיר לפיד צילום: פלאש 90, תומר נויברג

מדיחים את נתניהו בכנסת? סיעת יש עתיד-תל"ם תעלה ביום רביעי הקרוב להצבעה במליאת הכנסת את הצעת החוק שתמנע ממי שהוגש כנגדו כתב אישום להרכיב ממשלה.

בדברי ההסבר לחוק נכתב: "כהונתו של ראש ממשלה שהוגש נגדו כתב אישום בעבירות חמורות ובראשן עבירות של שחיתות וטוהר מידות, עומדת בניגוד מוחלט לנורמות המוסר הנדרשות מנבחר ציבור".

יו"ר האופוזיציה על הצעת החוק להדחת נתניהוצילום: דוברות

ראש האופוזיציה, ויו"ר יש עתיד-תל"ם, יאיר לפיד אמר כי "זה שאין היום ישיבת ממשלה ואנחנו דוהרים לבחירות כי לראש הממשלה יש כתבי אישום וזה מעסיק אותו זו בושה וחרפה. לאנשים אין מה לאכול, עסקים נסגרים. אנחנו בגלל זה ביום רביעי הקרוב נשים על שולחן הכנסת את הצעת החוק שלא מאפשרת לאדם לרוץ לראשות הממשלה עם כתבי אישום פליליים. המצב לא יכול להימשך".

09.08.2020

1. יפה! (א)

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

2. לפיד מה קרה עם עמותת איילים? (הלנה מטרויה)

מושחת וצבוע

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

3. שקרנים (המעניש)

ראש הממשלה נתניהו הצהיר במאי "אקיים בדיוק את מה שכתוב בהסכם", אך התעקשותו על תקציב חד שנתי, בניגוד למה שסוכם, מאיימת להוביל לבחירות בפעם הרביעית תוך שנה וחצי • יו"ר ש"ס הבטיח: "אם ההסכם לא יתקיים, נתמוך בגנץ", אלא שכעת הוא מתקשה לחזור על ההתחייבות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עד 20 איש בבתי כנסת. ארכיון צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

תוקף מגבלות הקורונה קוצר בשבועיים: "לא תהיה הארכה נוספת"

קרא עוד