סגור

האיחוד הלאומי בקמפיין המשווה בין נתניהו לאריק שרון

במפלגת האיחוד הלאומי יוצאים בקמפיין חדש נגד קידום תכנית המאה של נתניהו-טראמפ, ומזהירים: "כבר הלכנו אחרי ראש ממשלה חזק בעינים עצומות. הפעם זה יגמר במדינה פלשתינית"

חדשות כיפה
ג בתמוז התשפ
,
25 ביוני, 2020 10:28
מתוך הקמפיין

מתוך הקמפייןצילום: האיחוד הלאומי

בקמפיין שעולה בסוף השבוע בשלל כלי תקשורת תפורסם סדרת מודעות בהן יחשפו קווי הדימיון בין התקופה שקדמה לתכנית ההתנתקות אותה הוביל אריאל שרון לבין ימים אלו בהן נתניהו מוביל את יישום תכנית המאה המכשירה את התשתית למדינה פלשתינית.

באיחוד הלאומי אומרים כי "גם ב 2005 היה מנהיג חזק, דומיננטי ופופולרי בליכוד שסחף מעל 40 מנדטים בסקרים והוביל בצורה כוחנית מהלך דרמטי לעתיד ישראל. גם ב 2005 הוביל את המהלך ראש ממשלה שנחשב יקיר ההתיישבות, גם אז כונו המתיישבים שהתנגדו לתכנית 'הזויים'. אלא שאז גורשו 8000 מתיישבים מביתם והיום התכנית תכיר לראשונה בגבולות מדינת טרור פלשתינית ואף לעקירה חלילה של עשרות אלפי יהודים מתוך מובלעות שיישארו בשטחה".

צילום: האיחוד הלאומי

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ׳: "מדינת ישראל ניצבת בפני צומת דרכים קריטי שיעצב את דברי הימים של מדינת ישראל. מימין הזדמנות היסטורית להחלת ריבונות על חבלי המולדת ביהודה ושומרון, משמאל, המסלול הישן והארור של חלוקת הארץ והקמת מדינת טרור בליבה של הארץ. אדוני ראש הממשלה, אנחנו מפצירים בך, פנה ימינה, החל ריבונות כבר כבר מחר בבוקר ללא כל קשר או תלות בתכנית המאה ותירשם בדפי ההיסטוריה כמי שעשה את הצעד הצודק והמוסרי הזה והוריד את רעיון העוועווים של המדינה הערבית בארץ ישראל מהשולחן". 

25.06.2020

1. מי שהשתמט משירות צבאי, שלא יטיף לנו מוסר בענייני ציונות. ( )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב קנייבסקי צילום: Yaakov Nahumi/Flash90

נתניהו פנה לבית הרב קנייבסקי, בבקשה לתמיכה בהמשך הסגר

קרא עוד