עוד נטישה בימינה: בכיר בלשכת מתן כהנא החליט להתפטר

גל הפרישות בימינה לא עוצר: לחדשות כיפה נודע כי משה בסוס, דובר סגן השר מתן כהנא החליט לעזוב גם הוא | מדובר ביועץ בכיר ומוערך במפלגה שליווה את כהנא וימינה בשנים האחרונות

עמיאל ירחי, חדשות כיפה 12/06/22 00:25 יג בסיון התשפב

עוד נטישה בימינה: בכיר בלשכת מתן כהנא החליט להתפטר
מתן כהנא, צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת

הנטישה בימינה נמשכת: בכיר בלשכת סגן שר הדתות מתן כהנא הודיע על פרישה. לחדשות כיפה נודע כי הפורש הבא הוא היועץ הבכיר משה בסוס שעובד בצמוד לסגן שר הדתות מתן כהנא בשנים האחרונות ורשום על כמה מההישגים של מפלגת ימינה. 

"כולם בורחים" הדובר של מתן כהנא החליט להתפטר

בסוס שעוזב את כהנא, האחרון ברשימת ימינה שמחויב לבנט, מצטרף לשורה ארוכה של יועצים ודוברים שנוטשים את הספינה בזה אחר זה. הראשון לעזוב היה דובר המפלגה עובד פרל כאשר מספר ימים לאחר מכן פרשו גם היועצת המדינית שמרית מאיר, ראש הסגל טל גן צבי  ויועצים נוספים כשהאחרון כפי שפורסם לראשונה בכיפה הוא דוברו של ראש הממשלה מתן סידי. גורם במפלגה אומר לכיפה בעקבות הפרסום, "התחושה היא שהכל מתפרק בימינה, כולם בורחים"

בסוס, בן 34, מוערך מאוד בתחום הדוברות והייעוץ הפוליטי, מלווה את אנשי ימינה קרוב לשלוש שנים ואף שימש כדובר המפלגה לתקופה קצרה. בסוס עובד עם כהנא והוביל יחד איתו את המהפכה בכשרות וכן מספר שינויים דרמטיים בתחום שירותי הדת בישראל. בנוסף, בלשכת כהנא נתקלים היום בקושי נוסף, שם לא מצליחים למנות ראש מטה חדש לשר מכיוון שמיום שהוא הפך לסגן שר, הוא אינו זכאי לתקן. 

מלשכת שר הדתות טרם התקבלה תגובה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר