סגור
חדשות כיפה
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

זעם מצד הרב פרץ על סמוטריץ. בכירים בבית היהודי מאשימים: "הוא מתנהל עצמאית"

קרע בהנהגה המשותפת באיחוד מפלגות הימין? בבית היהודי הופתעו לגלות את הדלפת מסמך דרישותיהם מהליכוד וטענו כי יו"ר האיחוד הלאומי פעל ללא תיאום עם פרץ. האיום: ינהלו מו"מ עצמאי מול נתניהו. מאוחר יותר שוחחו השניים ויישרו את ההדורים

מתרחקים? סמוטריץ והרב פרץ

מתרחקים? סמוטריץ והרב פרץצילום: פלאש 90. אבי דישי

בבית היהודי זעמו על הפרסום אמש (ב') של דרישות המפלגה המאוחדת לקראת המשא ומתן הקואליציוני מול הליכוד והאשימו בהדלפת המסמך את בצלאל סמוטריץ'. גורמים בכירים מסרו בתדרוך לעיתונאים כי הרב רפי פרץ שוקל לנהל את המגעים מול נתניהו בנפרד.

הגורמים הטיחו ביקורת חריפה נגד יו"ר האיחוד הלאומי ומספר 2 באיחוד מפלגות הימין, ח"כ סמוטריץ', וטענו כי הפרסום בחדשות 12 היה ללא תיאום עם הרב פרץ.

גורם נוסף אמר לחדשות כיפה כי הדרישות שפורסמו נכתבו בטיוטת מסמך שעדיין לא אושרה סופית על ידי יו"ר הבית היהודי ומכאן נבע הזעם "מהתנהלות העצמאית של סמוטריץ". עם זאת, מאוחר יותר אמרו בסיבת הרב פרץ כי הוא ושותפו להנהגת המפלגה שוחחו, ובמהלך השיחה, שהיתה לדבריהם "נוקבת", יושרו ההדורים בין השניים

לפי הפרסום אמש, מלבד תיקי המשפטים והחינוך, צפויים באיחוד מפלגות הימין לדרוש מנתניהו את העברת 'פסקת ההתגברות', שינוי שיטת בחירת השופטים, שינוי מעמד היועץ המשפטי לממשלה, צמצום סמכותו של מבקר המדינה, קידום חוק חסינות חברי הכנסת,העברת חוק לביטול ההתנתקות, החלת הריבונות ביישובי יהודה ושומרון, ביטול המנהל האזרח והקמת רשות להסדרת ההתיישבות הצעירה, וכן אחריות על הרשות לשירות לאומי ועל הגרעינים התורניים.

עקבו אחרינו בטוויטר
23.04.2019

1. סמוטריץ ופרץ ...צוות משימה שתי ידים שמאליות (מאן דהוא)

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2019

2. באמת הם חושבים שעם 5-6 מנדטים נתניהו יבצע את כל רשימת הדרישות הזו??? (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2019

3. מי הם הבכירים? ניר אורבך? (מיה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

טוויטר צילום: shutterstock

בטוויטר בוחנים אופציה לצנזור הודעות אישיות פוגעניות

קרא עוד