סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ביטן: "סמוטריץ' לא יהיה שר המשפטים"

חברי הכנסת העתידיים מתחילים לחדד מסרים לקראת ההסכמים הקואליציוניים. ליברמן רוצה ווטו על נושאי דת ומדינה, לעומתו יהדות התורה בונה קואליציה עם ש"ס ואיחוד מפלגות הימין לקראת המשא ומתן

חדשות כיפה
ו בניסן התשעט
,
11 באפריל, 2019 10:13
בצלאל סמוטריץ

בצלאל סמוטריץצילום: מירי שמענוביץ

לאחר שנגמרה ספירת הקולות, חברי ממשלתו העתידית של נתניהו כבר מתחילים לריב על תיקים. ליברמן, עם חמישה מנדטים, דורש ווטו בכל מה שקשור בנושאי דת ומדינה. מנגד המפלגות החרדיות מתכננות איחוד בזמן ההסכמים הקואליציוניים ובודקות איחוד גם עם מפלגות הציונות הדתית. 

הבוקר (ה') אמר ליצמן בראיון לגל"צ כי יתפטר מהממשלה במידה וחוק הגיוס יעבור, ויפעל לחוקק את פסקת ההתגברות כדי שלא תהיה התערבות של בג"ץ בנושא. 

בנוסף, המאבק על תיק המשפטים בשיאו. דוד ביטן, אמר בראיון לאילנה דיין  כי סמוטריץ לא יהיה שר המשפטים הבא, והעריך: "תיק הביטחון והאוצר לא יהיו בידי הליכוד, וגדעון סער יקבל תיק בכיר". 

בועדת הבחירות ממשיכים בספירת הקולות החיילים. כרגע חסרים לימין החדש 1000 קולות כדי לעבור את סף אחוז החסימה. בנט אמר הבוקר ביציאה מביתו "נילחם על על קול"

11.04.2019

1. הציבור ספג התנהלות של מנהל בלתי תקין במשפט,הפעם יפעל לשר ראוי. (הפעם הציבור לא יתן חובבנות במערכת המשפט)

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

2. מגיע לבנט (אחד שמבין)

פעם קודמת זרק את עוצמה והפעם הוא בחוץ ובן גביר ייכנס.

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

3. אפשר גם (ש)


גם שאם לוין יהיה במשרד המשפטים זה טוב, אם יצליח להעביר את הרפורמה שהוא רוצה. למה אף אחד לא רוצה את תיק משרד לבטחון פנים? במשטרה גם צריך לטפל לעומק. השחיתות והסיעוב שם לא פחות חמורים ממערכת המשפט.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איילת שקד צילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

הליכוד: "בחירה באיילת שקד - עילה לבחירות"

קרא עוד